00:13:36Toivo Kuula - Sõnadeta laul Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
00:17:15Trad. (French) - Old Hundreth Thjis van Leer & Amsterdam Symphony Orchestra
00:20:47Fazil Say - Art of Piano, Op. 66: III. Winter Morning in Istanbul Fazil Say
00:24:16Lou Reed - The power of the heart Peter Gabriel
00:30:04Hans Zimmer - "Time" filmist "Inception" Czech Philharmonic Orchestra & Tina GuoDirigent Gavin Greenaway
00:35:12Edvard Grieg - Süit "Holbergi aegadest" II Saraband Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
00:39:44Henry Purcelli - Sleep, Adam, sleep Janet Baker (metsosopran), Martin Isepp (klavessiin), Ambrose Gauntlett (viola da gamba)
00:41:37Arvo Pärt - Da Pacem Domine Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Paul Hillier
00:47:19Anthony Holborne - Paradizo (Pavan) Hesperion XXIDirigent Jordi Savall
00:50:55Johann Sebastian Bach - Kontsert oboele, viiulile, keelpillidele ja basso continuole c-moll BWV 1060 II Adagio Julia Fischer (viiul), Andrey Rubtsov (oboe), Academy of St Martin in the Fields
00:56:29James Horner - Portree (filmist Titanic) James Horner (klaver)
01:01:11Georg Friedrich Händel, arr. Jim Byfield - Largo Regina Kilbey Strings
01:03:34Johann Sebastian Bach - II osa - Affettuoso Brandenburgi kontserdist nr. 5, BWV-1050 Angela Hewitt (klaver), Alison Mitchell (flööt), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
01:09:21Jurjanu Andrejs - Barkarool Liepaja SümfooniaorkesterDirigent Imants Resnis
01:13:13Frederic Chopin - Nocturne No. 1 in B flat minor. Larghetto Jan Lisiecki
01:19:26Edith Piaf, Marguerite Monnot, sõn. G.Parsons - Hymne a l'amour (If You Love Me) (muusikalist "Piaf") Elaine Paige (vokaal), orkester
01:22:21Sven Grünberg - "Walbourg" filmist "Näkimadalad" Sven Grünberg
01:23:49Modest Mussorgski - Hovanštšina: Prelüüd "Koit Moskva jõel" Viini Riigiooperi orkesterDirigent Claudio Abbado
01:29:25Anonymous - Harto de tanta porfia Gothic Voices
01:33:27Olav Ehala, Leelo Tungal - Põlev puu Tiina Renser (klaver-saade), Teaduste Akadeemia NaiskoorDirigent Andrus Siimon
01:38:07Giovanni de Macque - Capriccio stravagante Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:39:50Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.3 D-duur: Aaria Gunilla von Bahr (flööt), Stockholmi KammeransambelDirigent Jan-Olav Wedin
01:45:21Edvard Grieg - Peer Gynt 2. süit I Ingridi kaebus Filharmooniaansambel "Pro Musica"Dirigent Herbert Fleischmann
01:49:30Gabriel Yared - The English Patient: Theme City of Prague Philharmonic OrchestraDirigent Kenneth Alwyn
01:50:54Ester Mägi - Kadents ja teema viiulile ja kitarrile Urmas Vulp (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
01:55:37Edward Elgar - Enigma variatsioonid: Nimrod BBC SümfooniaorkesterDirigent Andrew Davis
01:59:50Johann Sebastian Bach - Süit nr.1 G-duur BWV 1007 IV osa Sarabande Jean-Marc Apap (vioola)
02:03:11Leonard Bernstein, Peeter Saan, Ülo Raudmäe - Sümfoonilised tantsud muusikalist "West-Side Story" Eesti Kaitseväe OrkesterDirigent Peeter Saan
02:18:05Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 2 in D K 211 Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
02:37:46Pjotr Tšaikovski - Muusika Aleksander Ostrovski muinasloole "Lumivalguke" Detroiti Sümfooniaorkester, koor, solistidDirigent Neeme Järvi
03:57:08Joseph Haydn - Klaverikontsert nr. 3 F-duur Leif Ove Andsnes (klaver), Norwegian Chamber OrchestraDirigent Terje Tonnesen
04:14:37Johann Strauss - Keisri valss Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
04:26:47Carl Philipp Emanuel Bach - Sümfoonia F-duur H 665 Orchestra of the Age of EnlightenmentDirigent Gustav Leonhardt
04:38:31Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 6 h-moll "Pateetiline" II Allegro con grazia National Symphony OrchestraDirigent Mstislav Rostropovitš
04:45:38Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.1 d op.89 III Allegretto moderato Domus-kvintett
04:53:04Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr.5: Aaria Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
05:01:56Urmas Sisask - Trompetiin Mart Kivi (trompet), Tiiu Sisask (klaver)
05:10:19Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich hebe meine Augen auf zu den Bergen" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
05:17:55Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur op 77 - II Adagio Julia Fischer (viiul), Netherlands Philharmonic Orchestra AmsterdamDirigent Yakov Kreizberg
05:27:24Hideyuki Nishimura, Folkloor - Kui mina alles noor veel olin Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline NaiskoorDirigent Õnne-Ann Roosvee
05:29:52Antonin Reichenauer - Concerto c-moll viiulile, keelpillidele ja basso-continuole Lenka Torgersen (barokk-viiul), Collegium 1704Dirigent Vàclav Luks
05:38:24Lepo Sumera - Sarvelugu Uve Uustalu (metsasarv)
05:42:33Johann Sebastian Bach - Aaria variatsioonidega a-moll (Itaalia variatsioonid), BWV-989 (seade: Tim Jackson) Alison Balsom (trompet), Alistair Ross (klavessiin)
05:52:42Sergei Prokofjev - Tšellokontsert e-moll: Variation 1: L'istesse tempo Steven Isserlis (tšello), Frankfurti Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:54:10Jean Sibelius - Oli kord / Autrefois op 96b Charlotte Forsberg (metsosopran) , Monica Einarson (sopran), Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
05:59:57Muzio Clementi - Variatsioonid aaria"Batti, batti" teemal Mozarti ooperist "Don Giovanni" WO 10 Howard Shelley (klaver)
06:06:33Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
06:14:06Nino Rota - Andante sostenuto Sümfooniast armastuslaulule Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
06:22:36Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Taevainglid, kiitke Issandat Pärnu KammerkoorDirigent Ave Sopp
06:26:37Alessandro Marcello - Oboekontsert c-moll John de Lancie (oboe), Philadelphia OrkesterDirigent Eugene Ormandy
06:37:10Felix Mendelssohn-Bartholdy - Rondo capriccioso op. 14 Murray Perahia (klaver)
06:43:42Erkki-Sven Tüür - Psalmoodia III. Psalmoodia segakoorile ja ansmblile Hortus Musicus, Läti Raadio koor
06:55:25Igor Stravinski - Tsirkusepolka Kuningliku Põhja Muusikakolledži puhkpilliorkesterDirigent Clark Rundell
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.