07:17:16Johann Sebastian Bach - Fantasia / Partita III in a minor BWV 827 Andras Schiff (klaver)
07:23:52Tundmatu - Tidlidom, Hajej, muj andilku Kiili vanamuusikaansambelDirigent Heili Meibaum
07:25:57Jean Sibelius - Morceau romantique JS 135a Lahti SümfooniaorkesterDirigent Osmo Vänskä
07:28:00Anonymus, 13. sajand - Ductia The Dufay Collective
07:33:15Scott Joplin - Pine Apple Rag Alexander Peskanov (klaver)
07:36:54Johann Sebastian Bach - III osa - Allegro Triosonaadist C-duur, BWV-529 (seade: Alison Balsom) Alison Balsom (trompet), Alina Ibragimova (viiul), Mark Caudle (viola da gamba), Alistair Ross (klavessiin)
07:40:56Amilcare Ponchielli - Gioconda: Laura laul Agnes Baltsa (metsosopran), Rahvusliku Filharmoonia orkesterDirigent Bruno Bartoletti
07:42:54Franz Schubert/arr. Brian Newbould - Sümfoonia D-duur D-615: Allegretto (katkend) Shoti KammerorkesterDirigent Charles Mackerras
07:45:57Reynaldo Hahn - Romanss A-duur Charles Sewart (viiul), Stephen Coombs (klaver)
07:50:22Alfonso De Villalonga - Portrait filmist "Blancanieves" Brussels Philharmonic OrchestraDirigent Robert Croslot
07:53:14Ludwig van Beethoven/Andre Rieu - Adagio (Klaverikontserdist nr. 5 op. 73 Jo Huijts (klaver), orkester
08:05:35Pjotr Tšaikovski - Serenaad keelpillidele: Valss New Stockholm Chamber OrchestraDirigent Paavo Berglund
08:09:26Niccolo Paganini - Viiulikontsert nr. 1 D-duur II Adagio Ilja Grubert (viiul), Moskva kammerorkesterDirigent Konstantin Orbeljan
08:14:42Edvard Grieg - Valss op.38, nr.7 Leif Ove Andsnes (klaver)
08:22:59Sergei Rahmaninov - Prelüüd g-moll op 23 nr 5 Cyprien Katsaris (klaver)
08:26:59Oskar Merikanto - Valse lente Kuopio SümfooniaorkesterDirigent Shuntaro Sato
08:33:11Eino Tamberg - "Aaria" teosest "Trompetimuusika op.35" Indrek Vau (trompet), ERSODirigent Paul Mägi
08:36:06Domenico Scarlatti - Sümfoonia G-duur Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
08:38:47Fernando J.Obradors/Juan Carlos Cuello/teadmata - Canciones clasicas espanolas: El vito Elina Garanca (metsosopran), Orchestra Sinfonica Nazionale della RAIDirigent Karel Mark Chichon
08:42:01Friedrich Suur - III osa - Presto Sonaadist e-moll flöödile ja basso continuole Hans-Martin Linde, Johannes Koch, Hugo Ruf
08:44:56Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 95 c-moll; IV-Finaal. Vivace Nicolaus Esterhazy SinfoniaDirigent Bela Drahos
08:48:39Johann Sebastian Bach - Fuuga Fis WTK I Glenn Gould (klaver)
08:50:56Maurice Ravel - Quel galant m`est comparable? - Le reveil de la mariee Bernarda Fink (mezzo-sopran), Deutsches Symphonie-Orchester BerlinDirigent Kent Nagano
08:53:22Modest Mussorgski - "Promenaad" tsüklist "Pildid näituselt" Rotterdami FilharmooniaorkesterDirigent James Conlon
08:55:01Girolamo Frescobaldi - Canzona sesta/Kantsoon nr.6 Marju Riisikamp (klavessiin)
09:15:02Edvard Grieg - Peer Gynt 2.süit II Araabia tants Filharmooniaansambel "Pro Musica"Dirigent Herbert Fleischmann
09:19:38Fryderyk Chopin/Eugene Ysaye - Valss e-moll op posth Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
09:23:31Johann Sebastian Bach - Partita BWV 1006a III Gavotte en Rondo Paul O`Dette (lauto)
09:27:18Dag Wiren - Serenaad keelpillidele: Prelüüd Stockholm SinfoniettaDirigent Esa-Pekka Salonen
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.