00:17:34Johann Sebastian Bach - Sarabande / Partita nr. 4 D-duur BWV 828 Murray Perahia (klaver)
00:22:42Anton Huberty - Neu method-messige Viold'amor Stücke - Duetto, I: Adagio Marianne Ronez, Ludwig Hampe
00:25:34Andrew Lloyd Webber/arr. David Cullen - Ooperifantoom: Kõik, mida sinult palun / All I ask of You Julian Lloyd Webber (tšello),Kuninglik FilharmooniaorkesterDirigent Barry Wordsworth
00:31:35Giuseppe Tartini - Tšellokontsert D-duur I Largo Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
00:38:02Ferenc Liszt - Ave Maria Riia Toomkiriku poistekoor, Aija Zingite (orel)Dirigent Martinš Klišans
00:41:15Nino Rota - I osa - Sicilian Pastorale filmist "Ristiisa" Filharmonica della ScalaDirigent Ricardo Muti
00:43:03Giuseppe Tartini/Riccardo Zandonai - Sonaat g-moll "Kuraditriller" I Larghetto affettuoso Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi SolistidDirigent Anne-Sophie Mutter
00:46:53Fryderyk Chopin - Etüüd E op.10 nr.3 Boriss Berezovski (klaver)
00:51:20Johann Sebastian Bach/arr. Leopold Stokowski - Kantaat nr 208, Jahikantaat: Lambad võivad rahus süüa BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:57:38Rudolf Tobias - Nokturn (Ööpala) Tallinna Keelpillikvartett
01:05:35Trad./N.Kelahan (A) - The Mountains Of Mourne Iiri Raadio kontsertorkester
01:08:41Giovanni Pierluigi da Palestrina - Motet improperium Tallinna KammerkoorDirigent Andres Heinapuu
01:11:32Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert D RV392 II Largo Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu OrkesterDirigent Catherine Mackintosh
01:15:14Andres Goldstein/Daniel Tarrab - Some who lived filmist "some who lived" Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina
01:17:34Robert Schumann - Lastestseenid: Unelm Koshice FilharmoonikudDirigent Christian Ehwald
01:21:26Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr.11 Es I Adagio Locatelli-trio
01:26:15Frederic Chopin - Valss op. 64 no. 2 cis-moll Cyprien Katsaris (klaver)
01:30:27Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D-duur "London" Euroopa SolistidDirigent Jack Martin Händler
01:59:30Sergei Prokofjev - Balletisüit "Romeo ja Julia" nr. 3 op 101 Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
02:17:50Lepo Sumera - Open(r)ing Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Peeter Lilje
02:33:06Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat B-duur K333; II - Andante cantabile Mitsuko Uchida (klaver)
02:40:38Felix Mendelssohn-Bartholdy - Keelpillisümfoonia nr 9 C-duur Heidelbergi SümfoonikudDirigent Thomas Frey
03:11:49Johannes Brahms - Serenaad nr.1 D-duur, op.11 La Scala Filharmoonia orkesterDirigent Riccardo Muti
04:00:44William Byrd - Quadran Pavan & Gaillard I: Pavan Aapo Häkkinen (klavessiin)
04:10:50Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr.5 F-duur, op 103 Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
04:38:21Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 6 D-duur ("Dürnitzi sonaat") KV 284 Mitsuko Uchida (klaver)
05:02:14Sergei Rahmaninov/Glafira Galina - Siin on hea (op. 21 no.7) Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
05:04:48Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.1 Es II Adagio cantabile Londoni Klaveritrio
05:12:55Toivo Tulev - Be lost in the Call NYYD EnsembleDirigent Olari Elts
05:24:27Fryderyk Chopin - Klaverikonts.nr.1 e op.11 II Romanss. Larghetto Dang Thai Son (p), Sinfonia VarsoviaDirigent Jarzy Maksymiuk
05:34:40Gustav Mahler - I osa - Kräftig.Entschieden Sümfooniast nr. 3 d-moll Viini FilharmoonikudDirigent Pierre Boulez
06:08:55Georg Philipp Telemann - Sonaat keelpillidele Es-duur TWV 43 Es1 Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
06:16:50Veljo Tormis - Laulusild Eesti Raadio koorDirigent Toomas Kapten
06:20:59Tõnu Kõrvits - Kitarrikontsert III osa Mait Martin, kammerorkesterDirigent Toomas Kapten
06:26:21Ludwig van Beethoven - Septett Es op.20 I Adagio - Allegro con brio Divertimento Salzburg
06:37:19Wolfgang Amadeus Mozart - Rondo viiulile js orkestrile C-duur K 373 Julia Fischer (viiul), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
06:43:15Nicola Antonio Porpora - Orfeo: Dall' amor piu sventurato Vivica Genaux (metsosopran), Akademie für Alte Musik BerlinDirigent Rene Jacobs
06:47:34Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 1 Moderato Jeremy Menuhin (klaver)
06:52:51Ludwig van Beethoven - Triumfimarss Kuffneri tragöödiale "Tarpeja" WoO 2a Tapiola SinfoniettaDirigent John Storgards
06:55:11Johannes Brahms/Wilhelm Müller - Ilmalikud laulud op.42 "Vineta" Monteverdi KoorDirigent John Eliot Gardiner
06:57:33Giacomo Puccini - E l'uccellino Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.