00:19:16Carl Heinrich Graun - Flöödisonaat G I Largo Barthold Kuijken (flööt), Bob v. Asperen (klavessiin), Wieland Kuijken (tšello)
00:22:14Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 102 B-duur; II-Adagio Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
00:27:56Johann Sebastian Bach - Tšellosüit nr. 5 c-moll, BWV 1011, IV osa - Sarabande Truls Mork
00:31:08Roland Kunz / William Butler Yeats - The Sorrow Of Love Roland Kunz & Sebastian Hess
00:35:53Vangelis - City of Isabel Vangelis
00:38:14Jurjanu Andrejs - Barkarool Liepaja SümfooniaorkesterDirigent Imants Resnis
00:42:06trad., arr. Taivo Niitvägi - Miks sa tahad väljas seista Linnamuusikud
00:45:56Pärt Uusberg, Juhan Liiv - Muusika Head Ööd, Vend
00:48:29Juan del Encina - Para verme con ventura Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
00:50:53Dmitri Šostakovitš - Klaverikontsert nr 2: II Andante Mihhail Rudy (klaver), Londoni Filharmoonia orkesterDirigent Mariss Jansons
00:57:18Georg Friedrich Händel - Berenice: Overture Andante larghetto Orfeo 55
00:59:00Gabriel Yared - The English Patient: Theme City of Prague Philharmonic OrchestraDirigent Kenneth Alwyn
01:00:23Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A F.VII/2 II Andante London Baroque
01:04:49Robert Schumann - Piano Concerto in A minor: II Intermezzo. Andantino grazioso Jan Lisiecki & Orchestra dell'Accademia Nazionale di Santa CeciliaDirigent Antonio Pappano
01:09:47Jean-Henry D'Angelbert - Pièces de clavecin: Sarabande "Dieu des Enfers" (After Lully's La naissance de Vénus) Alexandre Tharaud
01:12:03Evely Glennie - A Little Prayer Alex Petcu (vibrafon)
01:16:46M.J. Goldsmith, L Rosenman, C. Edelman - Luke And Leia Theme (From Star Wars Episode VI) Danish Radio Symphony OrchestraDirigent Anthony Hermus
01:23:11Giuseppe Tartini - III osa - Grave Tšellokontserdist D-duur St Pauli kammerorkester, Mstislav RostropovitšDirigent Hugh Wolff
01:28:04Robert Johnson - Full fathom five Alfred Deller (kontratenor), Desmond Dupre (klaver)
01:30:11Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Auväärne haldaja, taevalik õis Pärnu KammerkoorDirigent Ave Sopp
01:32:10Martin Codax - Interlude The Dufay Collective
01:35:22Sergei Rahmaninov - 14 Romances, Op. 34: No. 14, Vocalise Alison Balsom & Gothenburg Symphony OrchestraDirigent Edward Gardner
01:40:40Marin Marais - Prelude de l´Acte troisieme Le Concert des Nations, dir. Jordi Savall
01:42:44Ennio Morricone - Il Tramonto (Kill Bill vol 2) Ennio Morricone orkester
01:44:02Tomaso Albinoni - Adagio g-moll Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
01:50:49Sergei Rahmaninov - Vocalise David Garrett
01:57:11Frederic Chopin - Nocturne No. 1 F major. Andante cantabile Jan Lisiecki
02:01:37Tõnis Kaumann - Long Play NYYD Ensemble
02:17:27Johann Sebastian Bach - Partita nr. 5 G-duur BWV 829 Murray Perahia (klaver)
02:38:53Ludwig van Beethoven - Missa solemnis Orchestre des Champs Élysées sümfooniaorkesterDirigent Philippe Herreweghe
03:56:24Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 4 B-duur Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
04:30:22Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 7 C-duur KV 309 Mitsuko Uchida (klaver)
04:47:52Fryderyk Chopin - Ballaad nr. 1 g-moll Dang Thai Son (klaver)
04:57:23Gustav Mahler - Mida jutustavad mulle lilled aasal Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
05:06:10Erkki-Sven Tüür - Psalmoodia III. Psalmoodia segakoorile ja ansmblile Hortus Musicus, Läti Raadio koor
05:17:52Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
05:25:46Ferenc Liszt - Parafraas Verdi ooperist "Rigoletto" Jorge Bolet (klaver)
05:32:49Eric Whitacre, William Butler Yeats - The stolen child Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), The King's SingersDirigent Eric Whitacre
05:41:51Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 3 G-duur K-216; III osa - Rondo. Allegro Pekka Kuusisto (viiul), Tapiola SinfoniettaDirigent Olli Mustonen
05:47:46Miina Härma, Jakob Liiv - Meeste laul RAMDirigent Gustav Ernesaks
05:50:06Johann Sebastian Bach, Avi Avital - Oboekontsert g-moll (seade mandoliinile) BWV 1056 Avi Avital (mandoliin), Shalev Ad-El (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
05:59:37Johannes Brahms - Ungari tants nr.7 Duo Crommelynck
06:01:16W. A. Mozart - Trio B-duur K.502; I-Allegro The Mozartean Players: Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
06:12:34Hans Christian Lumbye - Champagne Galop Taani Rahvuslik SümfooniaorkesterDirigent Alexander Joel
06:14:45Georg Friedrich Händel - Dixit dominus: II osa Anne Sofie von Otter (metsosopran), Drottningholmi barokkansambelDirigent Anders Öhrwall
06:17:36Ernesto Lecuona - Suite espanola: I Cordoba Gabriela Montero (klaver)
06:21:02Erik Satie - Daphénéo Meascha Brueggergosman (sopran), William Bolcom (klaver)
06:23:54Edward Elgar - Tšellokontsert e-moll: II Lento - Allegro molto Sol Gabetta (tšello), Berliini FilharmoonikudDirigent Simon Rattle
06:28:34Veljo Tormis - Küla kuuleb Eesti Teaduste Akadeemia NaiskoorDirigent Andrus Siimon
06:30:18Georg Philipp Telemann - Triosonaat a-moll Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Mati Kärmas (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
06:40:16Robert Schumann - Kinderszenen, Op. 15: No. 7, Träumerei Paul Ji
06:43:25Riley Terry - G song Kronos Quartet
06:53:04Richard Wagner - Sümfoonia C-duur; III-Allegro assai Norra Raadio OrkesterDirigent Ari Rasilainen
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.