00:21:09Leonel Power - Agnus Dei / Missast "Alma redemptoris mater" Trio Mediaeval
00:27:12Johannes Brahms - Neli klaveripala op.119 I osa Intermetso h-moll Marc-Andre Hamelin
00:31:34Fritz Kreisler/Cyril Scott - Lootose maa Nigel Kennedy (viiul), John Lenehan (klaver)
00:36:34Wolfgang Amadeus Mozart - Aaria "Basta, vincesti" Kathleen Battle, Royal Philharmonic OrchestraDirigent Andre Previn
00:43:46Edgar Meyer - Short Trip Home Joshua Bell & Edgar Meyer
00:47:35Ferenc Liszt, Aleksander Glazunov/arr. David Cullen - Eleegia Des-duur op 17 Nina Kotova (tshello), Moskva KammerorkesterDirigent Constantine Orbelian
00:54:10Kuldar Sink - Meie Isa palve Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
00:57:39Nigel Hess - The Letter Joshua Bell, Royal Philharmonic OrchestraDirigent Nigel Hess
01:00:05Jose Maria Cano - Noche de luna: Epilogo Tine Thing Helseth (trompet), Jonathan Aasgaard (tšello), Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Eivind Aadland
01:05:17Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert D RV392 II Largo Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu OrkesterDirigent Catherine Mackintosh
01:08:45Edvard Grieg - Allegretto Espressivo All Romanza Joshua Bell
01:15:45Gavin Bryars - Venite a laudare (Lauda I) (2002) Anna Maria Friman (Trio Mediaeval)
01:19:15Toivo Kuula - Lammaste tants Izumi Tateno (klaver)
01:24:19Johann Philipp Kirnberger - Flöödisonaat G I Adagio Barthold Kuijken (flööt), Bob v. Asperen (klavessiin), Wieland Kuijken (tšello)
01:27:00Giuseppe Verdi - Renato aaria ooperi "Maskiball" 1. vaatusest Georg Ots (bariton), Eesti Raadio SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
01:29:50Michel Legrand - Windmills Of Your Mind Martin Kuuskmann, William Schimmel
01:32:32Ernest Bloch/arran. Christopher Palmer - From Jewish Life: No.2 Supplication Sol Gabetta (tšello), Amsterdam SinfoniettaDirigent Leonard Slatkin
01:35:23Eric Whitacre/Charles Anthony Silvestri - Sleep Junges Vokalensemble HannoverDirigent Klaus-Jürgen Etzold
01:40:23Harry Gregson-Williams - The Stowaway OrkesterDirigent Harry Gregson-Williams
01:43:02Modest Mussorgski - Pildid näituselt: II Vana loss Cincinnati Sümfooniaorkester
01:47:32Albert Ketelbey - "Cockney armastaja" Cockney süidist The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
01:49:53tundmatu - Estampie real V & VI Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:54:50Anonymos - Maga, mu väike Montserrat Figueras, ansambel
01:58:14Fryderyk Chopin - Nokturn nr.5 Fis-duur op 15 nr.2 Larghetto Maria Joao Pires (klaver)
02:01:41Anton Huberty - Neu method-messige Viold'amor Stücke - Duetto, I: Adagio Marianne Ronez, Ludwig Hampe
02:04:33Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 102 B-duur New Yorgi Filharmoonia sümfooniaorkesterDirigent Leonard Bernstein
02:31:06Gustav Mahler/Clytus Gottwald - Ich bin der Welt abhanden gekommen Chanticleer
02:38:15Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr.6 h II Allegro con grazia Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
02:47:13Robert Schumann/Heinrich Heine - Lauluring op 24 Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
03:07:43Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.6 D I Allegro spirituoso Kvartett "Serenata of London"
03:14:56Claude Debussy - Sümfooniline triptühhon "Nokturnid" I Pilved Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
03:22:08Jean Sibelius - Kontsertsüit "Ajaloolised stseenid I" op 25 Norra Raadio orkesterDirigent Ari Rasilainen
03:39:08John Tavener - I will lift up mine eyes/Tõstan oma silmad Londoni Püha Pauli katedraali koorDirigent John Scott
03:44:58Eduard Oja - Sugestioonid Vardo Rumessen
03:53:57Georges Bizet - Orkestrisüit nr 3 "Rooma" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
04:25:47Cyrillus Kreek - Reekviem c-moll Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
05:08:00Arvo Pärt - Litany David James (tenor), Rogers Covey-Crump (tenor), John Potter (tenor), Gordon Jones (bass), Eesti Filharmoonia kaDirigent Tõnu Kaljuste
05:30:55Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
05:38:25Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 2 g-moll I-Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
05:45:45Heino Eller - Sümfooniline poeem "Viirastused" ERSODirigent Peeter Lilje
06:05:17Henry Purcell - A Fairies Dance Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
06:07:12Veljo Tormis - Sangaste mängud / Kosjamäng Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
06:09:31Ludwig van Beethoven - Avamäng "Prometheus", op.43 Euroopa KammerorkesterDirigent Nikolaus Harnoncourt
06:17:24Luigi Boccherini - Allegro assai Keelpillikvintetist C-duur op. 42 nr.2 L'Archibudelli: Vera Beths (viiul), Marc Destrube (viiul), Jürgen Kussmaul (vioola), Anner Bylsma (tšello), Li
06:23:14Juan Mostazo Morales - Hästimakstud tütarlaps Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester, Miguel Roa
06:27:18Ferenc Liszt - "Kergus" tsüklist "Kolm kontsertetüüdi" Jorge Bolet (klaver)
06:32:18Adrian Willaert - Ave virgo sponsa Dei The King's Singers
06:40:46Mart Saar/Soome rahvaluule - Metsalaul Tartu Ülikooli KammerkoorDirigent Triin Koch
06:45:52George Gershwin - Adagio-Andante con moto Klaverikontserdist F Helene Grimaud (klaver), Baltimore'i SODirigent David Zinman
06:57:42Francesco da Milano - Fantaasia F-duur Göran Söllscher (kitarr)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.