00:20:45Wolfgang Amadeus Mozart - Fantaasia d-moll, K. 397 Ingrid Haebler (klaver)
00:27:03Robert Schumann - Fantaasiapalad op.73 I Zart und mit Ausdruck Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
00:29:59Komitas - Ov Zarmanali Jan Garbarek & The Hilliard Ensemble
00:34:00Gustav Mahler - Sümfoonia nr. 5 IV osa Adagietto. Sehr langsam Radio-Sinfonieorchester Stuttgart des SWRDirigent Roger Norrington
00:42:50John Tavener - Away in a manger Sebastian Johns (poisihääl), Cambridge'i Kuningliku Kolledži koorDirigent Stephen Cleobury
00:46:32Howard Shore/Fran Walsh - The Breaking Of The Fellowship London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School Schola, The New Zealand Symphony OrcDirigent Howard Shore
00:53:53Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, I: Montecchid ja Capuletid Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
00:59:55Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole e-moll RV 278 II osa Largo Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
01:04:18Clara Schumann - Romanze op. 22 no. 1 Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
01:08:00Henry Purcelli - Sleep, Adam, sleep Janet Baker (metsosopran), Martin Isepp (klavessiin), Ambrose Gauntlett (viola da gamba)
01:09:52Sergei Rahmaninov - Sirelid Howard Shelley (klaver)
01:12:25Adrian Willaert - O dolce vita mia Ans. "Tragicomedia"
01:14:46Tony Iommi, Ozzy Osbourne, Geezer Butler, Bill Ward/arr. Maria Staak/Kristiina Leinemann - The solitude / Solitudo Rondellus
01:19:26Nino Rota - VIII osa balletisüidist "La Strada" Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
01:22:43Eleni Karaindrou - "Finaal" muusikast filmile "Toonekure samm" Vangelis Christopoulos (oboe), Nikos Spinoulas (metsasarv), keelpilliorkesterDirigent Lefteris Chalkiadakis
01:27:00Tomaso Albinoni - Oboekontsert d op.9 nr.2 II Adagio Heinz Holliger (oboe), I Musici
01:32:24Johannes Brahms - Klaverikvintett f op.34 II Andante, un poco adagio Amadeus-kvartett, C. Eschenbach (klaver)
01:41:26Arvo Pärt - Festina lente Filharmoonia orkesterDirigent Neeme Järvi
01:47:09Francesco Cavalli - 'La Calisto': Erme e solighe cime (Endimione), II Sara Mingardo, Concerto Italiano
01:50:18Urmas Sisask - Nüüdisaegne Sodiaak: Lõvi Boris Björn Bagger (kitarr)
01:55:39Johannes Brahms - Trio a-moll klarnetile, klaverile ja tšellole, op.114 Martin Fröst (klarnet), Roland Pöntinen (klaver), Torleif Thedéen (tšello)
02:20:07Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
02:27:33Zdenek Fibich - Sümfoonia nr.3 e II Allegro con fuoco - Adagio Detroiti SODirigent Neeme Järvi
02:36:27Johann Christoph Friedrich Bach - Tšellosonaat G-duur London Baroque
02:54:49John Taverner - Sanctus & Benedictus (Gloria tibi Trinitas) Fretwork
03:02:46Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 17 G-duur II Andante Leonard Hokanson (klaver), Camerata LabacensisDirigent Kurt Redel
03:12:07Arvo Pärt - Credo klaverile, segakoorile ja orkestrile Helene Grimaud (klaver), Rootsi Raadio koor ja SümfooniaorkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
03:27:18Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat B-duur K570; II - Adagio Mitsuko Uchida (klaver)
03:37:10Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 7 A-duur Chicago SümfooniaorkesterDirigent Georg Solti
04:16:12Pjotr Tšaikovski - Muusika näidendile "Hamlet" op 67bis Londoni Sümfooniaorkester, Janis Kelly (sopran), Derek Hammond-Stroud (bariton)Dirigent Geoffrey Simon
05:05:26Joseph Haydn - Klaverikontsert nr. 3 F-duur Leif Ove Andsnes (klaver), Norwegian Chamber OrchestraDirigent Terje Tonnesen
05:22:28Ludwig van Beethoven - Viiulikontsert D II Larghetto Nigel Kennedy (viiul), Põhja-Saksa Raadio SODirigent Klaus Tennstedt
05:34:54Heino Eller - Sümfooniline poeem "Varjus ja päikesepaistel" ERSODirigent Peeter Lilje
05:46:59Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr.8 g Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
05:57:26Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 41 B-duur I Allegro Marc-Andre Hamelin (klaver)
06:05:06Cesar Franck - Keelpillikvartett D I Poco lento - Allegro Bartholdy-kvartett
06:19:00Jacques Offenbach - Pariisi rõõm: Polka Uus FilharmooniaorkesterDirigent Charles Munch
06:21:05Richard Wagner/Risto Joost - Nürnbergi meisterlauljad, I vaatus: Avamäng ja avakoor "Kui sinu juurde saabus Lunastaja" / III vaatus: Ärgake! Peagi koidab päev Rahvusooper Estonia Ooperikoor, Rahvusooper Estonia SümfooniaorkesterDirigent Risto Joost
06:35:20Johannes Hieronymus (Giovanni Girolamo) Kapsberger - Arpeggiata Jakob Lindberg (teorb)
06:37:38traditsionaal - Ich steh´an deiner Krippen hier Peter Schreier (tenor), Karl Richter (orel)
06:39:07Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.1 C-duur, I: Avamäng Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:45:12Alessandro Scarlatti - Sonaat (Kontsert nr. 9) a-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
06:55:27Francesco Lambardi - Toccata e gagliarda Andrew Lawrence-King (harf)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.