00:20:09Anonymous - Pulcherrima rosa Jan Garbarek, The Hilliard Ensemble: David James, Rogers Covey-Crump, John Potter, Gordon Jones
00:27:04Nikolai Rimski-Korsakov - Sadko: India laul Kingsway Symphony Orchestra, Kingsway Symphony ChorusDirigent Tutti Camarata
00:31:33Johann Sebastian Bach - Aaria G-duur BWV 988 Cyprien Katsaris (klaver)
00:36:33tundmatu - Marizapalos Ensemble Kapsberger
00:41:53Georg Friedrich Händel/Niccolo Minato - Xerxese aaria "Iialgi pole puude vari nii meeldiv olnud" ooperi "Xerxes" 1 vaatusest Bryn Terfel (bariton), Šoti KammerorkesterDirigent Charles Mackerras
00:44:52Michael Nyman/William Shakespeare - Ariel Songs. Full Fathom Five Ute Lemper & Michael Nyman
00:49:00Nino Rota - Muusika filmile "La dolce vita" Filharmonica della ScalaDirigent Riccardo Muti
00:50:51Ludwig Spohr - Concertante nr.1 G viiulile ja harfile II Adagio Hansheinz Schneeberger (viiul), Ursula Holliger (harf), Lausanne KODirigent Peter-Lukas Graf
00:55:24Nino Rota - VIII osa balletisüidist "La Strada" Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
00:58:40Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a op. 50 II Tema con variazioni. Tema: Andante.. Beaux Arts Trio
00:59:43Hugo Wolf - Mörike-Lieder: Verborgenheit Ian Bostridge (tenor), Antonio Pappano (klaver)
01:02:40Fryderyk Chopin - Etüüd E op.10 nr.3 Louis Lortie (klaver)
01:07:09Ella Adaiewsky - Eesti hällilaul Camerata Tallinn: Heiki Mätlik (kitarr), Ulrika Kristian (viiul), Jaan Õun (flööt
01:10:58Pärt Uusberg/Juhan Liiv - Ilus ta ei ole Head Ööd, Vend, Meribel Müürsepp (vokaal)
01:14:56Leonard Cohen / Daniel Felsenfeld - The Cohen Variations Simone Dinnerstein
01:22:11Leonardo Leo - Concerto per traversiere e archi G-duur - Largo Cappella della Pieta dei Turchini
01:26:04Joe Hisaishi - "Legend of Ashitaka" filmist "Printsess Mononoke"
01:27:43Johann Sebastian Bach/arr. Peter Breiner - Nun komm, der Heiden Heiland Capella IstropolitanaDirigent Richard Edlinger
01:32:19Antonin Dvorak - "Laul kuule" ooperist "Näkineid" Lucia Popp (sopran), Müncheni Raadio orkesterDirigent Stefan Soltesz
01:38:10Uuno Klami - Kalevala-süit op.23 IV Hällilaul Lemminkäisele Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
01:43:54Ludwig van Beethoven - Keelp.kvartett nr.6 B II Adagio ma non troppo Quartetto Italiano
01:51:27Johann Sebastian Bach - Prelüüd es WTK I Glenn Gould (klaver)
01:55:07Claudio Monteverdi - Poppea kroonimine: Pur ti miro Nuria Rial (sopran), Philippe Jaroussky (kontratenor), L'ArpeggiataDirigent Christina Pluhar
01:59:34Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.35 D-duur "Haffner" Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Nikolaus Harnoncourt
02:22:11Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
02:30:01Johann Sebastian Bach - I osa - Allegro Kolmikkontserdist a-moll, BWV-1044 Angela Hewitt (klaver), Richard Tognetti (viiul), Alison Mitchell (flööt), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
02:38:37Mark O'Connor - Poeem Carlitale Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (kontrabass)
02:46:28Toivo Tulev - I said, Who are You? - He said, You Risto Joost (tenor/kontratenor), Virgo Veldi (saksofon), Ene Nael (orel), Tallinna KammerorkesterDirigent Risto Joost
02:58:54Franz Schubert - Muusikaline hetk nr. 6 As-duur Alicia de Larrocha (klaver)
03:05:56Eric Whitacre/Octavio Paz - Water night Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor)Dirigent Eric Whitacre
03:11:25Pjotr Tšaikovski - Viiulikontsert D-duur op 35 The Philadelphia OrchestraDirigent Eugene Ormandy
03:47:01Johannes Brahms - Klaverisonaat nr. 3 f-moll op 5 Radu Lupu
04:28:22Claudio Monteverdi - Se i languidi miei sguardi Sara Mingardo, Concerto Italiano
04:35:36Camille Saint-Saens - Sümfoonia nr.2 Es-duur Op.2, III: Adagio Prantsuse Raadio SümfooniaorkesterDirigent Jean Martenot
04:45:51Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat F-duur op 10 nr. 2 Angela Hewitt (klaver)
05:02:51Johannes Brahms - Vioolasonaat nr. 1 f-moll op 120 nr. 1 Lars Anders Tomter (altviiul), Leif Ove Andsnes (klaver)
05:25:06Eric Whitacre - The River Cam Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Eric Whitacre
05:36:54Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": V Finaal Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
05:44:50Gioachino Antonio Rossini - Marss ja mälestused mu viimaseks reisiks tsüklist "Album klaverile, viiulile, harmooniumile, tšellole ja metsasarvele" Marco Sollini (klaver)
05:52:56Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit" Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Peeter Lilje
06:00:45Sergei Rahmaninov - Prelüüd a-moll op 32 nr. 8 Steven Osborne (klaver)
06:02:23Jean Sibelius - "Valse romantique" muusikast näidendile "Surm" op 62b Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
06:06:14Maurice Durufle - Tu es Petrus, op.10 nr.3 Winchesteri Katedraali koorDirigent David Hill
06:07:10Johann Sebastian Bach/Franz Liszt - Prelüüd ja fuuga a-moll, BWV 543 Helene Grimaud (klaver)
06:16:57Gotifredo Jacopo Ferrari - Kaheksa Tirooli valssi Consilium Musicum WienDirigent Paul Angerer
06:30:25Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto B-duur III Allegro La Cetra Barockorchester BaselDirigent David Plantier, Vaclav Luks
06:33:08Johann Sebastian Bach - VII osa - Aaria "Sich üben im Lieben" Kantaadist nr. 202 "Pulmakantaat" The Taverner PlayersDirigent Andrew Parrott
06:37:23Johann Sebastian Bach - Süit nr.5 c-moll soolotšellole (BWV1011), VI: Gigue Thomas Demenga (tšello)
06:40:00Francesco Paolo Tosti - Tahaksin surra Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:45:22Antonio Vivaldi - Tšellokontsert a-moll RV 418 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:56:09Gustav Ernesaks - Noor kevade Tallinna Kammerkoor
06:57:23Heino Eller - Etüüd As-duur Sten Lassmann (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.