00:19:09Emilis Melngailis - Andante religioso tsüklist "20 tantsu viiulile ja klaverile" Janis Bulavs (viiul), Imants Zemzaris (klaver)
00:25:28Antonio Vivaldi - Credo RV 591 III Crucifixus. Largo Ernst-Senff-koor, Berliini FilharmoonikudDirigent Carlo Maria Giulini
00:29:57Edgar Meyer - Esimesed muljed Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (klaver)
00:34:09Marcel Dupre - Cortege et litanie op 19/2 Ian Tracey (orel), BBC PhilharmonicDirigent Rumon Gamba
00:39:26Veljo Tormis - "Oh mu hella eidekene" tsüklist "Kolm laulu eeposest "Kalevipoeg" Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
00:42:18Howard Shore - The Council Of Elrond Enya, London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School Schola, The New Zealand SymphoDirigent Howard Shore
00:46:07trad. - Armurõõm Die Berliner
00:50:17Edward Elgar - Enigma-variatsioonid op.36 Birminghami SODirigent Simon Rattle
00:54:36Cesar Franck - Viiulisonaat A I Allegretto ben moderato Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
01:01:12William Byrd - Halasta mu peale, oo Jumal Currende Consort, Capella CurrendeDirigent Erik van Nevel
01:06:11Pärt Uusberg - Prelüüd-meditatsioon a-moll Kirke Karja (klaver)
01:09:13Camille Saint-Saens - Oboesonaat: I osa Colin Maier (oboe), Allison Wiebe (klaver)
01:13:19Erich Wolfgang Korngold - "Da Ihr befehlet, Königin...Mein Sehnen, mein Wähnen" ooperist" Surnud linn" Bo Skovhus (bariton), English National Opera Orchestra
01:18:44Ólafur Arnalds - A Stutter Ólafur Arnalds
01:23:43Felix Mendelssohn - Keelpillisümfoonia nr.7 d II Andante amorevole Concerto Köln
01:28:07Eric Whitacre - Alleluia Annika Völlering (sopran), Jürgen Kampe (bariton), Junges Vokalensemble HannoverDirigent Klaus-Jürgen Etzold
01:35:42Eleni Karaindrou - "Surnud sõbrale" muusikast filmile "Igavik ja päev" Le Camerata Athens, Manthos Halkias
01:40:17Dmitri Shostakovich - Dzhässisüit nr. 1; I: Valss Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Riccardo Chailly
01:42:56Robert Schumann - 12 vierhändigen Klavierstücken für kleine und grosse Kinder: XII Abendlied op 85 Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio PhilharmonieDirigent Pablo Gonzalez
01:45:54Peter Sculthorpe - Djilile Fretwork
01:52:06anonymous - Vespers hymn: O lux beata trinitas Anonymous 4
01:54:23Johann Sebastian Bach - Partiita sooloflöödile a-moll BWV 1013 Saraband Janet See (flööt)
01:58:51Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala op 150: IV Pastoraal Elise Batnes (viiul), Magne H.Draagen (orel)
02:04:25Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert D-duur viiulile ja klaverile Daniel Hope (viiul), Sebastian Knauer (klaver), Camerata SalzburgDirigent Roger Norrington
02:32:38Guillaume le Vinier - La flours d'iver Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
02:39:45Georges Bizet - 4 osa Allegro vivacissimo Orkestrisüidist nr 3 "Rooma" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
02:46:51Benjamin Godard - "Concerto romantique" viiulile ja orkestrile op 35 Slovaki Filharmoonia orkesterDirigent Kirk Trevor
03:10:10Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A F.VII/6 I Allegro moderato London Baroque
03:17:32Joaquin Rodrigo - Aranjuezi konsert: Adagio Alirio Diaz (kitarr), Hispaania RahvusorkesterDirigent Jesus Lopez-Cobos
03:26:17Maurice Ravel - La Valse Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
03:37:50Helen Buchholtz - Barkarool Marco Kraus (klaver)
03:46:29Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 2 F-duur, op 99 Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
04:14:10Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 73 ("La Chasse") D-duur Hob. I:73 Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
04:36:07Joan Cererols - Serafin que con dulce harmonia from Missa mexicana The Harp ConsortDirigent Andrew Lawrence-King
04:44:00Nino Rota - Andante sostenuto Sümfooniast armastuslaulule Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
04:52:25Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.28 A-duur Murray Perahia
05:13:20Astor Piazzolla - Soledad Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
05:20:54Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit" Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Peeter Lilje
05:28:39Henry Purcell - Raise, raise the voice Barbara Borden (sopran), Douglas Nasrawi (tenor), Simon Grant (bass),TragicomediaDirigent Stephen Stubbs, Erin Headley
05:41:52Alban Berg - Klaverisonaat op. 1 Mitsuko Uchida (klaver)
05:54:34Arvo Pärt - Seitse magnificat-antifooni Vasari SingersDirigent Jeremy Backhouse
06:08:10Carl Maria von Weber/arr. Jean-Jaques Kantorow - Kvintett B-duur klarnetile ja keelpillidele op 34 II Fantasia. Adagio ma non troppo Martin Fröst (klarnet), Tapiola SinfoniettaDirigent Jean-Jaques Kantorow
06:13:22William Byrd - Memento, homo Deller ConsortDirigent Mark Deller
06:14:54Ferenc Liszt - Leinagondel nr 2 Khatia Buniatishvili (klaver)
06:24:25Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa - Allegro moderato Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi KammerorkesterDirigent John Storgards
06:37:34Albert Ketelbey - "Kuuvalgus" The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
06:41:54Michael William Balfe/Karel Mark Chichon/Alfred Bunn - Bohemian girl: Arline'i aaria "I dreamt a dwelt in marble halls" (II vaatus) Elina Garanca (metsosopran), Orchestra Sinfonica Nazionale della RAIDirigent Karel Mark Chichon
06:46:43Fryderyk Chopin - Etüüd E op.10 nr.3 Boriss Berezovski (klaver)
06:51:13Claude Debussy/Pierre Loys - Chansons de Bilitis: I "La Flute de Pan" Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
06:53:55Karl Jenkins - "Allegretto" tsüklist "Palladio" Carmine Lauri (viiul), David Alberman (viiul), Londoni Sümfooniaorkester
06:57:43Heino Lemmik/Heljo Mänd - Nõmme liivakell Eesti Teaduste Akadeemia NaiskoorDirigent Andrus Siimon
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.