00:17:42Stephen Stubbs - Arpeggiata a mio modo Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
00:20:47Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.4 B II Andantino Kvartett "Serenata of London"
00:24:03Arvo Pärt/Psalm 121/Tõnu Kaljuste - Wallfahrtslied Rootsi Raadio koor, Rootsi Raadio Sümfooniaorkester
00:33:24Pantšo Vladigerov - Sarabande from the cycle Classic and Romantic op 24 BNR Symphony OrchestraDirigent Emil Tabakov
00:38:08Leonard Bernstein/Irwin Kostal - One hand, one heart/"Üks käsi, üks süda" muusikalist "West Side Story" Marielle Labeque, Katia Labeque
00:40:24Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikonts.Nr.23 A II Andante Angela Giulini (klaver), Mozarti Festivali orkesterDirigent Alberto Lizzio
00:46:20Tan Dun - Filmist "The Banquet". Waiting Lang Lang (klaver), Shanghai SO, Tan Dun
00:48:23Artur Lemba - Andante con espressione Klaverikontserdist nr. 1 Lauri Väinmaa (klaver), ERSODirigent Arvo Volmer
00:54:53Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Öörändur Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
00:59:32Kuldar Sink - Ave Maria Aile Asszony (sopran), Piret Aidulo (orel), Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
01:09:12Claude Debussy - "Delphi tantsijatarid" tsüklist "Prelüüdid" (I vihik) Steven Osborne
01:12:22Enrique Granados - 12 danzas espanolas op 37: II Oriental Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
01:16:38Pietro Mascagni - "Mamma, quel vino e generoso" ooperist ""Talupoja au" Franco Corelli (tenor), Corinna Vozza (metsosopran), Rooma Ooperiteatri orkesterDirigent Gabriele Santini
01:20:45Marta Keen - Homeward bound Bryn Terfel (bassbariton), Mormon Tabernacle Choir, Orchestra At Temple SquareDirigent Mack Wilberg
01:26:49Ruggiero Leoncavallo - 'Pajatsid': Intermetso Filharmoonia OrkesterDirigent Jose Cura
01:30:49Valentin Silvestrov - Alleluia Kiievi KammerkoorDirigent Mõkola Hobdõtš
01:36:48Maurice Jarre/Christopher Palmer - Ghost: Main Theme Royal Philharmonic OrchestraDirigent Tolga Kashif
01:41:52Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso (Sümf. nr.2 B-duur) Deutsches SO BerlinDirigent Vladimir Ashkenazy
01:49:37Francois Couturier - Voyage Anja Lechner & Francois Couturier
01:55:00anonymous - Alleluia: quinque prudentes virgines Anonymous 4
02:00:21Ludwig van Beethoven - Kaksteist menuetti WoO 7 Tapiola SinfoniettaDirigent John Storgards
02:23:37Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Audi coelum/Kuula, taevas Concerto Italiano, Anna Simboli, Roberta Invernizzi, Sara Mingardo, Pietro Spagnoli, Vincenzo di Donato, Furio ZDirigent Rinaldo Alessandrini
02:32:02Gustav Mahler - Sümfoonia nr. 5 IV osa Adagietto. Sehr langsam Radio-Sinfonieorchester Stuttgart des SWRDirigent Roger Norrington
02:40:54Pjotr Tšaikovski - Variatsioonid Rokokoo teemale op 96 Truls Mork (tšello), Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
02:59:43Anton Bruckner - Keelp.kvintett F IV Finaal. Lebhaft bewegt-Langsamer Melos Quartett, + E.Santiago (alt)
03:09:30Eric Whitacre - The River Cam Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Eric Whitacre
03:21:21Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja taevaminekupühaks: Magnificat RV 610a Concerto Italiano, solistidDirigent Rinaldo Alessandrini
03:35:30Giovanni Zamboni - Sonaat Edin Karamazov (lauto)
03:43:24Vincenzo Ugolini - Beata es Virgo Maria Cambridge'i King's College'i koor, David Briggs (orel)Dirigent Stephen Cleobury
03:48:43Camille Saint-Saens - Messe de Requiem, op.54 Coro della Radio Svizzera,Orchestra della Svizzera ItalianaDirigent Diego Fasolis
04:24:26John Tavener - The Protecting Veil (Jumalaema kaitseloor) Steven Isserlis (tšello), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Gennadi Roždestvenski
05:09:48Johann Sebastian Bach - Ich gehe und suche mit Verlangen BWV 49 Thomas Quasthoff (bass-bariton), Dorothea Röschmann (sopran), Berliini Barokksolistid
05:33:05Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es, op.87: I Allegro con fuoco Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
05:40:55Vaughan Williams - The Lark Ascending Nigel Kennedy, City of Birmingham Symphony Orchestra
05:58:23Bernhard Henrik Crusell - Klarnetikonts.nr.1 Es III Rondo Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic OrchestraDirigent Günther Herbig
06:05:41August Söderman/Richard Gustafsson - Katkendid teosest "Talupoja pulm" Rootsi Raadio KoorDirigent Mats Nilsson
06:12:29Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 26 d-moll "Lamentatione" La Petite BandeDirigent Sigiswald Kuijken
06:27:35Fryderyk Chopin - Valse op. posthum. en la mineur KKIVb no11/Valss a-moll op. posth. Alexandre Tharaud (klaver)
06:29:35Leopold Mozart - Kontsert Es-duur I Allegro Herman Jeurissen, Michael Höltzel (metsasarv), Concerto RotterdamDirigent Heinz Friesen
06:34:20Wojciech Kilar - Victoria Poola Raadio Katowice sümfooniaorkester, Krakovi Filharmoonia koorDirigent Antoni Wit
06:37:54Francesco Paolo Tosti - Suuke Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:40:28Jean Sibelius - Venematka Ylioppilaskunnan LaulajatDirigent Pasi Hyökki
06:42:10Maurice Ravel - Bolero Ulsteri OrkesterDirigent Yan Pascal Tortelier
06:56:50Francis Poulenc - 15ème Improvisation en ut mineur (Hommage à Edith Piaf) Cyprien Katsaris (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.