00:13:22Matthew Locke - Fantaasia; Fantaasia; Saraband Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
00:18:11Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.3 D-duur: Aaria Gunilla von Bahr (flööt), Stockholmi KammeransambelDirigent Jan-Olav Wedin
00:23:14Claude Debussy - Arabesk nr.1 Simon Trpčeski (klaver)
00:27:44traditsionaal, Arianna Savall - Morena me llaman Arianna Savall (vokaalinstr.), Miguel Angel Cordero (kontrabass)
00:33:55Vangelis - West across the ocean Vangelis
00:36:56Henry Purcell, Silas Standage - An Evening Hymn Michael Chance (kontratenor), Fretwork
00:42:34Tõnu Kõrvits, sõn. Emily Bronte - Moorland Elegies: III The Night is Darkening Round Me Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Risto Joost
00:48:26Jean-Baptiste Lully - Süit "Le Divertissement Royal" V Rondeau du Mariage force Andrew Lawrence-King, Jordi Savall
00:51:49Robert Schumann - Õhtulaul Op.107 Nr. 7 Detroidi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:55:17Edvard Grieg - Peer Gynt 1.süit II Ase surm Filharmooniaansambel "Pro Musica"Dirigent Herbert Fleischmann
00:59:51Toru Takemitsu - Muusika filmist "Dodes'kaden" orkester
01:03:44Eesti rahvalaul, Tõnu Kõrvits - Äiutused Eesti rahvalaulDirigent Aivar Mäe
01:07:37Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole e-moll RV 278 II osa Largo Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
01:12:02Fryderyk Chopin - Masurka a-moll op 17 nr 4 Khatia Buniatishvili (klaver)
01:16:45Vincenzo Bellini - Casta Diva Raimonds Pauls & Latvian Radio Big Band
01:19:54Lisa Gerrard - "Pai Calls The Whales" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
01:22:11Anonymus - O miles Christi Malmö Muusikakolled'zi koorDirigent Laszlo Dobszay
01:24:45Tobias Hume - "My Joyes are comming" kogumikust "The Spirit of Gambo" Paolo Pandolfo
01:26:38Edward Elgar - Enigma-variatsioonid op.36 Birminghami SODirigent Simon Rattle
01:31:08Pärt Uusberg - Meeleolud lapsepõlvest III osa Collegium Consonante, Eesti kammerorkesterDirigent Pärt Uusberg
01:34:14Robert Jürjendal - Kurbuse rohi Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
01:37:16Johannes Brahms - Sümfoonia nr.3 F II Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
01:45:43Richard Strauss, Karol A.Penson - Allerseelen op 10 Cyprien Katsaris (klaver)
01:49:00Felix Mendelssohn - Fantaasia c-moll / D-duur Roberto Prosseda (klaver)
02:14:34Heino Eller - Klaverisonaat nr. 4 Sten Lassmann (klaver)
02:32:13Johann Nepomuk Hummel - Suur kontsert fagotile ja orkestrile F-duur Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
02:54:47Antonin Dvorak - Tšellokontsert h-moll op 104 Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
03:37:30Franz Schubert - Klaveritrio B-duur Beaux Arts Trio
04:14:34Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat As-duur op 26 Angela Hewitt (klaver)
04:33:57Fryderyk Chopin - Polonaise brillante C op.3 Yo-Yo Ma (tšello), Emanuel Ax (klaver)
04:43:33Claudio Monteverdi - Madrigal "Partenza amorosa" Concerto VocaleDirigent Rene Jacobs
04:53:42Camille Saint-Saens - Tšellokontsert nr 1 a-moll 3 osa op 33 Truls Mork (tšello), Bergeni Filharmoonia orkesterDirigent Neeme Järvi
05:02:47Franz Waxman - Carmen-Fantaasia Sergei Hatšaturjan (viiul), Vladimir Hatšaturjan (klaver)
05:13:22Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr.5: Aaria Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
05:21:33Arvo Pärt - Sümfoonia nr. 3 (I-III attacca), pühendatud Neeme Järvile Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Neeme JärviDirigent Neeme Järvi
05:41:59Georgi Šenderjov, Friedrich Lips - Russische Suite: Dumka, Tschastuschka, Russischer Tanz/Vene süit: Dumka; Tšastuška; Vene tants. Friedrich Lips (bajaan)
05:49:50Alissa Firsova - Stabat Mater The Sixteen (koor)Dirigent Harry Christophers
05:58:23Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur op 77 II osa Victoria Mullova (viiul), NDR SümfooniaorkesterDirigent Herbert Blomstedt
06:07:16Mart Saar, Karl Eduard Sööt - Allik Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Mikk Üleoja
06:08:51Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile d-moll RV 393 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:17:21Francesco da Milano - Fantaasia F-duur Göran Söllscher (kitarr)
06:18:45George Philipp Telemann - Süit a plokkflöödile ja ork.-le III Itaalia aaria Peter Holtslag (plokkflööt), The Parley of InstrumentsDirigent Roy Goodman
06:24:42Christoph Willibald Gluck - Segadus Parnassosel: Erato aaria Cecilia Bartoli (metso), Berliini Vana Muusika AkadeemiaDirigent Bernhard Forck
06:30:02Valentin Silvestrov - Bagatell nr.6 Valentin Silvestrov
06:31:55Francesco Paolo Tosti - Ma ei armasta Sind enam Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:36:58Pjotr Tšaikovski - Luikede järv: Stseen Suur SümfooniaorkesterDirigent Aleksandr Lazarev
06:39:58Veljo Tormis - "Mardilaulud" sarjast "Eesti kalendrilaulud" Eesti Filharmoonia Kammerkoori meeskoosseisDirigent Tõnu Kaljuste
06:47:51Georg Friedrich Händel - Chaconne G-duur Andreas Staier (klavessiin)
06:55:53Philip Glass - Viiulikontsert nr 2 "The American Four Seasons": V Song No. 2 Gidon Kremer (viiul), Kremerata Baltica
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.