07:09:35Artur Kapp/Karl-Eduard Sööt (S) - Mu süda ER segakoorDirigent Ants Üleoja
07:11:42Marje Sink - Valgel ööl Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
07:20:10Rudolf Tobias/1 Paulus - Eks teie tea Ene Salumäe (orel), Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Daniel Reuss
07:24:28Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit" Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Peeter Lilje
07:32:12Veljo Tormis - Kaitse Jumal sõja eest Riiklik Akadeemiline Meeskoor, Kristjan Mäeots (tam-tam)Dirigent Ants Soots
07:38:02Lepo Sumera - "Võitlus ja lõpurahu" muusikast nukufilmile "Sõda" Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
07:42:51Wolfgang Amadeus Mozart - Reekviem: Domine Jesu Christe Kathleen Battle (sopran), Ann Murray (metsosopran), David Rendall (tenor), Matti Salminen (bass), Pariisi Koor jDirigent Daniel Barenboim
07:46:52Johann Strauss/André Rieu, J.Huijts - Morgenblätter Andre Rieu & Sein Johann Strauss Orchester
07:53:24Heino Eller - Caprice fis-moll Sten Lassmann (klaver)
07:55:34Ennio Morricone - The Mission/Mission: Gabriel's Theme Paolo Zampini (flööt), Luca Pincini (tšello), Fausto Anselmo (vioola)
07:57:49Johann Sebastian Bach/arr. Camille Saint-Saens - Sonaat nr.3 C-duur sooloviiulile: Largo Cyprien Katsaris (klaver)
08:05:44Mart Saar/Marie Heiberg - Põhjavaim Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Mikk Üleoja
08:09:30Robin Holloway - Gilded Goldbergs: Variation 19 The Micallef - Inanga Piano Duo (Jennifer Micallef, Glen Inanga)
08:14:09Jacob Obrecht - Factor Orbis / Maailma looja Singer Pur
08:23:18Johann Sebastian Bach - Goldberg Variations Aria BWV 988 Yo-Yo Ma (tšello), Ton Koopman (orel)
08:27:57Eino Tamberg - Sümfoonilised tantsud op.6, III Allegro giusto e molto marcato Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Olari Elts
08:34:12Gustav Ernesaks/Johann Wolfgang von Goethe/Marie Under (tõlge) - Sõduri lohutus Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Üleoja
08:35:53Eugen Kapp - Süit balletist "Kalevipoeg", Mõõkade tagumine Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Olari Elts
08:38:46Karl August Hermann/"Kalevipoeg" (S) - Isamaa mälestus Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
08:40:47Gioachino Antonio Rossini - Fanfaar tsüklist "Album klaverile, viiulile, harmooniumile, tšellole ja metsasarvele" Marco Sollini (klaver)
08:45:53Luigi Boccherini - Sonaat A-duur: Allegro moderato G4 Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
08:50:18Tõnu Kõrvits - Kitarrikontsert ('Concerto semplice'): I osa Tiit Peterson (kitarr), Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Vello Pähn
08:56:37Maria Szymanowska - Nokturn As-duur "Le Murmure" Tobias Koch (klaver)
09:05:10Evald Aav - Vikerlased: Sõdalaste koor Tartu Akadeemiline Meeskoor, Vanemuise SümfooniaorkesterDirigent Mihkel Kütson
09:07:51Evald Aav - Olavi aaria ooperist "Vikerlased" Georg Ots (bariton), Eesti Raadio SümfooniaorkesterDirigent Sergei Prohhorov
09:10:46Eduard Tubin - Süit eesti tantsuviisidest IV Sikusarve lood Mark Lubotski (viiul), Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
09:15:55Miina Härma/Jakob Liiv - Meeste laul RAMDirigent Gustav Ernesaks
09:18:49Raimo Kangro - Kontsert kitarrile, tshellole ja orkestrile: III osa Tiit Peterson, Pärt Tarvas, Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Vello Pähn
09:23:56Eduard Oja/Anna Haava - Põhjamaa lapsed Ivo Kuusk (tenor), Vardo Rumessen (klaver)
09:28:25Jean Sibelius - Aallotaret (The Oceanides) op. 73 (1914.a.versioon) Lahti SümfooniaorkesterDirigent Osmo Vänskä
09:35:58Astor Piazzolla - Etüüd nr. 2 "Tango etüüdidest" Gidon Kremer (viiul)
09:44:36Maurice Ravel - Hispaania rapsoodia II Malaguena Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
09:46:43XVII saj. Anonymus - Folia Variations Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
09:50:17Pärt Uusberg - Meeleolud lapsepõlvest I osa Collegium Consonante, Eesti kammerorkesterDirigent Pärt Uusberg
09:54:00Mart Saar/Folkloor - Jaan läheb jaanitulele Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Mikk Üleoja
09:55:52Heino Eller - Prelüüd Marcel Johannes Kits (tšello), Rasmus Andreas Raide (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.