00:16:47Isaac Posch - Benedictus es Domine Barbara Tišler (sopran), Musica Cubicularis
00:18:48Oskar Merikanto/Gabriel Linsen - Mä oksalla ylimmällä, op. 26 Izumi Tateno (klaver)
00:25:08John Ward - In Nomine I Fretwork
00:28:47Franz Lehar - Vilja laul operetist "Lõbus lesk" Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
00:34:10Folkloor - Pretty Saro Andreas Scholl (kontratenor), Orpheus KO
00:36:14Tõnu Kõrvits - Kitarrikontsert II Mait Martin, kammerorkesterDirigent Toomas Kapten
00:41:40Pavel Tšesnokov - Ne imami inõja pomoštši op 25/6 Holst SingersDirigent Stephen Layton
00:43:44Ennio Morricone - "Romanza quartiere" filmist "Quartiere"
00:47:24Edward Elgar - "Nimrod" teosest "Enigma variatsioonid" BBC SümfooniaorkesterDirigent Andrew Davis
00:51:38Franz Liszt - Klaverikontsert nr. 1 Es-duur II Quasi adagio Lise de la Salle (klaver), Gulbenkian OrchestraDirigent Lawrence Foster
00:57:05Maurizio Cazzati - Balletto quarto: Adaggio Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
01:01:44Norra rahvaviis/Bernt Stoylen - Eg veit i himmerik ei borg Benjamin Isachsen (sopran)
01:04:10Urmas Sisask - Nüüdisaegne Sodiaak: Veevalaja Boris Björn Bagger (kitarr)
01:09:10Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; II osa - Largo David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul), Francisco del Amo (barokktšello)
01:12:48Richard Strauss - Roosikavaler: Mir ist die Ehre wiederfahren Natalie Dessay (sopran), Angelika Kirchschlager (metsosopran), Orchestra of the Royal Opera HouseDirigent Antonio Pappano
01:19:50Ole Bull - Saeterjentens Sondag Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
01:22:15Jean Sibelius - "Hääd õhtut-hüvasti" süidist "Armastaja" Kesk-Pohjanmaa KammerorkesterDirigent Juha Kangas
01:27:08Arvo Pärt - Summa Vasari SingersDirigent Jeremy Backhouse
01:32:02John Williams - PRINCESS LEIA`S THEME London Symphony OrchestraDirigent John Williams
01:36:29Edward Elgar - Salut D'Amour David Garrett
01:39:31Maurice Ravel - Süit nr. 2 "Daphnis ja Chloe", I osa - "Lever du jour" Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
01:45:20Camille Saint-Saens - Loomade karneval: Kägu metsas Katia & Marielle Labeque (klaver),Richard Stoltzman(klarnet)
01:47:46trad./arr. Taivo Niitvägi - Oh Aadam sino essitus Linnamuusikud
01:53:24Claude Debussy - "Udu" tsüklist "Prelüüdid" (II vihik) Steven Osborne
01:56:39Antonin Dvorak - IV osa - Larghetto teosest "Romantilised palad" op. 75 Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
02:04:02Franz Schubert - Sümfoonia nr.7 h-moll ("Lõpetamata") D 759 Baieri Raadio sümfooniaorkesterDirigent Carlo Maria Giulini
02:33:15Anonymous - Primo tempore Jan Garbarek, The Hilliard Ensemble: David James, Rogers Covey-Crump, John Potter, Gordon Jones
02:41:20Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit "Šeherezade", III: Noor prints ja printsess Peterburi Kirovi-nimelise Teatri orkesterDirigent Valeri Gergiev
02:52:16gregooriuse laul / hispaania laul - Vaikse Laupäeva Matutinum (ööteenistus) / Matines du Samedi Saint Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
03:10:33Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": V Finaal Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
03:17:56Peeter Vähi - Ülim vaikus: II Vajrasattva mantra Iren Lovasz (sopran), Peeter Vähi (süntesaator), Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Kristjan Järvi
03:28:12Johann Sebastian Bach - Toccata d-moll Glenn Gould (klaver)
03:45:41Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll op 35: III Marche funebre Khatia Buniatishvili (klaver)
03:54:06Sergei Rahmaninov - Gloria in excelsis Rootsi Raadio koorDirigent Tõnu Kaljuste
04:00:41Johannes Brahms - Keelpillikvintett nr. 2 G-duur op 111 Melos Quartet
04:31:24Pjotr Tšaikovski - "Lastealbum" op 39 Arkadi Sevidov (klaver)
05:00:00Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.40 g-moll Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
05:29:09Georg Friedrich Händel - Retsitatiiv ja aaria "Armsad silmad" ooperist "Orlando" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
05:36:25Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 75 D-duur II osa Andante con variazioni Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
05:44:24Igor Stravinski - Kontsert Es-duur "Dumbarton Oaks" Breemeni Saksa KammerfilharmooniaDirigent Paavo Järvi
05:59:35Georg Philipp Telemann - Concerto grosso B I Largo Hamburgi Telemanni-ühingu KODirigent Wilfried Böttcher
06:01:16Morten Lauridsen - Soneto de la Noche ConspirareDirigent Craig Hella Johnson
06:07:13Francis Poulenc - 15ème Improvisation en ut mineur (Hommage à Edith Piaf) Cyprien Katsaris (klaver)
06:10:01Antonio Vivaldi - Kontsert d-moll kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole op 514 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:21:17Valentin Silvestrov - Bagatell nr.1 Valentin Silvestrov
06:23:30Richard Wagner - Tannhäuser: Wolframi aaria Georg Ots (bariton), Eesti Raadio SümfooniaorkesterDirigent Sergei Prohhorov
06:28:08Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d-moll op 49, I osa - Molto allegro agitato Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
06:37:36Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Pulchra es/Oled kaunis Concerto Italiano, Monica Piccinini, Roberta Invernizzi
06:42:07Veljo Tormis - Meelespea Riiklik Akadeemiline MeeskoorDirigent Ants Soots
06:46:33Giuseppe Verdi/Luigi Bassi - Fantaasia ooperi "Rigoletto" teemale Gabor Lieli (klarnet), Katharina Teufel (harf)
06:56:14Peep Sarapik - Ta lendab mesipuu poole Andre Maaker (kitarr)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.