00:17:22Wolfgang Amadeus Mozart - Vesperae solennes de confessore: Laudate Dominum K 339 Benjamin Isachsen (sopran), Magne H.Draagen (orel)
00:21:15Sergei Rahmaninov - "Serenaad b-moll" tsüklist "Fantaasiapalad" op.3 nr. 5 Arkadi Volodos (klaver)
00:24:33Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.2 A II Andantino Kvartett "Serenata of London"
00:27:52Ernesto de Curtis/Domenico Furno - Ti voglio tanto bene Vittorio Grigolo (tenor), Orchestra del Teatro Regio di ParmaDirigent Pier Giorgio Morandi
00:31:05Rolf Lovland, Brendan Graham - You Raise Me Up Fiona McCapra (viiul), City of Prague Philharmonic OrchestraDirigent James Morgan
00:35:33y Soler Vicente Martin/Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara, II vaatus: XVI Non farmi piu languir Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel)Dirigent Joan Enric Lluna
00:36:27Einojuhani Rautavaara - Sommarnatten Choeur de chambre AccentusDirigent Eric Ericson
00:39:31Bernard Herrmann - The Reading / Lugemine / Filmisüidist "Fahrenheit 451" Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
00:41:39Edvard Grieg - Peer Gynt 1.süit II Ase surm Filharmooniaansambel "Pro Musica"Dirigent Herbert Fleischmann
00:46:12Max Bruch - Šoti fantaasia III Andante sostenuto Midori (viiul), Iisraeli FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
00:52:27Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; III osa - Vivace David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul), Francisco del Amo (barokktšello)
00:56:28William Byrd - Siderum rector Deller ConsortDirigent Mark Deller
00:59:19Ferenc Liszt - Armuunelm Joseph Cooper (klaver)
01:03:30Marje Sink - Valgel ööl Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
01:06:25Giacomo Puccini - Boheem I vaatus: Rodolfo aaria Roberto Alagna (tenor), Londoni FilharmoonikudDirigent Richard Armstrong
01:11:17Meredith Monk - Afternoon Melodies Meredith Monk And Vocal Ensemble
01:16:10Max Reger - Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale I: Teema. Andante Vene Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
01:18:39Edward Heyman/Craig Hella Johnson - When I Fall in Love ConspirareDirigent Craig Hella Johnson
01:22:17Howard Shore/Fran Walsh - The Breaking Of The Fellowship London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School Schola, The New Zealand Symphony OrcDirigent Howard Shore
01:29:38Pjotr Tšaikovski - Andante cantabile Ermitaaži KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
01:36:11Georg Friedrich Händel - Tulevärgimuusika III La Paix / Rahu TafelmusikDirigent Jeanne Lamon
01:39:50Antonio Vivaldi - Kontsert D-duur RV 93 Largo Xavier de Maistre (harf), orkester L'arte del MondoDirigent Werner Erhardt
01:42:18Robert Schumann/Heinrich Heine - Lauluring: Ich wandelte unter den Bäumen/Kõndisin puude all Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
01:45:45Franz Schubert - Eksprompt Ges-duur D-899.3 Jean-Yves Thibaudet (klaver)
01:52:23Cesar Franck - Keelpillikvartett D III Larghetto Bartholdy-kvartett
02:01:48Maurice Ravel - Klaverikontsert G-duur Yundi Li (klaver), Berliini FilharmoonikudDirigent Seiji Ozawa
02:22:47Dietrich Buxtehude - Jesu, meine Freud und Lust Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
02:30:13Wilhelm Friedemann Bach - Klaverikontsert e Fk43 I Allegretto Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali KammerorkesterDirigent Yoon Kuk Lee
02:38:38Giuseppe Tartini - Viiulisonaat A-duur ("Portugali kitarri mängiva preestri stiilis") Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
02:55:58Richard Strauss - II osa - Improvisation. Andante cantabile Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur op. 18 Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
03:04:47Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 70 D-duur II osa Andante Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
03:12:46Johannes Brahms - Sonaat nr. 2 Es-duur klarnetile ja klaverile op 120.2 Martin Fröst (klarnet), Roland Pöntinen (klaver)
03:32:42Urmas Sisask - "Ostinato con finale" orelisümfooniast "Geminorum Kastor" Andres Uibo (orel)
03:40:09Arvo Pärt - Magnificat Nõmme Muusikakooli KammerkoorDirigent Indrek Vijard
03:47:56Igor Stravinski - Süit "Petruška" Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
04:23:35Hector Berlioz - Dramaatilisest sümfoonia "Romeo ja Julia" op 17 Clevelandi Orkestri koor, Clevelandi SümfooniaorkesterDirigent Pierre Boulez
05:21:24Camille Saint-Saens - Messe de Requiem, op.54 Coro della Radio Svizzera,Orchestra della Svizzera ItalianaDirigent Diego Fasolis
05:57:15Edgar Tinel - Avamäng "Franciscus" Flaami Raadio orkesterDirigent Jan Latham Koenig
06:03:34Jean Sibelius - Humoreski Ylioppilaskunnan LaulajatDirigent Pasi Hyökki
06:06:48Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!" Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
06:17:51Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett nr.2 A IV Presto Sorrel Quartet
06:28:24Giuseppe Tartini - Tšellokontsert D-duur II Allegro Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
06:33:39Cyrillus Kreek - "Sanctus" Reekviemist Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
06:37:00Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Duo seraphim/Kaks seeravit Concerto Italiano, Luca Dordolo, Gianluca Ferrarini, Vincenzo di DonatoDirigent Rinaldo Alessandrini
06:42:30Eduard Tubin/Folkloor - Kaugel näen kodumaad Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
06:44:46George Enescu - Rumeenia rapsoodia nr. 1 A-duur Rumeenia Rahvuslik RaadioorkesterDirigent Horia Andreescu
06:56:30Valentin Silvestrov - Bagatell nr. 13 Valentin Silvestrov
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.