00:23:17John Dowland - Sorrow, stay! Emma Kirkby (sopran), Anthony Rooley (lauto)
00:26:21Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso (Sümf. nr.2 B-duur) Deutsches SO BerlinDirigent Vladimir Ashkenazy
00:34:52Johann Sebastian Bach - Adagio Kontserdist f-moll BWV 1056 David Fray (klaver), Deutsche Kammerphilharmonie BremenDirigent Florian Donderer
00:38:01Johann Sebastian Bach - VII osa - Koraal "Verleih uns Frieden gnädiglich" Kantaadist "Am Abend aber desselbigen Sabbats" ("Sellesama sabati õhtul"), BWV 42 Collegium VocaleDirigent Philippe Herreweghe
00:40:04Giuseppe Tartini - III osa - Grave Tšellokontserdist D-duur Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav RostropovitšDirigent Hugh Wolff
00:44:54Arne Mellnäs/Bengt of Klintberg - Aglepta EllerheinDirigent Tiia-Ester Loitme
00:47:32John Wright - Toccatina filmist "Saint Joan" John Wright (orel)
00:53:23Jean Sibelius - Muusika näidendile "Sisalik" Kesk-Pohjanmaa KammerorkesterDirigent Juha Kangas
00:56:39Ludwig van Beethoven - Septett Es op.20 II Adagio cantabile Divertimento Salzburg
01:00:51Franz Schubert - Du bist die Ruh Christian Gerhaher (bariton), Gerold Huber (klaver)
01:05:38Alfredo Catalani - Nokturn Pietro Spada (klaver)
01:10:00Sergei Rahmaninov/Gautier Capucon, Gabriela Montero - Variatsioon nr. 18 Rapsoodiast Paganini teemale Gautier Capucon (tšello), Gabriela Montero (klaver)
01:13:33Giacomo Puccini - 'Turandot': Nessun dorma/Keegi ei maga Jose Cura (tenor), Philharmonia Orchestra
01:16:37André Previn - A Streetcar Named Desire - "I Want Magic!" Renée Fleming (sopran), Metropolitan Opera orkesterDirigent James Levine
01:21:16Eric Whitacre/Octavio Paz - Water night Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor)Dirigent Eric Whitacre
01:26:34Daniel Tarrab - The History Teacher filmist "some who lived" Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica ArgentinaDirigent dir. Daniel Tarrab
01:28:29Jacques Offenbach - Pariisi rõõm: Barkarool Bostoni SümfooniaorkesterDirigent Seiji Ozawa
01:32:15Rene Eespere - Trivium Camerata Tallinn
01:45:02Jean Sibelius - Kurb valss New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
01:50:03Johann Schelle - Ach, mein herzliebes Jesulein Cantus CöllnDirigent Konrad Jubghänel
01:54:28Fryderyk Chopin - Nokturn nr.18 E-duur op 62 nr.2 Lento Maria Joao Pires (klaver)
02:00:25Fritz Kreisler - Armupiin Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
02:04:24Fryderyk Chopin - Tšellosonaat g-moll op 65 Mstislav Rostropovitš (tšello), Aleksandr Dedjuhhin (klaver)
02:32:33Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 14 c-moll KV 457 Mitsuko Uchida (klaver)
02:50:19Rudolf Tobias - Nokturn (Ööpala) Tallinna Keelpillikvartett
02:58:27Arvo Pärt - Credo Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Marrit Gerretz-Traksmann, Tütarlastekoor "Ellerhein", Eesti RahvusmeeskoorDirigent Eri Klas
03:11:30Johann Pachelbel - Ciacona f Werner Jacob (orel)
03:20:18Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 7 d-moll op 70 Baltimore'i SümfooniaorkesterDirigent Marin Alsop
03:57:57Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956 Christian Tetzlaff (viiul), Isabelle Faust (viiul), Tatjana Masurenko (altviiul), Boris Pergamenschikow (tšello
04:48:38Antonin Dvorak - Legendid, op. 59 Praha Raadio SümfooniaorkesterDirigent Vladimir Valek
05:11:49Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
05:19:29Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr. 6 D-duur op 6 Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
05:37:26Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es, op.87: I Allegro con fuoco Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
05:45:51Tomaso Albinoni - Concerto terzo C-duur op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
05:53:58Francis Poulenc - Exultate Deo Winchesteri Katedraali koorDirigent David Hill
05:56:47Johann Nepomuk Hummel - Teema ja variatsioonid F-duur op.97/ Variats.I Howard Shelley (klaver), London Mozart PlayersDirigent David Juritz
05:57:56Helen Buchholtz - Neli menuetti: Menuett nr 3 Marco Kraus (klaver)
06:01:17Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr.13 B op.130 I Adagio ma non troppo.Allegro Lindsay Quartet
06:15:56Wolfgang Amadeus Mozart - Avamäng ooperile "Teatridirektor" Concerto KölnDirigent Anton Steck
06:20:43Giuseppe Verdi - Rigoletto, I vaatus: Hertsogi lauluke "La donna e mobile" Rolando Villazon (tenor), Münchner RundfunkorchesterDirigent Marcello Viotti
06:22:45Fryderyk Chopin - Berceuse, op. 57 Marc-Andre Hamelin (klaver)
06:27:09Pierre Tabart - Te Deum II Dominus Deus Sabaoth Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
06:30:10Erik Satie - Kolm Gnossienne'i: Nr. 2 The New London OrchestraDirigent Ronald Corp
06:32:02Felix Mendelssohn-Bartholdy - Ave Maria Corydon Singers, Inglise KODirigent Matthew Best
06:39:39Antonio Vivaldi - Tšellokontsert G-duur RV 413 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:48:50Aleksander Skrjabin - Klaverisonaat nr. 5 op. 53 Simon Trpceski (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.