00:21:00Arvo Pärt - Silouans Song Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
00:26:41Max Richter - On the Nature of Daylight Max Richter
00:32:56C. Debussy/arr. Jacky Terrasson - Jimbo hällilaul Emmanuel Pahud (flööt), Jacky Terrasson (klaver)
00:37:02Evald Vain - Kapriis Maano Männi (viiul), Pärnu Linnaorkester
00:42:35Wolfgang Amadeus Mozart - Duo G-duur viiulile ja vioolale II Adagio Gidon Kremer (viiul), Kim Kaškašjan (vioola)
00:47:32Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice" Londoni SümfooniaorkesterDirigent Philip Gibson
00:53:42Jean Sibelius - "Canzonetta" muusikast näidendile "Surm" op 62b Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:56:57Lisa Gerrard - "Pai Theme" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
01:01:28Edward Elgar - Enigma variatsioonid: Nimrod BBC SümfooniaorkesterDirigent Andrew Davis
01:05:38Rahmaninov - Piano Concerto No. 2 in C minor" filmist "Somewhere in Time" City of Birmingham Symphony OrchestraDirigent Simon Rattle
01:10:05Marin Marais - Prelude de l´Acte troisieme Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
01:12:51Samuel Barber - Serenaad keelp-dele, op.1: II Andante con moto Shoti RahvusorkesterDirigent Marin Alsop
01:15:32Pelle Gudmundsen-Holmgreen - 6 Enkle Danske Sange Hanne Askou (viiul), Frode Andersen (akordion)
01:21:21Georg Friedrich Händel - Concerto grosso D op.6 nr.5 I Larghetto e staccato Amsterdam Händel PlayersDirigent Peter Stratford
01:23:14Gabriel Faure - Romanss op.69 Steven Isserlis (tšello), Pascal Devoyon (klaver)
01:26:55Arcangelo Corelli - Viiulisonaat C op.5 nr.3 I Adagio Catherine Mackintosh (vl), Robert Woolley (klavessiin), Richard Boothby (vc)
01:30:06Sergei Rahmaninov - Variatsioon nr.18 Rapsoodiast Paganini teemale Gary Graffman (p), New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
01:32:58John Cage - In a landscape Ivan Ilic (klaver)
01:42:06Ennio Morricone - Once Upon a Time in the West Paolo Zampini (flööt), Luca Pincini (tšello), Fausto Anselmo (vioola)
01:45:11Camille Saint-Saens/arran. Salut Salon - Aquarium Angelika Bachmann, Iris Siegfried, Sonja Lena Schmid, Anne-Monika von Twardowski, Salut Salon
01:47:38Georges Bizet - "Hällilaul" Väikesest süidist "Laste mängud" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
01:50:03Johannes Brahms/Clemens von Brentano - Ilmalikud laulud op.42 "Õhtuserenaad" Monteverdi KoorDirigent John Eliot Gardiner
01:53:18Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia" Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
02:14:42Johannes Brahms - Klaverikvintett f-moll op 34 Amadeus-Kvartett
02:56:49Felix Mendelssohn - Keelpillioktett Es-duur op 20 Euroopa Kammerorkestri solistidDirigent Daniel Hope
03:27:42Ludwig van Beethoven - Serenaad D-duur op 41 Severino Gazzelloni (flööt), Bruno Canino (klaver)
03:50:23Felix Mendelssohn - Klaverikvartett nr. 3 h-moll op 3 Katja Skanavi (klaver), Andrejs Golikovs (viiul), Daniil Grišin (vioola), Peteris Čirkšis (tšello)
04:22:43Gustav Mahler - Laul Maast Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor), Bo Skovhus (bariton)Dirigent Esa-Pekka Salonen
05:24:37Johannes Brahms/Luciano Berio - Sonata for clarinet and orchestra in F minor Op 120 n.1 Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe VerdiDirigent Riccardo Chailly
05:48:13George Gershwin - Rhapsody in blue Deniss Matsujev (klaver), New Yorgi Filharmoonia orkesterDirigent Alan Gilbert
06:05:24Arcangelo Corelli - Triosonaat g "La Folia" Frans Brüggen, Anner Bylsma, Gustav Leonhardt
06:14:52Fryderyk Chopin - Valse op. posthum. en Mi bémol majeur KKIVa no14/Valss Es-duur op. posth. Alexandre Tharaud (klaver)
06:18:01Pjotr Tšaikovski - Variatsioonid rokokoo teemale:Sissejuhatus,teema&variatsioon Paul Tortelier (tshello), Northern Sinfonia OrchestraDirigent Yan Pascal Tortelier
06:22:36Franz Schubert - Ferenc Liszt - Pärnapuu / Der Lindenbaum Jorge Bolet (klaver)
06:27:52Janis Medins - Daina nr. 6 Dis-duur Vilma Cirule (klaver)
06:31:00Georg Friedrich Händel/arr. Christina Pluhar - Rinaldo: Cara sposa L'Arpeggiata, Valer Sabadus (kontratenor)Dirigent Christina Pluhar
06:40:28Francisco Elxca Tarrega - Mälestused Alhambrast / Recuerdos de la Alhambra Oscar Ghiglia (kitarr)
06:45:07Antonio Vivaldi - Flöödikontsert G-duur I Allegro Michala Petri (plokkflööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
06:48:55Johann Sebastian Bach - Toccata G-duur Glenn Gould (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.