00:11:11Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 93 D-duur; II-Largo cantabile Nicolaus Esterhazy SinfoniaDirigent Bela Drahos
00:16:06Jean-Philippe Rameau - I osa - Allemande / Tsüklist "Palad klavessiinile" (1724/1731), Süit E-duur Michel Kiener
00:20:01Ccotbyeol - Small Flowers near the railroad Ccotbyeol
00:25:40Vincent d'Indy - Assez modere, mais sans lenteur Sümfooniast "Cevenole" Catherine Collard (klaver), Prantsuse Raadio FilharmoonikudDirigent Marek Janowski
00:31:53Leonel Power - Sanctus / Missast "Alma redemptoris mater" Trio Mediaeval
00:36:53Teadmata - Bonny Sweet Robin Christel Thielemann
00:39:51Joseph Joachim - Notturno op. 2 Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
00:49:37Ennio Morricone - The Mission/Mission: Gabriel's Theme Paolo Zampini (flööt), Luca Pincini (tšello), Fausto Anselmo (vioola)
00:51:53Picforth - In Nomine Fretwork
00:57:36Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.3 D-duur: Aaria The Academy of Ancient MusicDirigent Stephen Cleobury
01:01:34Nino Rota; arr. Andre Rieu - "Võõrad paradiisis" (teema oop. "Vürst Igor" Andre Rieu (viiul), Andre Rieu koor, orkester
01:04:30Giuseppe Tartini, arr. Ivan Jevtic - Trompetikontsert D-duur: II Andante Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel)
01:08:49Lisa Gerrard - "Pai Calls The Whales" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
01:10:24Georg Friedrich Händel - Concerto grosso "Alexanderfest" II Largo Akademie für Alte Musik Berlin
01:12:53John Dowland - Awake, sweet love Emma Kirkby (sopran), Anthony Rooley (lauto)
01:15:39Giulio Caccini - Amarilli, mia bella Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
01:21:29Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert A II Adagio Benny Goodman, Bostoni SümfooniaorkesterDirigent Charles Munch
01:28:43Wojciech Kilar - "A Certain Light" filmist "The Portrait Of A Lady" n/aDirigent Stepan Konicek, Nic Raine
01:35:29Ester Mägi - Cantus Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
01:40:34Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B-duur, K. 361 (370a) "Gran Partita", V: Romanss/Romance. Adagio Berliini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
01:47:29Erik Satie - Gymnopedie nr.1 Michel Legrand (klaver)
01:51:33Arianna Savall - Le chant des etoiles Arianna Savall (harf), Sveinung Lilleheier (instrumentaal/dobro)
01:55:14Martin Codax - Interlude The Dufay Collective
01:58:53Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 52 c-moll La Petite BandeDirigent Sigiswald Kuijken
02:24:23Georg Friedrich Händel - Kantaat "Laudate pueri" Emma Kirkby (sopran), London Baroque
02:46:29Ludwig van Beethoven - Sonaat nr 23 f-moll, op 57 Appassionata: I Allegro assai, II Andante con moto, III Allegro, ma non troppo Murray Perahia (klaver)
03:11:43Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 6 B-duur, KV 238 Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
03:32:24Franz Schubert, Brian Newbould (arran.) - Sümfoonia nr.10 D-duur, D 936A Šoti KammerorkesterDirigent Charles Mackerras
04:02:15Felix Mendelssohn - Fantaasia c-moll / D-duur Roberto Prosseda (klaver)
04:27:20Antonin Dvorak - Tšellokontsert h-moll op 104 Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:10:31Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 3 h-moll op 58 Cyprien Katsaris (klaver)
05:37:39Giovanni Battista Sammartini - Kvintett nr.3 G Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
05:53:42Heino Eller - Neli pala Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila (tšello)
06:05:34Georg Friedrich Händel - Triosonaat B-duur op 2 nr.3 London Baroque
06:15:57Georges Bizet - "Duo" väikesest süidist "Laste mängud" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
06:19:16Joachim Bernhard Hagen - Sonaat B-duur; II osa - Allegro ma non troppo David Parsons (barokklauto)
06:23:00Veljo Tormis - Süit muus. näidendile "Ookean" V Nukrus Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
06:25:39Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.2 c op.115 I Allegro moderato Domus-kvintett
06:35:49Dmitri Shostakovich - Džässisüit nr. 1, III: Fokstrott Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Riccardo Chailly
06:39:25Norra rahvaviis - Sylkje-Per Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
06:43:16Luigi Boccherini - Rondo. Allegretto moderato Keelpillikvintetist C-duur op. 42 nr.2 L'Archibudelli: Vera Beths (viiul), Marc Destrube (viiul), Jürgen Kussmaul (vioola), Anner Bylsma (tšello), Lidewij Scheifes (tšello)
06:47:24Antonin Reichenauer - Concerto g-moll fagotile, keelpillidele ja basso-continuole Sergio Azzolini (barokk-fagott), Collegium 1704Dirigent Vàclav Luks
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.