R 3. märts kell 19, Vanemuise kontserdimaja (Liina Vainumetsa)
Vanemuise sümfooniaorkestri kevadkontsert
Solistid Harry Traksmann (viiul) Ja Robert Traksmann (viiul)
Dirigent Risto Joost
Vanemuise sümfooniaorkester
* Arvo Pärt – "Orient & Occident"
* Arvo Pärt – "Tabula rasa"
* Gustav Mahler – Sümfoonia nr 5
L 4. märts kell 19, Alexela kontserdimaja (Ivo Heinloo)
Talvejazz
Richard Bona & Estonian Dream Big Band
N 9. märts kell 18, MUBA saal (Lisete Velt)
MUBA virtuoosid ja Tallinna Kammerorkester
Noorte artistide kontsert
R 10. märts kell 19, Eesti Raadio 1. stuudio (Ivo Heinloo)
Valter Ojakäär 100
Politsei-ja Piirivalveorkester, Liisi Koikson
L 11. märts kell 18, KUMU auditoorium (Ivo Heinloo)
Talvejazz: "In the Mood for Love"
Marianne Leibur, Markus Eermann & Peter Gyarfas Band
Marianne Leibur ja tema Sibeliuse akadeemia õpingukaaslased
P 12. märts kell 12, Tallinna Ülikooli aula (salvestus) Marge-Ly Rookäär
Naiskooride võistulaulmine
N 16. märts kell 19, Estonia kontserdisaal (Anne Aavik)
Mustlaslaulud
Annely Peebo (metsosopran)
Pantelis Polychronidis (klaver)
Kontserdi korraldab Eesti Kontsert
R 17. märts kell 19, EMTA suur saal (salvestus) (Kersti Inno)
Tallinna Kammerorkestri sünnipäevakontsert
Dirigent Tõnu Kaljuste
* Joseph Haydn – Sümfoonia nr 30 "Alleluja"
* Claude Vivier – "Lonely child" (solist Yena Choi)
* Erkki-Sven Tüür – "Action.Passion.Illusion"
* Erkki-Sven Tüür – "Deep Dark Shine" (esiettekanne Eestis)
* Wolfgang Amadeus Mozart – Sümfoonia nr 30
R 17. märts kell 19, Estonia kontserdisaal (Anita Maasalu)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Rinaldo Alessandrini
* Johann Sebastian Bach – Sinfonia kantaadist BWV 52
* Carl Philipp Emanuel Bach – Sümfoonia F-duur Wq 183/3
* Johann Christian Bach – Sümfoonia g-moll op. 6 nr 6
* Wilhelm Friedemann Bach – Sinfonia d-moll F 65
* Joseph Haydn – Sümfoonia nr 38 C-duur
* Henri-Joseph Rigel – Sümfoonia nr 4 c-moll
L 18. märts kell 19, Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja solistid
Koormeister Lodewijk van der Ree
Floridante barokkorkester
Kunstiline juht ja dirigent Andrew Lawrence-King (Guernsey/Eesti)
Kavas:
* Rinuccini/Monteverdi/Lawrence-King – "Arianna a la recherche"
lavastuselementidega kontsertettekanne
Kontserdi korraldab Eesti Kontsert
N 23. märts 19, Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Ødegaard. "Stabat Mater"
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Mikk Üleoja
Kaastegev ansambel
* Kavas: Ødegaard, Grigorjeva
Kontserdi korraldab Eesti Kontsert
24. märts kell 19, Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Matthew Halls
* Joseph Haydn – Avamäng ooperile "Üksik saar"
* Joseph Haydn – Tšellokontsert nr 1
* Anton Bruckner – Sümfoonia nr 1
L 25. märts 19, Estonia kontserdisaal (salvestus) (Maria Kruusement)
Festival KLAVER esitleb: Kalle Randalu (klaver)
Kontserdi korraldab Eesti Kontsert
L 25. märts kell 19, EMTA suur saal (Kersti Inno)
Florian Donderer (viiul) ja Tallinna Kammerorkester
* Veljo Tormis – Reminiscentia: "Talvemustrid"
* Bela Bartok – Divertisment keelpillidele
* Joseph Haydn – Viiulikontsert C-duur
* Tõnu Kõrvits – "Labürindid"
L 25. märts kell 19 Tallinna Jaani kirik (salvestus, eetris Suurel Reedel) (Marge-Ly Rookäär)
Märtsiküüditamise mälestuskontsert
Esinevad Kammerkoor Collegium Musicale ja Raun Juurikas (klaver)
dirigent Endrik Üksvärav
* Robert Jürjendal/Tõnu Õnnepalu – "Seitse valgusluike"
31. märts kell 19, Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Tähe-Lee Liiv (klaver)
Dirigent Simone Menezes
* Maurice Ravel – "Valss"
* Edvard Grieg – Klaverikontsert a-moll
* Lili Boulanger – "Kurvast õhtust"
* Heitor Villa-Lobos – "Bachianas Brasileiras nr 7"
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.