00:14:37Traditional (Shetland) - Unst Boat Song Danish String Quartet
00:19:48Edvard Grieg - Peer Gynt süit nr. 2 op.55: Pruudirööv / The Rape of the Bride Norra Raadio OrkesterDirigent Ari Rasilainen
00:24:30Johann Sebastian Bach - Sarabande Partiitast nr. 1 B-duur BWV 825 Cyprien Katsaris (klaver)
00:29:56Katalaani rahvalaul, Arianna Savall - El noi de la mare Arianna Savall (vokaalinstr.), Petter Udland Johansen (vokaal), David Mayoral (löökriistad)
00:33:25Craig Armstrong - Glasgow Love Theme Craig Armstrong (klaver), Orchestra
00:35:35Joseph Haydn - Sümfoonia nr.89 F-duur, II: Andante con moto Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
00:41:02John Sheppard - Christe Redemptor omnium The Tallis ScholarsDirigent Peter Phillips
00:45:42Veljo Tormis, Paul-Eerik Rummo - Hamleti laul I Eesti RahvusmeeskoorDirigent Olev Oja
00:51:58Adrian Willaert - O dolce vita mia Tragicomedia
00:54:44Christoph Willibald Gluck - Balletistseen ooperist "Orfeus ja Euridice" Londoni FilharmoonikudDirigent Raymond Leppard
01:00:24Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile IV Hällilaul Kesk-Pohjanmaa KammerorkesterDirigent Juha Kangas
01:02:40Johann Sebastian Bach - "Largo klavessiinikontserdist BWV1056" filmist "Hannah and Her Sisters" The English Consort & Trevor Pinnock
01:05:31Pjotr Tšaikovski, Sergei Zagny - Luikede järv: Pas d'action NYYD EnsembleDirigent Toomas Vavilov
01:09:43Johann Sebastian Bach - Aaria Orkestrisüidist nr. 3 D-duur Orchestra of St. John's Smith SquareDirigent John Lubbock
01:14:59Henrik Odegaard - Magnificat Vox Clamantis, dir. Jaan-Eik Tulve
01:23:35Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr 3 D-duur Aaria BWV 1068 Lang Lang (klaver)
01:29:03Brennan - Teema filmist "Harry's game" The London Symphonic Orchestra
01:32:11Jean Sibelius - Fragment II osast-Tempo moderato "Orkestrisüidist" ("Okeaniidide"eelvariant) Lahti SümfooniaorkesterDirigent Osmo Vänskä
01:34:56anonymous - Hymn for the New Light: Inventor rutili Anonymous 4
01:39:52Morten Lauridsen - Lux aeterna: II O nata lux Head Ööd, VendDirigent Pärt Uusberg
01:43:56Giovanni de Macque - Capriccio stravagante Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:45:41Heino Eller - Videvik Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Olari Elts
01:51:11Aram Hatšaturjan - Ballet Suite No. 2. Adagio of Spartacus and Phrygia Scottish National Orchestra & Neeme Järvi
02:00:06Wojciech Kilar - The Portrait Of A Lady: Kiss orkesterDirigent Stepan Konicek, Nic Raine
02:02:08Astor Piazzolla - Milonga en ay menor Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
02:05:44Francesco Geminiani - Concerto grosso after Corelli d-moll "La Folia": Theme & Var. I-VII Nicola Benedetti & Benedetti Baroque Orchestra
02:09:09Johann Sebastian Bach - Fuuga es WTK I Glenn Gould (klaver)
02:14:50Arvo Pärt - Fratres The Chilingirian Quartet
02:27:17Franz Schubert - Klaverisonaat nr.1 E-duur (lõpetamata), D.157 Arkadi Volodos (klaver)
02:47:11Hector Berlioz - Sümfoonia "Harold Itaalias" op 16 Philadelphia OrkesterDirigent Eugene Ormandy
03:32:45Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr.3 c-moll Martha Argerich (klaver), Mahleri KammerorkesterDirigent Claudio Abbado
04:08:29Johan Svendsen - Pidulik polonees Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
04:20:05Wolfgang Amadeus Mozart arr. Edvard Grieg - Fantaasia c-moll KV 475 Jelizaveta Leonskaja, Svjatoslav Richter
04:35:17Gustav Mahler / Benjamin Britten - "What the Wild Flowers Tell Me" - sümfoonia nr. 3 II osa aranžeering Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
04:44:41Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.2 c op.115 I Allegro moderato Domus-kvintett
04:54:53Riccardo Broschi - Aaria oop. "Merope": "Taccia il vento e la tempesta" Aris Christofellis (sopran), ansambelDirigent Iakovos Pappas
05:03:28W.A. Mozart - Andante Klaverikontserdist nr. 17 G-duur K-453 Cyprien Katsaris (klaver), Salzburgi KammerfilharmooniaDirigent Yoon Kuk Lee
05:14:31René Clausen - In pace The Choir of Royal HollowayDirigent Rupert Gough
05:23:06Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr.4 D KV218 II Andante cantabile Gidon Kremer (viiul), Viini FilharmoonikudDirigent Nikolaus Harnoncourt
05:29:18Urmas Sisask - Gloria Patri: IV Benedicamus Tallinna KammerkoorDirigent Kuno Areng
05:30:25Wilhelm Ganspeckh - Partita kahele viola d'amorele ja basso continuole (18 sajand) Marianne Ronez (viola d'amore), Ludwig Hampe (viola d'amore), Arno Jochem (viola da gamba), Michael Freimuth (theorb), Ernst Kubitschek (harpsichord)
05:39:04Lodewijk Mortelmans - Otsekui laululind Philibert Mees (klaver)
05:43:56Franz Schubert - Keelpillikvartett B II Andante sostenuto Coull-kvartett
05:52:35Johann Nepomuk Hummel - Klaverikontsert F-duur op.1post. I-Allegro moderato Howard Shelley (klaver), London Mozart PlayersDirigent David Juritz
06:06:19Gioacchino Rossini - Sevilla habemeajaja: Retsitatiiv ja duett Cecilia Bartoli, Bryn Terfel, St.Cecilia Akadeemia SODirigent Myung Whun Chung
06:10:59Claude Debussy - Des pas sur la neige (Sammud lumel) Maurizio Pollini (klaver)
06:14:44Tomas Luis de Victoria - O Domine Jesu Christe/Oh Issand Jeesus Kristus Singer Pur
06:17:26Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit "Šeherezade", I: Meri ja Sindbadi laev Peterburi Kirovi-nimelise Teatri orkester
06:28:00Veljo Tormis - Laivassa lauletaan/Laevas lauldes Eesti Filharmoonia kammerkoor, Karin SalumäeDirigent Tõnu Kaljuste
06:33:29Dietrich Buxtehude - Praeludium & Fuga g-moll BuxWV 163/Prelüüd ja fuuga g-moll Andreas Staier (klavessiin)
06:40:59Pärt Uusberg - Prelüüd-meditatsioon a-moll Kirke Karja (klaver)
06:44:00Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es, op.87: IV Allegro, ma non troppo Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
06:52:28Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur Wq 171 Allegro assai Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.