00:15:32Robert Schumann - Märchenbilder op.113 IV Langsam, mit melancholischem ... Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
00:22:45Carlo Gesualdo - O crux benedicta Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
00:26:56Gabriel Faure - Dolly Op 56: Berceuse Paul Lewis (klaver), Steven Osborne (klaver)
00:29:11David Fanshawe - 'Aafrika Sanctus': Meie Isa palve Anthony Way (sopran), instrumentaalansambelDirigent Matt Clifford
00:32:14Andrew Lloyd Webber - "Memory" filmist "Cats" Jennifer Hudson, Francesca Hayward
00:36:43Sergei Rahmaninov - Rhapsody on a Theme of Paganini: Variation 18 Bella Davidovitš (klaver), Royal Concertgebouw OrchestraDirigent Neeme Järvi
00:39:18Cristobal de Morales - "Agnus Dei" De La Missa "Mille Regretz" Hesperion XXI & La Capella Reial De Catalunya
00:46:18Percy Grainger - Six Dukes Went A-fishin' Academy of St.Martin-in-the-Fields ChorusDirigent Richard Hickox
00:48:27John Taverner - Sanctus & Benedictus (Gloria tibi Trinitas) Fretwork
00:56:54Arvo Pärt - Cantus Benjamin Britteni mälestuseks Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
01:02:33Antonin Dvorak - Humoresque David Garrett
01:06:39Justin Timberlake / Mitchell Owens - "The Detritus" filmist "The Book of Love" Orchestra
01:08:49Antonio Vivaldi, arr. Jean Thilde - Trompetikontsert a-moll: II Sarabande Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel)
01:13:16Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 2 in D K 211 II Andante Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
01:20:40Gioachino Antonio Rossini - Teema Marco Sollini (klaver)
01:23:40Randy Newman - I think it's going to rain today Peter Gabriel
01:26:12M. Hamlisch - "Nobody Does It Better" Bondi-filmist "The Spy Who Loved Me" Toots Thielemans
01:30:33Gabriel Faure, arran. Henri Busser - Apres un Reve Gautier Capucon (tšello), Orchestre de Chambre de ParisDirigent Douglas Boyd
01:33:54Giovanni Girolamo Kapsberger - Aurilla mia quando m'accese Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:37:09Ester Mägi, Karl Ristikivi - Murdunud aer Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
01:42:01Francesco Corbetta - Caprice di ciacona per la B Ensemble Kapsberger
01:46:51Robert Schumann - Õhtulaul Op.107 Nr. 7 Detroidi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
01:50:37Felix Mendelssohn - Andante Klaverikontserdist nr. 1 g-moll Helen Huang (klaver), New Yorgi FilharmoonikudDirigent Kurt Masur
01:56:10John Williams - Theme. Lente/"Teema" muusikast filmile "Schindleri nimekiri" Gil Shaham, Bostoni SümfooniaorkesterDirigent John Williams
02:00:50Georg Friedrich Händel - Triosonaat h op.2 nr.1 I Andante London Baroque
02:04:05Modest Mussorgski - Prelüüd Hovanštšinale Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
02:09:43James Whitbourn - Son of God mass Jermy Powell (sopransaksofon), Ken Cowan (orel), Westminster Williamson VoicesDirigent James Jordan
02:37:16Toivo Tulev - Quella sera NYYD Ensemble
02:49:09Benjamin Godard - "Scenes poetiques" orkestrile op 46 Slovaki Filharmoonia orkesterDirigent Kirk Trevor
03:07:20Alexander Zemlinsky - Orkestrifantaasia "Merineitsi" Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Riccardo Chailly
03:49:18Johannes Brahms - Sümfoonia nr.3 F-duur, op.90 Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
04:27:14Ludwig van Beethoven - Kuus menuetti Consilium Musicum WienDirigent Paul Angerer
04:40:07Fryderyk Chopin - Ballaad nr 4 f-moll op 52 Khatia Buniatishvili (klaver)
04:50:56Wilhelm Friedemann Bach - Sümfoonia F-duur Combattimento Consort AmsterdamDirigent Jan Willem de Vriend
05:03:22Reynaldo Hahn - Monoloog ja forlana Yuco Inoue (altviiul), Stephen Coombs (klaver)
05:11:04Claude Debussy, Charles Baudelaire - "Viis Baudelaire'i luuletust": Le Balcon/Rõdu Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
05:19:04Scott Joplin - Bethena: A Concert Waltz Alexander Peskanov (klaver)
05:26:41Ester Mägi, Rahvaluule - Tuule tuba Piret Aidulo (orel), Eesti RahvusmeeskoorDirigent Mihhail Gerts
05:35:50William Lloyd Webber - Invocation / Palve Skaila Kanga (harf), City of London SinfoniaDirigent Richard HIckox
05:39:06Olav Ehala, Leelo Tungal - Põlev puu Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, Õnne-Ann Roosvee (klaver)Dirigent Raul Talmar
05:43:05Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 2 c-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
05:51:21Mildred J., Patty Smith Hill, Cyprien Katsaris - Happy Birthay to you Cyprien Katsaris (klaver)
05:56:57Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll op 66, IV osa - Finale: Allegro appassionato Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
06:04:51Max Reger - Variatsioon nr.2 tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
06:06:48Johann Sebastian Bach - Aaria "Suur Issand, vägev kuningas" Jõuluoratooriumist Theo Adam (bass), Dresdeni Filharmoonia orkester, dir. Martin Flämig
06:12:02Carl Czerny - Rondo.Allegro vivace e grazioso SUUREST SÄDELEVAST SONAADIST H-MOLL OP.54 Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
06:18:57trad., arr. Simon Carrington - O my love is a red, red rose The King's Singers
06:22:19Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert d RV393 II Largo Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu OrkesterDirigent Catherine Mackintosh
06:24:57Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Jauchzet dem Herren, alle Welt" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:28:58Tomaso Albinoni - Concerto terzo C-duur op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
06:37:06Domenico Scarlatti - Sonata K 69 In F Minor: Without Tempo Indication Pieter-Jan Belder
06:41:10Erkki-Sven Tüür - Psalmoodia III. Psalmoodia segakoorile ja ansmblile Hortus Musicus, Läti Raadio koor
06:52:52Emmanuel Chabrier - Two movements from "Le Roi malgre lui": Fete polonaise Šveitsi Romaani OrkesterDirigent Neeme Järvi
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.