00:18:31Stephen Collins Foster - Hard times come again and more Ensemble Phoenix Munich
00:22:45Frederic Chopin - Valss op. 69 no. 1 As-duur Cyprien Katsaris (klaver)
00:27:08Lennon-McCartney / Brouwer - III Here, There And Everywhere from 7 Songs after the Beatles Göran Söllscher (kitarr), Göteborgi SümfoonikudDirigent Mats Rondin
00:30:52Giuseppe Verdi - Aida: Avamäng Euroopa SümfooniaorkesterDirigent Wolfgang Gröhs
00:35:17Bernard Hermann - First Nocturne Orson Wellesi filmist "The Magnificent Amberson" Australien Philharmonic Orchestra
00:39:19Trad. - Greensleeves Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:42:16Camille Saint-Saens - Oboesonaat: II osa Colin Maier (oboe), Allison Wiebe (klaver)
00:47:07Georg Friedrich Händel - Berenice: Avamäng: Menuett Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:51:38Franz Schubert - Muusikale Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
00:55:06George Gershwin - The Man I Love Joanna MacGregor
00:57:42Sergei Rahmaninov - Vokaliis Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
01:03:50Edward Elgar - The Dream of Gerontius: Softly and gently Janet Baker (metsosopran), Halle segakoor, Sheffieldi Filharmooniakoor, Halle Orkester, Ambrosian SingersDirigent John Barbirolli
01:10:44Astor Piazzolla - Ingli Milonga Yo-Yo Ma (tšello), instrumentaalansambel
01:18:04Johann Sebastian Bach - Koraaliprelüüd "Herzliebster Jesu, was hast du verbrochen" Joseph Payne (orel)
01:20:46Max Reger - Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale I: Teema. Andante Vene Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
01:23:10Alexandre Desplat - Filmist "The Painted Well" River Waltz Lang Lang (klaver), Prague SO, Alexandre Desplat
01:25:30Antonio Vivaldi - Kitarrikontsert RV 93: Largo Christopher Parkening (kitarr), Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Iona Brown
01:30:02Leopold Sylvius Weiss - IV osa - Sarabande Sonaadist Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
01:32:22Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr.1 fis II Andante Bernd Glemser (klaver), Poola Raadio SümfooniaorkesterDirigent Antoni Wit
01:38:41Giovanni de Macque - Capriccio stravagante Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:40:43Ludwig van Beethoven - Sonaat nr 8 c-moll, op 13 "Pateetiline": I Grave - Allegro di molto e con brio, II Andante cantabile, III Rondo. Allegro Paul Lewis (klaver)
02:01:06Tarquinio Merula - Hor ch'e tempo di morire Sara Mingardo, Concerto Italiano
02:10:13Benjamin Godard - "Scenes poetiques" orkestrile op 46 Slovaki Filharmoonia orkesterDirigent Kirk Trevor
02:27:30Johannes Brahms - Motett "On meile Lunastaja tulnud" La Chapelle Royale, Collegium VocaleDirigent Philippe Herreweghe
02:33:00Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur op 77 II osa Victoria Mullova (viiul), NDR SümfooniaorkesterDirigent Herbert Blomstedt
02:42:24Vesselin Stojanov - Klaverisüit Rostislav Jovtšev (klaver)
02:56:42Antonin Dvorak - IV osa - Larghetto teosest "Romantilised palad" op. 75 Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
03:04:16Johann Sebastian Bach - Toccata / Partita VI in e minor BWV 830 Andras Schiff (klaver)
03:11:38Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsertsümfoonia Es-duur David Oistrahh (viiul), Igor Oistrahh (alt), Berliini FilharmoonikudDirigent David Oistrahh
03:43:30Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad D-duur ("Postisarv") Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
04:26:57Franz Schubert - Missa C-duur D 452 Baieri raadio koor ja sümfooniaorkesterDirigent Wolfgang Sawallisch
04:52:28Severin Cornet - Parmi di star The King's Singers, ans. "Tragicomedia"
04:59:44Jean Sibelius - Kontsertsüit "Ajaloolised stseenid I": III osa "Festivo" Norra Raadio orkesterDirigent Ari Rasilainen
05:07:00Joseph Haydn - Klaverikontsert nr. 3 F-duur Leif Ove Andsnes (klaver), Norwegian Chamber OrchestraDirigent Terje Tonnesen
05:24:03Franz Schubert - Keelp.-kvartett a "Rosamunde" II Andante Melos Quartet
05:31:36Johann Sebastian Bach/Luciano Berio - Contrapunctus XIX (Die Kunst der Fuge) Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe VerdiDirigent Riccardo Chailly
05:40:51Erkki-Sven Tüür - Symbiosis NYYD Ensemble
05:52:35Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich danke dem Herrn von ganzem Herzen" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
05:57:44Tomaso Albinoni - Concerto settimo F-duur op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
06:06:44Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 V Nar jenta bare er konfirmera Erling R.Eriksen (klaver)
06:07:57Johannes Brahms - Keelpillikvintett G op.111 I Allegro non troppo, ma con brio Amadeus-kvartett, C. Aronowitz (alt).
06:17:42Maurice Ravel - Võluaed süidist "Hane-ema" Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
06:21:27Leopold Mozart - Lastesümfoonia C-duur (Berchtolsgadener) III Finaal.Allegro Kremerata BalticaDirigent Gidon Kremer
06:22:55Georges Bizet - Vasco da Gama: La marguerite a ferme sa corolle Nathalie Manfrino (sopran), Orchestre Philharmonique de Monte-CarloDirigent Emmanuel Villaume
06:25:38Girolamo Frescobaldi - Toccata per le elevatione/Tokaata elevatatsiooniks Marju Riisikamp (klavessiin)
06:28:21Sergei Rahmaninov - Adagio sostenuto Klaverikontserdist nr. 2 Francois-Rene Duchable (klaver), Strasbourgi FilharmoonikudDirigent Theodor Guschlbauer
06:40:24Eduard Tubin/Henrik Visnapuu - Laul lumest Siim Selis (klaver), Tallinna Tehnikaülikooli kammerkoorDirigent Peeter (jun.) Perens
06:47:56Antonio Vivaldi - Tšellokontsert a-moll RV 418 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.