Rahvusvahelisel muusikapäeval tunnustasid Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Eesti Muusikanõukogu Eesti muusikamaastiku parimaid. Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital andis aastapreemia ansamblile TRISKELE Eesti vaimulike rahvaviiside esitamise ja traditsioonide edasikandmise eest. Stuudios on külas ansambli liikmed Ergo-Hart Västrik ja Toivo Sõmer. Meenutame 20 aastat, mille jooksul ansambel on koos musitseerinud. (Liina Vainumetsa)

Kontserdiülekanded Klassikaraadios. Suvi 2026
Tutvu siin kavaga või kuula järele!
Linkide alt on leitavad ülekannete salvestused.












































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.