00:28:17Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr.4 B III Allegro vivace Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
00:34:12Georg Friedrich Händel - Aaria "Voorus on tõeline jumalus" kantaadist "Kas koidab idas" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
00:38:34Georg Philipp Telemann - Sinfonia melodica 2-le oboele ja keelpillidele C-duur TWV 50 2 Albrecht Mayer (oboe), Viola Orlovsky (oboe), Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
00:48:43Felix Mendelssohn-Bartholdy - Rondo capriccioso op. 14 Murray Perahia (klaver)
00:55:33Johannes Brahms - Klaverikvintett f op 34 III Scherzo. Allegro - Trio Amadeus-kvartett, C. Eschenbach (klaver)
01:02:53Antonio Vivaldi - Viiulikontsert B-duur RV 583 III osa Allegro Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
01:07:16Johann Sebastian Bach - Gigue / Partita in G major BWV 829 Andras Schiff (klaver)
01:10:59Jean-Baptiste Lully - Motett "Domine salvum" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
01:12:56Fryderyk Chopin - Klaverikonts.nr.1 e op.11 II Romanss. Larghetto Dang Thai Son (p), Sinfonia VarsoviaDirigent Jarzy Maksymiuk
01:22:45Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 2 c-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
01:31:34Manuel Maria Ponce - 3 mehhiko laulu, I: Allegro Eliot Fisk (kitarr)
01:32:45G.F. Händel - Music For the Royal Fireworks. Maestoso Allegro Delux Trio
01:40:16Wolfgang Amadeus Mozart - Väike öömuusika, K.525: Allegro I Musici
01:46:03Johannes Brahms - Valss As-duur op 39 nr.15 Moura Lympany (klaver)
01:47:37Johann Strauss/Alfred Jerger - 'Öö Veneetsias': Schwips-Lied Barbara Bonney (sopran), Ronald Schneider (klaver)
01:50:21Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr.2 B II Adagio Alicia de Larrocha (klaver), Berliini Raadio sümfooniaorkesterDirigent Riccardo Chailly
02:00:20Maurice Ravel - Gaspard de la nuit Benjamin Grosvenor (klaver)
02:20:56Tomaso Albinoni, Remo Giazotto/Ohad Ben-Ari - Adagio Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
02:27:56Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 4 B-duur. I osa-Allegro Heinz Holliger (oboe), Camerata BernDirigent Thomas Füri
02:36:04Pjotr Tšaikovski - Süit nr. 4 "Mozartiana" G-duur op 61 Detroiti SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
03:01:40Mari Vihmand - Floreo Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Arvo Volmer
03:14:15Lepo Sumera - Pala aastast 1981 Lauri Väinmaa (klaver)
03:21:22Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 2 c-moll op 18 Leif Ove Andsnes (klaver), Berliini FilharmoonikudDirigent Antonio Pappano
03:54:12Wolfgang Amadeus Mozart - Missa c-moll KV 427 John Alldise koor, Uus Filharmooniaorkester,Dirigent Raymond Leppard
04:53:40Pjotr Tšaikovski - Andante ja finaal op 79 Bernd Glemser (klaver), Poola Raadio SümfooniaorkesterDirigent Antoni Wit
05:15:54Camille Saint-Saens - Tšellokontsert nr.1 a-moll, op.33 Gilbert Varga
05:36:12Ludwig van Beethoven - Largo Klaverikontserdist nr. 3 Till Felner (klaver), The Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
05:46:04Jeremiah Clarke - Süit D-duur Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
05:57:37Alo Ritsing/Mart Raud - Serenaad Tartu Akadeemiline MeeskoorDirigent Alo Ritsing
05:59:40Johann Sebastian Bach/Ferruccio Busoni - Wachet auf, ruft uns die Stimme Gianluca Cascioli (klaver)
06:03:26Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d-moll op 49, IV osa - Finale: Allegro assai appassionato Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
06:11:47Nikolai Rimski-Korsakov - Tromboonikontsert I Allegro vivace Jaques Mauger (tromboon), Kuningliku Põhja Muusikakolledži puhkpilliorkesterDirigent Clark Rundell
06:14:32Percy Grainger - Rõõmus pulm Taani Raadio koor ja SODirigent Jesper Grove Jorgensen
06:21:16Alfredo Catalani - Impressioni: Unes (Melodia) Pietro Spada (klaver)
06:25:08Reynaldo Hahn - A Chloris Philippe Jaroussky (kontratenor), Jérome Ducros (klaver)
06:28:08y Soler Vicente Martin/Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara, II vaatus: XIV Dammi la cara mano Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel)Dirigent Joan Enric Lluna
06:32:08Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nun lob, mein Seel, den Herren" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:38:58Heinrich Ignaz Franz von Biber - Partita VII c-moll Marianne Ronez (viola d'amore), Ludwig Hampe (viola d'amore), Arno Jochem (viola da gamba), Michael Freimuth (
06:56:02Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 3 Allegro moderato "Air russe" Jeremy Menuhin (klaver)
06:58:16William Lloyd Webber - Kolm kevadmimiatüüri III Tokatiin City of London SinfoniaDirigent Richard Hickox
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.