00:12:23Giovanni de Macque - Capriccio stravagante Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
00:14:37Ross Edwards - Full Moon Dances: IV Sanctus Amy Dickson (saksofon), Sydney SümfooniaorkesterDirigent Benjamin Northey
00:20:41Johann Sebastian Bach - Goldberg Variations. Variation 12: Canone alls Quarta. a 1 Clav. Pavel Kolesnikov
00:24:45Björk Gudmundsdottir, arr. Hans Ek, Björk Gudmundsdottir - All Is Full of Love Renee Fleming (sopran), Royal Stockholm Philharmonic OrchestraDirigent Sakari Oramo
00:28:00Nigel Hess - A Broken Heart Joshua Bell, Royal Philharmonic OrchestraDirigent Nigel Hess
00:31:56Hildegard von Bingen - O felix anima Ensemble Für Frühe Musik Augsburg
00:36:17Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 3 C-duur II Adagio Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
00:41:26Camille Saint-Saens - Ave Maria Riia Toomkiriku poistekoor, Aija Zingite (orel)Dirigent Martinš Klišans
00:45:06Francisco de la Torre - Danza alta Rondellus
00:47:01Giacomo Puccini - Crisantemi / Krüsanteemid Kremli KammerorkesterDirigent Misha Rahlevski
00:52:30Johann Sebastian Bach - Viiulisonaat nr.4 c-moll BWV-1017: Siciliano BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:55:22Tan Dun - Silk Road Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra, Shanghai Percussio, Yo-Yo MaDirigent Tan Dun
00:58:31Ludwig Busbetzky - Trio Chaconne Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:03:30Richard Wagner - Prelude to "Tristan und Isolde" Royal Scottish National OrchestraDirigent Järvi Neeme
01:10:09Aleksandr Skrjabin - 24 prelüüdi: XI Prelüüd B-duur op 21 Ivan Ilic (klaver)
01:11:29Georg Friedrich Händel, arr. Christina Pluhar - Piangerò la sorte mia L'Arpeggiata, Nuria Rial (sopran)Dirigent Christina Pluhar
01:17:04Tan Dun - Filmist "The Banquet". Waiting Lang Lang (klaver), Shanghai SO, Tan Dun
01:20:23Tarquinio Merula - Folle e ben chi si crede Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:24:12Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur Willi Boskovsky (viiul), Viini Mozarti-ansambel
01:33:41Francis Poulenc - Salve Regina Winchesteri Katedraali koorDirigent David Hill
01:38:11tundmatu - Marizapalos Ensemble Kapsberger
01:43:34Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV-251 II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
01:48:04Jean Sibelius - Kontsertsüit "Ajaloolised stseenid II": II osa"Armastuslaul" Norra Raadio orkesterDirigent Ari Rasilainen
01:53:39Johann Sebastian Bach - Aaria Süidist nr.3 D-duur Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
01:56:33Sergei Rahmaninov - Vocalise op 34 nr. 14 Academy of St Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
02:02:42Pjotr Tšaikovski - Aastaajad: Jaanuar. Kamina ääres op 37a Lang Lang (klaver)
02:08:35Heino Eller - Kvartett nr. 5 g-moll Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila (tšello)
02:26:05Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 1 B-duur KV 207 Deutsche KammerphilharmonieDirigent Christian Tetzlaff
02:46:58Georges Bizet - Carmen II vaatus Price, Corelli, Merrill, FreniDirigent Herbert von Karajan
03:30:14Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 3 c-moll op 60 Leopold String Trio
04:05:35Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 4 B-duur Serenata of London
04:19:06Edvard Grieg - Süit nr. 1 muusikast draamale "Peer Gynt" Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
04:34:50Mark Kostabi - Watermill ERSODirigent Kristjan Järvi
04:44:55William Boyce - Avamäng nr 1 D-duur CantilenaDirigent Adrian Shepherd
04:53:07Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa - Allegro moderato Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi KammerorkesterDirigent John Storgards
05:06:35Georg Friedrich Händel - Aaria "Va col canto" kantaadist "Cloris, Tirsis ja Fileno" Lorraine Hunt, Philharmonia barokkorkesterDirigent Nicholas McGegan
05:14:50Fryderyk Chopin - Skertso nr 4 E-duur op 54 Benjamin Grosvenor (klaver)
05:24:49Samuel Barber - Agnus Dei ConspirareDirigent Craig Hella Johnson
05:33:49Franz Krommer - Klarnetikontser Es-duur op 36 II Adagio Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic OrchestraDirigent Günther Herbig
05:39:17Mart Saar, Soome rahvaluule - Metsalaul Tartu Ülikooli KammerkoorDirigent Triin Koch
05:44:26Antonio Vivaldi - Tšellokontsert h-moll RV 424 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
05:54:18Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 43 As-duur: I Moderato Marc-Andre Hamelin (klaver)
06:02:04Heino Eller - Kvartett nr. 4 d-moll: III Allegretto scherzando Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila (tšello)
06:10:01Dmitri Shostakovich - Džässisüit nr. 2, VII: Tants 2 Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Riccardo Chailly
06:13:39Wolfgang Amadeus Mozart - Don Giovanni: Or sai chi l'onore Joan Sutherland (sopran), Philharmonia OrchestraDirigent Carlo Maria Giulini
06:16:34Frédéric Chopin - 24 prelüüdi: Nr 13 Fis-duur Lento Ralf Taal (klaver)
06:20:00Johannes Brahms - "Surmaigatsus" tsüklist "Kuus laulu op. 86" Marie-Nicole Lemieux (kontraalt), Michael McMahon (klaver)
06:24:46Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia"; III-Menuett:Allegretto Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
06:29:54Ester Mägi, K. Muuli - Vaikne lauluke Viljandimaa KammerkoorDirigent Toomas Voll
06:31:39Arcangelo Corelli - Viiulisonaat d nr. 12 'La Folia' William Christie, Emmanuel Balsa, Hiro Kurosaki
06:42:02Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956: II Adagio Chistian Tetzlaff, Isabelle Faust(viiul), Tatjana Masurenko,Gustav Rivinius (alt), Boriss Pergameštšikov (tšello
06:54:58Trad., N.Kelahan (A) - Come Dance With Me In Ireland Iiri Raadio kontsertorkester
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.