00:16:57Ursula Bagdasarjanz - Seven Poems For Violin And Piano: Berceuse In C Minor Melanie Di Cristino (viiul), Raluca Stribat (klaver)
00:20:44Ernest Bloch, arran. Peter Purich - Meditation hebraique Sol Gabetta (tšello), Amsterdam SinfoniettaDirigent Leonard Slatkin
00:27:36Urmas Sisask - Nüüdisaegne Sodiaak: Lõvi Boris Björn Bagger (kitarr)
00:32:26Hans Zimmer - Gladiaatori rapsoodia muusikast filmile "Gladiaator" Lang Lang (klaver)
00:37:06Olav Ehala - ‟Hällilaul emale” muusikast filmile ‟Tapöör” Olav Ehala
00:39:09Henry Purcell, Leopold Stokowski - Largo ja Allegro Süidist BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:42:20Francisco de Penalosa - Ne reminiscaris, Domine Gothic Voices
00:44:24Giovanni Bonato - O lilium convallium Eesti Rahvusmeeskoor, Aare Tammesalu (tšello), Levi-Danel Mägila (tšello)Dirigent Mikk Üleoja
00:52:32Tobias Hume - "Start" kogumikust "The Spirit of Gambo" Paolo Pandolfo
00:54:50Edward Elgar - Salut d'amour David Garrett
00:57:52Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur Wq 171 II Adagio Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
01:07:05W. A. Mozart - "Elvira Madigan" filmist "Elvira Madigan" Caravelli
01:10:31Ennio Morricone - Ipotesi Rocco Parisi (klarnet), Quartetto Noferini
01:16:55Joseph Haydn - Viiulikontsert G II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
01:24:19Ester Mägi - Lapimaa joig Lilian Semper (klaver)
01:25:57Dudley Phillips - Paternoster (Haubregon) Perfect Houseplants & Orlando Consort
01:29:26Vangelis - "Main Theme" from "Missing" Vangelis
01:33:50Johann Sebastian Bach - II osa - Larghetto Kontserdist nr. 4 A-duur, BWV-1055 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
01:38:46Henry Purcell, Nahum Tate - Dido ja Aeneas: Thy hand, Belinda ... When I'm laid in earth Danielle de Niese (sopran), The English ConcertDirigent Harry Bicket
01:43:50Eduard Tubin - Karjase pühapäev Raul Mikson, Urmas Põldma, Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
01:46:29Ludwig Busbetzky - Trio Chaconne Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:51:07Johann Strauss (jun) - Polka Mazurka - Glücklich ist, wer vergisst! Vienna Johann Strauss OrchestraDirigent Alfred Eschwe
01:55:11Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver:(XVI) Ricercar 2 a 6 Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
02:02:38Stanley Myers, arran: James Jervis - Cavatina from "The Deer Hunter" Aquarelle Guitar Quartet (Michael Baker, Vasilis Bessa, James Jervis, Rory Russell)
02:06:51Astor Piazzolla, José Carli - Milonga del Angel Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
02:12:49Fabian Müller - Swiss Suite for cello and string orchestra: V Waltz from Goms Pi-Chin Chien (tšello), Klaipeda KammerorkesterDirigent Mindaugas Backus
02:15:30Joachim Bernhard Hagen - Duett; II osa - Amoroso David Parsons (barokklauto), Christopher Hirst (barokklauto)
02:19:30Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 13 B-duur KV 333 Mitsuko Uchida (klaver)
02:40:29Märt-Matis Lill - Taeva jõgi Tallinna KammerorkesterDirigent Risto Joost
02:55:26Hector Berlioz - Dramaatilisest sümfoonia "Romeo ja Julia" op 17 Clevelandi Orkestri koor, Clevelandi SümfooniaorkesterDirigent Pierre Boulez
03:53:23Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 8 F-duur Chicago SümfooniaorkesterDirigent Georg Solti
04:19:44Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.22 F-duur, op. 54 Tatjana Nikolajeva (klaver)
04:31:54Leo Delibes - Süit ball."Sylvia" Philadelphia SODirigent Eugene Ormandy
04:44:25Eduard Tubin - Süit balletist "Kratt" Eesti Kaitseväe OrkesterDirigent Peeter Saan
04:58:24Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr.6 D III Menuett Locatelli-trio
05:06:10Dietrich Buxtehude - Jesu, meine Freud und Lust Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
05:13:44Joseph Haydn - Klaverisonaat C-duur Hob.XVI:48; I - Andante con espressione Andreas Staier (klaver)
05:22:13John Tavener - Laul Ateenale Rooma St.Cecilia Akadeemia koorDirigent Myung-Whun Chung
05:30:16Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 8 C-duur I Allegro Mariaclara Monetti (klaver), Inglise KammerorkesterDirigent Stephanie Gonley
05:38:01Rudolf Tobias - Oster Vorspiel Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Daniel Reuss
05:39:42Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Kvartett e-moll K. Kaiser (fl), P. Müllejans (viiul), S. Mühleisen (tš), H. Perl (gamba), L. Santana (lauto), T. Johann (klavess
05:48:29Frédéric Chopin - Grande valse brillante in E-Flat Major, Op. 18 Paul Ji
05:54:22Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Sonata in A major K 526 Hilary Hahn (viiul), Natalie Zhu (klaver)
06:01:30Franz Schubert - Sümfoonia nr.2 B IV Presto vivace Berliini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
06:07:28Johann Sebastian Bach - Kantaat BWV 170, III: Aaria: Wie jammern mich doch die verkehrten Herzen Magdalena Kožena, Musica Antiqua KölnDirigent Reinhard Goebel
06:13:41Manuel de Falla - Siete canciones populares espanolas: No 6 Cancion Angela Hewitt (klaver)
06:14:55Michael William Balfe - Come into the garden, Maud Robert Tear (tenor), Andre Previn (klaver)
06:19:03Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 27 G-duur KV-199, III: Presto Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Josef Krips
06:24:09Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Wohl dem, der den Herren fürchtet" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:28:36Antonio Vivaldi - Kontsert c-moll kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 509 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:37:14Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit A-duur IV osa Le Trois Mains Michel Kiener
06:42:53Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956: II Adagio Chistian Tetzlaff, Isabelle Faust(viiul), Tatjana Masurenko,Gustav Rivinius (alt), Boriss Pergameštšikov (tšello
06:55:48Carl Philipp Emanuel Bach - Kontsert klavessiinile (klaverile) ja orkestrile c-moll Wq 43 nr.43 III Tempo di menuetto Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali KammerorkesterDirigent Yoon Kuk Lee
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.