Orkestriga liitub sopran Karolina Bengtsson Mieczysław Weinbergi sümfoonia nr 21 "Kaddiš" esitamisel. Teos on pühendatud Varssavi geto ohvritele holokausti ajal. Kontsert algab Šostakovitši satiirilise kantaadiga "Antiformalist Rayok", mille esitavad bassisolist Alexander Teliga ja Kuningliku Muusikakolledži lauluüliõpilased.
Kontsert kõlab eetris kolmapäeval, 13. mail kell 19.

Tutvu siin kavaga või kuula järele!
Linkide alt on leitavad ülekannete salvestused.



















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.