00:14:43Claude Debussy, arr. Gaston Choisnel - Väike süit: Paadis Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
00:18:34Astor Piazzolla - Oblivion Gidon Kremer
00:22:40Ryuichi Sakamoto - "At the Graveyard" filmist "Nagasaki: Memories of My Son" Ryuichi Sakamoto
00:24:59Uuno Klami - Kalevala-süit op 23 III Terhenniemi Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
00:31:38Anonymos - Cancó de Bressol: "Jumala Ema" Montserrat Figueras, ansambel
00:38:35John Jacob Niles, arran. Carter - O wonder as I wander Cambridge'i Kuningliku Kolledži koorDirigent Philip Ledger
00:41:46Johannes Ciconia - Ligiadra donna The Newberry Consort
00:45:45Dmitri Šostakovitš - Klaverikontsert nr 2: II Andante Mihhail Rudy (klaver), Londoni Filharmoonia orkesterDirigent Mariss Jansons
00:52:11Cliff Martinez - "Following Daniel" filmist "Wicker Park" Brussels Philharmonic Orchestra
00:56:00Ian Wilson - Heaven lay close II: 1. I dreamt that heaven lay ... Daniel Dunne (altsaksofon), Darren Hatch (tenorsaksofon), Ciaran Sutton (tenorsaksofon), Ian Finlay (baritonsaksofon)
00:59:59Armas Järnefelt - Berceuse Göteborgs SymfonikerDirigent Neeme Järvi
01:03:03Johann Sebastian Bach, Harriet Cohen - So sei, o Seele, sei zufrieden BWV 155 Jonathan Plowright (klaver)
01:08:15Stephan Micus - I praise you, sacred mother Stephan Micus (vokaal)
01:13:34Tiit Kikas - Õmble, Ada / Sew Ada Tiit Kikas
01:17:18trad., arr. Taivo Niitvägi - Oh Aadam sino essitus Linnamuusikud
01:22:58Percy Grainger - Australian Up-Country Song Academy of St.Martin-in-the-Fields ChorusDirigent Richard Hickox
01:24:38Johannes Ciconia - Io crido amor / Usaldan armastust Project Ars Nova (instr.)
01:28:34Edward Elgar - Enigma variatsioonid Londoni sümfooniaorkesterDirigent Adrian Boult
01:32:33Gabriel Faure - Pavaan Philadelphia SümfooniaorkesterDirigent Eugene Ormandy
01:39:35Wojciech Kilar - Kochajmy sie filmist "Pan Tadeusz" Poola Raadio Orkester KatowicestDirigent Antoni Wit
01:43:48Urmas Sisask - Õnnis on inimene Villu Valdmaa (bariton), Martti Raide (klaver)
01:51:34Trad. - A Yiddishe Mamme [A Yiddishe Mamme] Itzhak Perlman (viiul) Israel Philharmonic OrchestraDirigent Dov Seltzer
01:58:23Deng Yuxian - Spring Wind Lang Lang (klaver)
02:00:48Arvo Pärt - Stabat Mater Lynne Dawson (sopran), David James (kontratenor), Rogers Covey-Crump (tenor), Gidon Kremer (viiul), Vladimir Mendelssohn (vioola), Thomas Demenga (tšello)
02:25:30Alessandro Scarlatti - Kantaat "Karjaste laul Meie Issanda Jeesuse Kristuse sünni puhul" Kaia Urb (sopran), Corelli Consort
02:42:25Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Kontsert 2 metsasarvele ja keelpillidele Es-duur Freiburgi Barokkorkester
02:58:37Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad D-duur ("Postisarv") Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
03:42:16Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett e-moll op 44 Euphonia
04:09:52Ludwig van Beethoven - Bagatellid op 119 Stephen Kovacevich (klaver)
04:23:48Ferenc Liszt, Johann Sebastian Bach - Prelüüd ja fuuga a-moll Khatia Buniatishvili (klaver)
04:34:06René Eespere - Trivium Neeme Punder (flööt), Harry Traksmann (viiul), Tiit Peterson (kitarr)
04:47:18Erkki-Sven Tüür - Synphony No. 8: I Tapiola SinfoniettaDirigent Olari Elts
05:02:08Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel Renaud Capuçon & Guillaume Bellom
05:11:13Pietro Antonio Cesti - Kantaat "Mia tiranna" Rene Jacobs (kontratenor), Concerto Vocale (instrumentaal)Dirigent Rene Jacobs
05:19:31Johann Sebastian Bach - Tokaata ja fuuga d-moll BWV 565 Edin Karamazov (lauto)
05:28:16Robert Kyr - Songs of the Soul: III Hoping: Toward Dawn Victoria Bach Festival Orchestra, Conspirare segakoorDirigent Craig Hella Johnson
05:37:02Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 1 e-moll op 38 Truls Mork (tšello), Hélene Grimaud (klaver)
06:02:25Eduard Strauss - Für lustige Leut op 255 Vienna Johann Strauss OrchestraDirigent Franz Bauer-Theussl
06:08:59Jan Dismas Zelenka - Missa votiva ZWV 18: IV Sanctus Collegium 1704, Collegium Vocale 1704Dirigent Vaclav Luks
06:18:36Georg Philipp Telemann - Süit F 2-le m-sarvele, k-orkestrile I Avamäng: Lento... Concentus Musicus WienDirigent Nikolaus Harnoncourt
06:26:56Gioacchino Rossini - Gratias agimus tibi (Messa di gloria) Juan Diego Florez (tenor), Gianluca Pellegrino (inglissarv), Orchestra del Teatro Comunale di BolognaDirigent Michele Mariotti
06:35:05Philip Glass - Viiulikontsert nr 2 "The American Four Seasons": V Song No. 2 Gidon Kremer (viiul), Kremerata Baltica
06:37:59Franz Schubert - Sümfoonia nr. 8 h-moll "Lõpetamata"; II osa - Andante con moto ERSODirigent Peeter Lilje
06:49:50Wilhelm Ganspeckh - Partita kahele viola d'amorele ja basso continuole (18 sajand) Marianne Ronez (viola d'amore), Ludwig Hampe (viola d'amore), Arno Jochem (viola da gamba), Michael Freimuth (theorb), Ernst Kubitschek (harpsichord)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.