00:12:07Edgar Arro - Meditatsioon I Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
00:16:39Joseph Haydn - Tšellokontsert D-duur, II: Adagio Gautier Capucon (tšello), Mahleri KammerorkesterDirigent Daniel Harding
00:21:12Johann Sebastian Bach - II osa - Loure Partiitast sooloviiulile nr. 3 E-duur, BWV 1006 Gidon Kremer (viiul)
00:25:00Johnny Richards / Carolyn Leigh / Heldur Karmo - Kui hing on noor / Young at Heart Eri Klas & Eesti Raadio kontsertorkester
00:27:43Max Richter - The Leftovers (Main Title Theme) Max Richter
00:29:26Lydia Auster - "Tiina tulek" ja "Pulmamarss" balletist "Tiina" Eesti Raadio SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:33:40Johann Schelle - Ach, mein herzliebes Jesulein Cantus CöllnDirigent Konrad Jubghänel
00:38:01Robert Kyr - Songs of the Soul: VI Uniting: Leaving My Cares Esteli Gomez (sopran), David Farwig (bariton), Victoria Bach Festival Orchestra, Conspirare segakoorDirigent Craig Hella Johnson
00:44:30Juan del Encina - Para verme con ventura Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
00:46:56Pietro Mascagni - Intermezzo (Cavalliera rusticana) Philharmonia OrchestraDirigent Riccardo Muti
00:50:40Georg Friedrich Händel - Berenice: Avamäng: Menuett Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:54:53Heikki Aaltoila - Pulmavalss (filmist "Siin Põhjatähe all") Jyväskylä SümfooniaorkesterDirigent Kyösti Haatanen
00:59:52Johann Sebastian Bach, arr. Edgar Meyer, Bela Fleck - 3-häälne inventsioon (Sinfonia) nr.7 Bela Fleck, Joshua Bell, Edgar Meyer
01:02:04Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" III Entree majestueux des Dieux 18.saj. orkesterDirigent Frans Brüggen
01:04:31Gioachino Antonio Rossini - Teema Marco Sollini (klaver)
01:07:33Leonard Cohen - Hallelujah Gautier Capuçon & Orchestre de chambre de ParisDirigent Adrien Perruchon
01:10:36Sven Grünberg - "Minek" filmist "Reekviem" Sven Grünberg
01:15:42Joseph Haydn - Viiulikontsert G II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
01:23:07Orlando di Lasso - Si du malheur Ensemble Clement Janequin
01:26:02Galina Grigorjeva - Svjatki: V Spring is Coming Iris Oja (alt), Kaia Urb (sopran), Else Torp (sopran), Rainer Vilu (bass), Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Paul Hillier
01:29:03Hieronymos Bassano - Fantasia nr 1 Fretwork
01:32:06Sergei Rahmaninov - 14 Romances, Op. 34: No. 14, Vocalise Alison Balsom & Gothenburg Symphony OrchestraDirigent Edward Gardner
01:37:24Johann Nepomuk Hummel - Klaverikontsert F-duur op. 1post. II- Howard Shelley (klaver), London Mozart PlayersDirigent David Juritz
01:43:59Mihhail Glinka, Jevgeni Baratinski - Ära ahvatle mind põhjuseta Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
01:47:07Pjotr Tšaikovski - III variatsioon Variatsioonidest Rokokoo teemale op.96 Truls Mork (tšello), Oslo FilharmoonikudDirigent Mariss Jansons
01:51:02Toivo Kuula - Lammaste tants Izumi Tateno (klaver)
01:56:18Morten Lauridsen - Lux aeterna Polyphony, Britten SinfoniaDirigent Stephen Layton
02:22:57Wolfgang Amadeus Mozart - Flöödikvartett D-duur K 285 Ensemble Villa Musica
02:37:14Felix Mendelssohn-Bartholdy - "Suveöö unenägu" Avamäng Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
02:49:44Edward Elgar - Harmony Music No. 2 Athena Ensemble: Richard McNicol (flööt), Sebastian Bell (flööt), David Theodore (oboe), Roger Fallows (klarnet), Robert Jordan (fagott)
03:00:06Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert A II Adagio Hannes Altrov (cl), Eesti Riiklik SODirigent Neeme Järvi
03:07:10Edvard Grieg - Peer Gynt 2.süit IV Solveigi laul Filharmooniaansambel "Pro Musica"Dirigent Herbert Leischmann
03:09:54Ludwig van Beethoven - Seitse variatsiooni teemal "Bei Männern, welche liebe fühlen" Mozarti ooperist "Võluflööt" Yo-Yo Ma (tšello), Emanuel Ax (klaver)
03:19:38Georg Friedrich Händel - Delirio amoroso HWV 99: III aaria "Un pensiero voli in ciel" Natalie Dessay (sopran), Emmanuelle Haim (klavessiin), Le Concert D´Astrée
03:28:48Sergei Prokofjev, arr. Rudolf Baršai - Põgusad hetked III Allegretto - Moskva KammerorkesterDirigent Konstantin Orbeljan
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.