00:15:40Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": III Tähtede kuld Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
00:19:14Anonymous - Cedit hiems eminus Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
00:22:28Arcangelo Corelli - Concerto grosso F op.6 nr. 6 II Largo - Vivace La Petite BandeDirigent Sigiswald Kuijken
00:27:45Folkloor - Amazing Grace Mark O'Connor (viiul)
00:30:31Joseph Haydn - Viiulikontsert G II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
00:37:53Eric Whitacre/William Butler Yeats - The stolen child Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), The King's SingersDirigent Eric Whitacre
00:46:29Francis Chagrin - Epilogue filmist "Last Holiday" BBC Philharmonic
00:49:30Sergei Rahmaninov - Vocalise op 34 nr. 14 Academy of St Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
00:55:33Frederick Delius - Kapriis Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:58:58Petrus Wilhelmi de Grudencz - Prelustri elucentia Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
01:02:01Johann Sebastian Bach - Sarabande / Partita III in a minor BWV 827 Andras Schiff (klaver)
01:05:14Georg Friedrich Händel - Messias, Nr.19 Chorus: Behold the Lamb of God Concentus Musicus Wien, Arnold Schoenberg ChorDirigent Nikolaus Harnoncourt
01:08:02Camille Saint-Saëns - Klaverikontsert nr.3 Es-duur, II: Andante; Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
01:14:18R. R.Terry - Myn Lyking Cambridge'i Kuningliku Kolledži koorDirigent David Willcocks
01:18:14Howard Shore - Breath Of Life London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School ScholaDirigent Howard Shore
01:23:19Jean Sibelius - Kurb valss New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
01:28:20Edgar Arro - Meditatsioon I Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
01:32:27Jacques Offenbach - Pariisi rõõm: Barkarool Bostoni SümfooniaorkesterDirigent Seiji Ozawa
01:36:13Gerald Finzi/Robert Bridges - Since we loved Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
01:37:26Alberto Ginastera - Kena neiu tants Martha Argerich (klaver)
01:40:10Paul Ben-Haim - Hällilaul Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
01:44:15Pjotr Tšaikovski - "Lastealbum" op 39 Arkadi Sevidov (klaver)
02:11:40Heinrich Bach (1615-1692) - Lamento "Oh oleks mu näol palju pisaraid" Julia Hamari (alt), instr.-ansambelDirigent Helmuth Rilling
02:18:38Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.1 F IV Menuett-Trio-Polacca-Menuett Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
02:27:33Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.28 A-duur Murray Perahia
02:47:21Joseph Haydn - Klaveritrio nr.28 E I Allegro moderato A.Schiff (klaver), Y.Shiokawa (viiul), B.Pergamenschikov (tšello)
02:55:10Pjotr Tšaikovski - Andantino semplice Klaverikontserdist nr. 1 b-moll Elisabeth Leonskaja (klaver), New Yorgi FilharmoonikudDirigent Kurt Masur
03:02:49Ludwig van Beethoven - Kvintett op.16 klaverile ja puhkpillikvartetile Sax Quatuor
03:32:01Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 3 d-moll op 30 Arkadi Volodos, Berliini FilharmooniaorkesterDirigent James Levine
04:13:16Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.2 A-duur Murray Perahia (klaver)
04:35:46Gustav Mahler - "Wo die schönen Trompeten blasen" tsüklist "Des Knaben Wunderhorn" Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
04:44:03Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert kahele viiulile ja orkestrile C-duur K 190 III Tempo di menuetto (Vivace) Julia Fischer (viiul), Gordon Nikolič (viiul), Hans Meyer (oboe), Herre Jan Stegenga (tšello), Netherlands ChaDirigent Yakov Kreizberg
04:53:12Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert 3-le klaverile ja orkestrile F-duur KV 242 Londoni Filharmoonia orkesterDirigent Christoph Eschenbach
05:17:37Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit 'Sheherezade': Noor prints ja printsess Filharmoonia orkesterDirigent Enrique Batiz
05:27:47Toivo Tulev - Be lost in the Call NYYD EnsembleDirigent Olari Elts
05:39:19Veljo Tormis - Neli eesti hällilaulu Eesti Raadio koorDirigent Toomas Kapten
05:46:02Pablo de Sarasate - Mustlasviisid op. 20 Sarah Chang (viiul), Berliini FilharmoonikudDirigent Placido Domingo
05:54:26William Byrd - Memento, homo Deller ConsortDirigent Mark Deller
05:55:57Georg Philipp Telemann - Sonaat keelpillidele Es-duur TWV 43 Es1 Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
06:03:51Peter Benoit - Fantaasia nr. 3 b-moll op 18 Jan Vermeulen (klaver)
06:08:34Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr.6 D III Menuett Locatelli-trio
06:16:23Max Bruch - Šoti fantaasia IV Finaal. Allegro guerriero Midori (viiul), Iisraeli FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
06:26:01Pietro Mascagni - Talupoja au: Sissejuhatav koor Läti Rahvusooperi orkester ja koorDirigent Aleksandrs Vilumanis
06:31:05Mr. De Caix d'Hervelois - Plainte Jordi Savall (viola da gamba)
06:36:46Gabriello Puliti - Descendi in ortum meum Barbara Tišler (sopran), Tomaz Sevšek (klavessiin)
06:38:42Gustav Mahler - Sümfoonia nr. 5 IV osa Adagietto. Sehr langsam Radio-Sinfonieorchester Stuttgart des SWRDirigent Roger Norrington
06:47:41Rudolf Tobias/118, 15 Psalm - Ostermorgen Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Daniel Reuss
06:49:25Antonio Vivaldi - Viiulikontsert a-moll op 9 nr. 5 Nicola Benedetti (viiul), Šoti KammerorkesterDirigent Christian Curnyn
06:57:22Claude Debussy - Etüüdid II vihik nr. 7 pour les degres chromatiques Jean-Efflam Bavouzet (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.