00:08:41Franz Schubert - Ilus möldrineiu: Uudishimulik Mischa Maisky (tšello), Daria Hovora (klaver)
00:12:58Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 1 f-moll II Adagio ma non troppo Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dir. Jean-Jaques Kantorow
00:19:18Johann Sebastian Bach, William Walton - Herzlich tut mir verlangen Jonathan Plowright (klaver)
00:21:51Jacques Brel / François Rauber - Valse de Franz Alexandre Tharaud
00:23:46Hildur Gudnarsdottir - "Call Me Joker" filmist "Joker" Hollywood Studio SymphonyDirigent Jeff Atmajian
00:29:04Joseph Haydn - Viiulikontsert A II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
00:37:23Francisco de Penalosa - Precor, te, Domine Gothic Voices
00:41:11Rolf Roosalu, Rolf Roosalu - Hiiepuud Neidudekoor Kammerhääled Noorte naiste koor Leelo vol.2, klaveril Rain RämmalDirigent Toomas Voll
00:44:34Johannes Ciconia - Io crido amor / Usaldan armastust Project Ars Nova (instr.)
00:48:26Georg Friedrich Händel, Leopold Stokowski - Veemuusika: Aaria BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:50:33Johannes Brahms, Antonin Dvo'rak - Ungari tants nr. 20 e-moll Londoni FilharmooniaorkesterDirigent Marin Alsop
00:53:12Howard Shore, Nic Raine - The Lord of the Rings: Main Theme Royal Philharmonic OrchestraDirigent David Arnold
00:58:41Arvo Pärt - Darf ich ... Renaud Capuçon & Orchestre de Chambre de Lausanne
01:02:38Johann Sebastian Bach - Kontsert kahele klaverile, keelpillidele ja basso continuole c-moll BWV 1060 II Adagio Andras Schiff (klaver), Peter Serkin (klaver), Camerata Bern
01:08:53Peter Machajdik - Silent Wanderings Ondrej Vesely
01:13:23Daniel Tarrab - Until Today süidist Broken Silence Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica ArgentinaDirigent Daniel Tarrab
01:16:23Luigi Boccherini - Andante con moto Keelpillikvintetist f-moll op. 42 nr.1 L'Archibudelli: Vera Beths (viiul), Marc Destrube (viiul), Jürgen Kussmaul (vioola), Anner Bylsma (tšello), Lidewij Scheifes (tšello)
01:22:39anonymous - The Willow Song Alfred Deller (kontratenor), Desmond Dupre (klaver)
01:26:57Francesco Corbetta - Caprice di ciacona per la B Ensemble Kapsberger
01:31:48Johannes Brahms - Sümfoonia nr.3 F III Poco Allegretto Breemeni KammerfilharmoonikudDirigent Daniel Harding
01:38:15Stanley Myers, arran: James Jervis - Cavatina from "The Deer Hunter" Aquarelle Guitar Quartet (Michael Baker, Vasilis Bessa, James Jervis, Rory Russell)
01:42:28John Taverner - Sanctus & Benedictus (Gloria tibi Trinitas) Fretwork
01:50:28Antonio Vivaldi - Kontsert E-duur Kevad, II: Largo Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
01:52:48Pjotr Tšaikovski - Aastaajad Op.37b 3. Märts - Lõokese laul Arkadi Sevidov (klaver)
01:55:42Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert kahele viiulile ja orkestrile C-duur K 190 Julia Fischer (viiul), Gordon Nikolič (viiul), Hans Meyer (oboe), Herre Jan Stegenga (tšello), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
02:23:49tundmatu - Litania Vox Clamantis, Weekend Guitar Trio, dir. Jaan-Eik Tulve
02:35:58George Gershwin - Rhapsody in Blue Lang Lang (klaver), Herbie Hancock (klaver), London Symphony OrchestraDirigent John Axelrod
02:57:49Johannes Brahms - Serenaad nr.1 D-duur, op.11 La Scala Filharmoonia orkesterDirigent Riccardo Muti
03:47:11Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr.5 F-duur "Kevadsonaat" Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:13:20Carl Philipp Emanuel Bach - Sümfoonia G-duur H 666 Orchestra of the Age of EnlightenmentDirigent Gustav Leonhardt
04:25:35Robert Schumann, Ernst Rudorff - 12 vierhändigen Klavierstücken für kleine und grosse Kinder op 85 Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio PhilharmonieDirigent Pablo Gonzalez
04:36:22Johann Sebastian Bach, Avi Avital - Viiulikontsert a-moll (seade mandoliinile) BWV 1041 Avi Avital (mandoliin), Shalev Ad-El (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
04:50:08Dietrich Buxtehude - Jesu, meine Freud und Lust Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
04:57:36Heino Eller - Kvartett nr. 2 f-moll: I Allegro appassionato Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila (tšello)
05:07:02Erkki-Sven Tüür - Illuminatio for viola and orchestra Lawrence Powe (vioola), Tapiola SinfoniettaDirigent Olari Elts
05:31:47Fryderyk Chopin - Nokturn nr.14 fis-moll op 48 nr.2 Andantino Maria Joao Pires (klaver)
05:39:03Eric Whitacre - Alleluia Annika Völlering (sopran), Jürgen Kampe (bariton), Junges Vokalensemble HannoverDirigent Klaus-Jürgen Etzold
05:46:38Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr 2: II Adagio sostenuto Mihhail Rudy (klaver), Peterburi Filharmoonia orkesterDirigent Mariss Jansons
05:59:20Johann Sebastian Bach - Kolmikkontsert a-moll BWV-1044 II Adagio ma non troppo e dolce Angela Hewitt (klaver), Richard Tognetti (viiul), Alison Mitchell (flööt), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
06:04:00Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile F-duur RV 97 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:14:22Wolfgang Amadeus Mozart - Duo G viiulile ja vioolale I Allegro Gidon Kremer (viiul), Kim Kaškašjan (vioola)
06:22:16Robert Schumann - Lastestseenid: VII Unistus Martha Argerich (klaver)
06:25:02Eduard Künneke - "Strahlender Mond" operetist"Der vetter aus Dingsda" Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
06:28:08Esa-Pekka Salonen - Viiulikontsert: II Pulse I Leila Josefowicz (viiul), Soome Raadio SümfooniaorkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
06:31:43Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr.8 g Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
06:42:16Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G op 36 II Scherzo Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
06:49:40Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 103 Es-duur "Timpanisümfoonia" Hob. I:103; II - Andante piu tosto Allegretto New York PhilharmonicDirigent Leonard Bernstein
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.