00:14:14David Foster/Malika Ayane - Ancora non sai Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid)
00:19:32Jules Massenet - Scenes pittoresques: II Air de ballet Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
00:22:01Sergei Rahmaninov - Vesper: Bogoroditse Devo Riia Toomkiriku poistekoorDirigent Martinš Klišans
00:24:59Rene Eespere - V osa muusikast filmile ‟Helin” instrumentaalansambel
00:27:01Andre Rieu - Ma armastan Sind Andre Rieu (viiul), orkester
00:31:28Kalle Tikas, Heikki Tikas - Astroblues (J. Kilmi filmist "Tähesõit") Beggars Farm (BF)
00:37:13Enrique Granados - 12 danzas espanolas op 37: II Oriental Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
00:41:33Albert Ketelbey - Kellad üle aasa Londoni Uus SümfooniaorkesterDirigent Robert Sharples
00:47:15Johann Sebastian Bach - Inventsioon nr. 5 Es-duur Cyprien Katsaris (klaver)
00:49:33Reb Levi Yitzhak - A Dudele (Song) Itzhak Perlman (viiul) Israel Philharmonic Orchestra
00:54:32Howard Shore - As easy as breathing orkesterDirigent Howard Shore
00:57:54Laurie Anderson - Here With You Laurie Anderson
01:00:14Rene Clausen - In pace The Choir Of The Royal HollowayDirigent Rupert Gough
01:08:28Edward Elgar - Enigma-variatsioonid op.36 Birminghami SODirigent Simon Rattle
01:12:43Howard Shore - The Council Of Elrond Enya, London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School Schola, The New Zealand SymphoDirigent Howard Shore
01:16:32Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, III: Paater Lorenzo Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
01:19:15Philip Glass/arr. Alexandra du Bois - Mad Rush Angela Chun (viiul), Jennifer Chun (viiul)
01:33:54John Corigliano - Fancy on a Bach Air Yo-Yo Ma (tšello)
01:40:51Erich Wolfgang Korngold - Die tote Stadt: Marietta laul Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Eivind Aadland
01:46:48Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Kontsert 2 metsasarvele ja keelpillidele Es-duur Freiburgi Barokkorkester
02:02:52Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr.9 A-duur ("Kreutzeri sonaat") Yehudi Menuhin (viiul), Hephzibah Menuhin (klaver)
02:38:12Antonin Dvo'rak - Sümfooniline jutustus "Vetevaim" Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Nikolaus Harnoncourt
02:59:43Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert 3-le klaverile ja orkestrile F-duur KV 242 Londoni Filharmoonia orkesterDirigent Christoph Eschenbach
03:24:31Georges Bizet - Orkestrisüit nr 3 "Rooma" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
03:55:54Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a-moll op 50: II osa Teema variatsioonidega Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
04:24:22Camille Saint-Saens - Viiulisonaat nr.1 d-moll, op.75 Sarah Chang (viiul), Lars Vogt (klaver)
04:48:34Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956 Christian Tetzlaff (viiul), Isabelle Faust (viiul), Tatjana Masurenko (altviiul), Boris Pergamenschikow (tšello
05:39:32Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikvartett B-duur K 317d Eric Hoeprich (klarnet), The Artaria Quartet
06:05:31Georg Philipp Telemann - Kontsert viiulile ja keelpillidele E-duur Rainer Kussmaul (viiul), Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
06:14:05Ferenc Liszt - Armuunelm Roland Pöntinen (klaver)
06:19:30Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett nr.2 A IV Presto Sorrel Quartet
06:33:07Heinrich Ignaz Franz von Biber - Partita VII c-moll Marianne Ronez (viola d'amore), Ludwig Hampe (viola d'amore), Arno Jochem (viola da gamba), Michael Freimuth (
06:50:15Felix Mendelssohn-Bartholdy - VI osa - Entr'acte (Hermia seeks Lysander and entry of the rude mechanicals) / muusikast näidendile "Suveöö unenägu", op Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
06:53:53Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat C-duur K545; III - Rondo (Allegretto) Mitsuko Uchida (klaver)
06:55:53Gustav Ernesaks/folkloor - Hakkame mehed minema RAMDirigent Gustav Ernesaks
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.