Uus album süüvib kujutlusvõime ja ülevuse teemadesse ning pakub kuulajale omamoodi rännakut Toivo Tulevi helimaailma. Kogumik on üles ehitatud põnevatele ja ootamatutele kõladele. Siin kohtuvad skordatuuriga viiul, idamaised pillid ney ja kaval, sümfooniaorkester ning inimhääl oma kõige ehedamal kujul.
Keelpillid loovad õhulise ja kergelt dissonantse kõlapildi, samas kui puhkpillid lisavad soojuse ja müstilise varjundi. Orkester ja hääl mõjuvad justkui teispoolsus, viies kuulaja hetkeks maailma, kus teadvuse valgus vilksatab ja hajub. Kui muusika vaikib, jääb õhku tunne, et miski ei ole enam endine.
Plaati tutvustab ja heliloojaga vestleb Eesti muusika- ja teatriakadeemia tudeng Kreta Liis Reino, toimetaja on Johanna Mängel.































































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.