00:13:24Gioacchino Rossini, Frédéric Berr - Kvartett nr.3 F-duur: I Allegro vivace Michael Thompson Wind Quartet
00:20:38Pjotr Tšaikovski - Eleegia Kremli KammerorkesterDirigent Misha Rahlevski
00:27:12Johann Sebastian Bach, Ronald Stevenson - Komm, süsser Tod BWV 478 Jonathan Plowright (klaver)
00:31:44Zbigniew Preisner - Dies Irae Zbigniew Preisner
00:36:38David Baerwald, Kevin Gilbert - "Come what may" muusikast filmile "Moulin Rouge" Jackie Evancho, The Tenors
00:41:36Ernest Bloch, arran. Peter Purich - Meditation hebraique Sol Gabetta (tšello), Amsterdam SinfoniettaDirigent Leonard Slatkin
00:48:29John Dowland - Come again! sweet love Janet Baker (metsosopran), Robert Spencer (lauto)
00:50:52Zoltan Kodaly - Ave Maria Tallinna PoistekoorDirigent Lydia Rahula
00:53:46Cyprian Bazylik - The Wisdom Of The Almighty Father / Mądrość Ojca Wszechmocnego Ars Cantus
00:57:26Gabriel Faure - Pavaan Amy Dickson (saksofon), London Session OrchestraDirigent Chris Walden
01:04:33Zimmer - Heart of the Volunteer (filmist "Pearl Harbor") Crouch End Festivali koor, Praha Filharmoonia orkesterDirigent Nic Raine
01:08:25y Soler Vicente Martin, Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara, II vaatus: XV Consola le pene Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel)Dirigent Joan Enric Lluna
01:11:23Robert Schumann - Kinderszenen op. 15 (7. Träumerei) Lang Lang (klaver)
01:14:58Mark Lockheart - (Agnus Dei) Deliverance Perfect Houseplants & Orlando Consort
01:17:14Ryuichi Sakamoto - "How are You?" filmist "Nagasaki: Memories of My Son" Ryuichi Sakamoto
01:19:10Antonio Vivaldi - Flöödikontsert g-moll "Öö" I Largo Michala Petri (plokkflööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
01:21:25Anonymous - Sanctus Jan Garbarek, The Hilliard Ensemble: David James, Rogers Covey-Crump, John Potter, Gordon Jones
01:26:29Cyrillus Kreek - Mu süda, ärka üles Vox Clamantis & Marco AmbrosiniDirigent Jaan-Eik Tulve
01:33:17Marin Marais - La Reveuse Jordi Savall, Pierre Hantai, Xavier Diaz-Latorre, Rolf Lislevand
01:40:54William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele III Eleegia City of London SinfoniaDirigent Richard Hickox
01:43:57Wolfgang Amadeus Mozart - "Andante" filmist "J.F.K." Berliner PhilharmonikerDirigent Karajan
01:47:48Johannes Ciconia - Ligiadra donna The Newberry Consort
01:51:46Georg Friedrich Händel - Berenice: Avamäng: Menuett Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:55:58Eugene Ysaye - Sonaat a-moll nr.2 op. 27 ; III- Danse des ombres Maxim Vengerov (viiul)
02:00:29Igor Stravinski - Süit "Tulilind" Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
02:20:57Mirjam Tally - Swinburne Robert Jürjendal, Vambola Krigul, Külli Möls, Iris Oja, Alar Pintsaar, Ardo-Ran Varres
02:33:03Ludwig van Beethoven - Serenaad D-duur op 41 Severino Gazzelloni (flööt), Bruno Canino (klaver)
02:55:28Mili Balakirev - Sümfoonia No 1 C-duur Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
03:40:11Claude Debussy - Pildid orkestrile (Images pour orchestre) Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
04:17:59Franz Schubert - Avamäng "Rosamunde" Berliini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
04:29:49Ferenc Liszt - Leinagondel nr 2 Khatia Buniatishvili (klaver)
04:39:43Toivo Tulev - I said, Who are You? - He said, You Risto Joost (tenor/kontratenor), Virgo Veldi (saksofon), Ene Nael (orel), Tallinna KammerorkesterDirigent Risto Joost
04:52:07Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr.3 D (Poola) II Alla tedesca. Allegro moderato New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
04:59:58Georg Friedrich Händel - Retsitatiiv ja aaria "Armsad silmad" ooperist "Orlando" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
05:07:32Urmas Sisask - "Ostinato con finale" orelisümfooniast "Geminorum Kastor" Andres Uibo (orel)
05:14:59Giovanni Bonato - O lilium convallium Eesti Rahvusmeeskoor, Aare Tammesalu (tšello), Levi-Danel Mägila (tšello)Dirigent Mikk Üleoja
05:23:07Sergei Rahmaninov - Süit nr.1 kahele klaverile op 5 "Fantaasiapildid" Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
05:44:46Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.5 D-duur, BWV 1050 Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
06:05:04Leopold Mozart - Jahisümfoonia G-duur III Menuett Concerto RotterdamDirigent Heinz Friesen
06:09:29Antonio Vivaldi - Kontsert B-duur kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 524 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:19:58Joseph Haydn - Klaveritrio nr.30 Es I Allegro moderato A.Schiff (klaver), Y.Shiokawa (viiul), B.Pergamenschikov (tšello)
06:29:00Jules Massenet - Sapho: Oh, kui kaugel on mu maa Ben Heppner, Londoni SümfooniaorkesterDirigent Myung-Whun Chung
06:33:15Johann Nepomuk Hummel - Preludium a fuga c-moll Josef Popelka (orel)
06:39:15Imre Kalman - Tassilo tšaardaš operetist "Mariza" (eesti k., avalik salv. Moskva 1963) Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
06:43:06Giuseppe Tartini - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole A-duur D 96 III osa Presto Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
06:47:44Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile a-moll RV 397 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:55:36Sergei Prokofjev - Valss balletist "Kivilill" Shoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.