00:15:14Valentin Silvestrov - 2. VI 1810. ...Zum Geburtstag R. A. Schumann – 3. Menuett Anja Lechner, Agnès Vesterman
00:17:54Georg Philipp Telemann - Concerto grosso B III Dolce Hamburgi Telemanni-ühingu KODirigent Wilfried Böttcher
00:22:03Franz Xaver Mozart - Melanhoolne polonees e-moll op. 17.2 Cyprien Katsaris (klaver)
00:26:36Thomas Newman - Tropopause Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein, Thomas Newman, Rick Cox, M.Fisher
00:29:40Janis Medins - Aaria Süidist nr. 1 Liepaja SümfooniaorkesterDirigent Imants Resnis
00:35:00William Byrd - Siderum rector Deller ConsortDirigent Mark Deller
00:37:52Stephen Paulus - The Road Home The Choir Of The Royal HollowayDirigent Rupert Gough
00:42:20Henry VIII - If love now reigned Rondellus
00:44:04Max Bruch - Šoti fantaasia I Adagio cantabile Midori (viiul), Iisraeli FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
00:48:42Johann Sebastian Bach - II osa - Siciliano Kontserdist nr. 2 E-duur, BWV-1053 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
00:53:26Justin Timberlake / Mitchell Owens - "The Detritus" filmist "The Book of Love" Orchestra
00:55:36Astor Piazzolla - Soledad Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
01:03:21Maurice Ravel - Ma Mere l´Oye. Cinq pieces enfantines - "Petit Poucet" Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
01:06:47Ferenc Liszt - Liebestraum No.3 In A Flat, S.541 No.3 Jorge Bolet
01:11:34Gounod/Bach - Ave Maria Yo-Yo Ma & Bobby McFerrin
01:14:13Vangelis - "Main Theme" from "Missing" Vangelis
01:18:36Max Richter - She Remembers (filmist "Leftovers") Gautier Capuçon & Orchestre de chambre de ParisDirigent Adrien Perruchon
01:22:13Filippo Vitali - O bei lumi Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:25:04Gustav Ernesaks - Päike vajus pärnapuule RAM, dir. Gustav Ernesaks
01:27:59Tundmatu - Ontre todalas The Dufay Collective
01:31:04Georg Friedrich Händel - "Waft her, angels, through the skies" oratooriumist "Jephta" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
01:35:31Leopold Mozart - Jahisümfoonia G-duur II Andante Concerto RotterdamDirigent Heinz Friesen
01:38:50John Barry - John Dunbari teema filmist "Tantsib huntidega" Hollywood Bowl Orkester, dir. John Mauceri
01:41:20Franz Schubert - Sonaat viiulile ja klaverile D-duur, D.384 (op 137 nr 1) - II Andante Julia Fischer (viiul), Martin Helmchen (klaver)
01:45:48John F. Larchet - Lament For Youth Band of Defence Forces School of Music
01:48:57Robert Schumann - Des Abends/"Õhtuti" tsüklist "Fantaasiapalad op.12" Marc-André Hamelin (klaver)
01:54:27Ludwig van Beethoven - Klaverikvartett Es-duur Divertimento Salzburg
02:21:32Heino Eller - Sümfooniline poeem "Viirastused" ERSODirigent Peeter Lilje
02:41:11Felix Mendelssohn - Klaverikontsert nr. 1 g-moll op 25 Baieri Raadio sümfooniaorkesterDirigent Charles Dutoit
03:00:48Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a-moll op 50 n/a
03:48:21Louis Theodore Gouvy - Sümfoonia nr. 3 C-duur, op. 20 Saarbrückeni Raadio SümfooniaorkesterDirigent Thierry Fischer
04:22:18Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr. 11 Es-duur op 6 Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
04:35:21Aleksandr Borodin - "Polovetside tantsud" ooperist "Vürst Igor" Berliner Philharmoniker, dir. Simon Rattle
04:47:48Märt-Matis Lill, Sappho - Sappho fragmendid Resonabilis
04:57:30Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 75 D-duur I osa Grave - Presto Heidelberger Sinfoniker, dir. Thomas Fey
05:04:40Johann Schelle - Das ist mir lieb Cantus CöllnDirigent Konrad Junghänel
05:13:19Raimo Kangro - Lihtne sümfoonia op 18 Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
05:26:06Aleksander Skrjabin - Klaverisonaat nr. 5 op. 53 Simon Trpceski (klaver)
05:36:47Eduard Tubin, Henrik Visnapuu - Laul lumest Siim Selis (klaver), Tallinna Tehnikaülikooli kammerkoorDirigent Peeter (jun.) Perens
05:44:01Franz Liszt - Fantaasia ungari rahvaviiside teemadel klaverile ja orkestrile Cyprien Katsaris (klaver), The Philadelphia OrchestraDirigent Eugene Ormandy
05:59:40Georg Philipp Telemann - Kontsert viiulile ja keelpillidele E-duur Rainer Kussmaul (viiul), Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
06:08:12Dmitri Šostakovitš - Nuku tantsud: Valss Bruno Lukk (klaver)
06:10:24Fryderyk Chopin - Klaverikonts.nr.1 e op.11 III Rondo. Vivace Dang Thai Son (p), Sinfonia VarsoviaDirigent Jerzy Maksymiuk
06:20:08Christoph Willibald Gluck - "J'ai perdu mon Eurydice" ooperist "Orphée et Eurydice" Maria Callas (sopran), Prantsuse raadio orkesterDirigent Georges Pretre
06:24:30Mr. De Sainte-Colombe Le Fils - Fantaasia ja Rondo G Jordi Savall (viola da gamba)
06:29:51Clara Schumann, Friedrich Rückert - "Er ist gekommen" op. 12 nr. 2 Helene Grimaud (klaver), Anne Sofie von Otter (metsosopran)
06:32:20Antonio Vivaldi - Tšellokontsert c-moll RV 401 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:43:05Mark Kostabi - Distant Past Mark Kostabi (klaver)
06:46:29Terry Riley - Sunrise of the planetary dream collector Kronos Quartet
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.