00:17:49Ester Mägi - Duod rahvatoonis Jaan Õun (flööt), Ulrika Kristian (viiul)
00:25:55Georg Friedrich Händel, arr. Jim Byfield - Largo Regina Kilbey Strings
00:28:18Oskar Merikanto - Valse lente, op. 33 Tapani Valsta (klaver)
00:31:12Gounod/Bach - Ave Maria Yo-Yo Ma & Bobby McFerrin
00:33:51Hildur Gudnarsdottir - "Bathroom Dance" filmist "Joker" Hollywood Studio SymphonyDirigent Jeff Atmajian
00:36:29Maurice Ravel - Võluaed süidist "Hane-ema" Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
00:40:11Claudio Monteverdi - Madrigal "Taci Armelin" Concerto VocaleDirigent Rene Jacobs
00:42:56Eric Whitacre - Sleep my child Eric Whitacre SingersDirigent Eric Whitacre
00:49:11Giovanni de Macque - Capriccio stravagante Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
00:51:25Pjotr Tšaikovski - Nocturne, Op. 19-4 Mischa Maisky & Orpheus Chamber Orchestra
00:56:19Edvard Grieg - Lüüriline süit op.54 I Karjapoiss Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:00:57Sven Grünberg - "Muusikaõhtu" filmist "Reekviem" Sven Grünberg
01:03:52Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert a II Larghetto Richard Egarr (klavessiin), London BaroqueDirigent Charles Medlam
01:08:37Antonín Dvořák - Rusalka, Op. 114, B. 203, Act I: Song to the Moon Gautier Capuçon & Orchestre de chambre de ParisDirigent Adrien Perruchon
01:14:23Anton Rubinštein - Meloodia F-duur op 3 nr 1 Cyprien Katsaris (klaver)
01:18:31Louis Hardin aka Moondog - Synchrony No. 2 Kronos Quartet & Judith Sherman
01:21:13Craig Armstrong - "New York Awakes" muusikast filmile "World Trade Center" The Hollywood Studio Orchestra, Randy Kerber (klaver)Dirigent Pete Anthony
01:23:49Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist nr. 1 d-moll, BWV-1052 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
01:31:06Claudio Monteverdi - Poppea kroonimine: Pur ti miro Nuria Rial (sopran), Philippe Jaroussky (kontratenor), L'ArpeggiataDirigent Christina Pluhar
01:35:15Olav Ehala, Leelo Tungal - Põlev puu Õnne-Ann Roosvee (klaver), Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline NaiskoorDirigent Raul Talmar
01:39:18Anonymous - Chanconeta tedescha tenor Ferrara EnsembleDirigent Crawford Young
01:42:01Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV-251 II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
01:45:43Olav Ehala - ‟Hällilaul emale” muusikast filmile ‟Tapöör” Olav Ehala
01:47:43Nico Muhly - Two voices Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
01:52:34Erkki-Sven Tüür - Illuminatio for viola and orchestra: I Lawrence Powe (vioola), Tapiola SinfoniettaDirigent Olari Elts
02:01:43Franz Schubert - Ferenc Liszt - Pärnapuu / Der Lindenbaum Jorge Bolet (klaver)
02:07:22Dmitri Šostakovitš - Klaveritrio nr. 2 e-moll op 67 Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
02:36:30Kuldar Sink - Püha ema ballaad Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
02:51:16Claude Debussy - Sümfooniline triptühhon "Nokturnid" Cincinnati Sümfooniaorkester, May Festival ChorusDirigent Paavo Järvi
03:16:25Pjotr Tšaikovski - Muusika näidendile "Hamlet" op 67bis Londoni Sümfooniaorkester, Janis Kelly (sopran), Derek Hammond-Stroud (bariton)Dirigent Geoffrey Simon
04:05:45Camille Saint-Saens - Klaveritrio nr.2 e-moll, op.92 The Florestan Trio
04:40:56Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 35 F-duur KV 547 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:57:55Felix Mendelssohn-Bartholdy - Suveöö unenägu: Avamäng Clevelandi SümfooniaorkesterDirigent George Szell
05:10:43Antonin Reichenauer - Concerto C-duur fagotile, keelpillidele ja basso-continuole Sergio Azzolini (barokk-fagott), Collegium 1704Dirigent Vàclav Luks
05:23:31Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 2 g-moll I-Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
05:30:51Astor Piazzolla - Le grand tango Gautier Capucon (tšello), Jérome Ducros (klaver)
05:41:43Tarquinio Merula - Hor ch'e tempo di dormire Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
05:51:25W.A. Mozart - I osa - Allegro Klaverikontserdist nr. 13 C-duur K-415 Cyprien Katsaris (klaver), Salzburgi KammerfilharmooniaDirigent Yoon Kuk Lee
06:01:46Arvo Pärt - Magnificat Nõmme Muusikakooli KammerkoorDirigent Indrek Vijard
06:09:48Carl Philipp Emanuel Bach - Kontsert klavessiinile (klaverile) ja orkestrile c-moll Wq 43 nr.4 IV Allegro assai Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali KammerorkesterDirigent Yoon Kuk Lee
06:14:20Johann Sebastian Bach - Goldbergi-variatsioonid: XI variatsioon Angela Hewitt (klaver)
06:16:30Franz Schubert - Keelpillikvartett B II Andante sostenuto Coull-kvartett
06:25:52Antonio Vivaldi - Kontsert G oboele, fagotile ja ork.-le I Andante molto Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:29:45Alessandro Scarlatti - Marco Attilo Regolo: Santippo aaria "Se non sa qual vento" Ian Bostridge (tenor), The English ConcertDirigent Bernard Labadie
06:32:54Ludwig van Beethoven - Kuupaiste sonaat cis-moll: I Adagio sostenuto op 27 Cyprien Katsaris (klaver)
06:38:50Anonymus - The Clothiers Song The Dufay Collective
06:42:29Johann Strauss, André Rieu - Sphärenklänge Strauss-Orchestra ViennaDirigent Norbert Neukamp
06:51:34Georg Friedrich Händel - Tulevärgimuusika I Avamäng TafelmusikDirigent Jeanne Lamon
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.