00:18:01Albert Ketelbey - "Eleegia" Cockney süidist The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
00:23:45Felix Mendelssohn - Sõnadeta laul fis-moll op 30 nr.6 Veneetsia gondlilaul Andras Schiff (klaver)
00:26:47Heikki Aaltoila - Pulmavalss (filmist "Siin Põhjatähe all") Jyväskylä SümfooniaorkesterDirigent Kyösti Haatanen
00:31:42David Darling - Choral David Darling (8-keelne elektriline tšello)
00:35:47Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen II David Garrett
00:37:46Ferenc Liszt - Ave Maria Tallinna Poistekoor, Mart Siimer (orel)Dirigent Lydia Rahula
00:40:22John Williams - Remembrances. Andante/"Mälestused" muusikast filmile "Schindleri nimekiri" Gil Shaham, Bostoni SümfooniaorkesterDirigent John Williams
00:46:42Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice" Londoni SümfooniaorkesterDirigent Philip Gibson
00:52:30Ennio Morricone - Il Tramonto (Kill Bill vol 2)
00:53:44Maurice Ravel - Ma Mere l´Oye. Cinq pieces enfantines - "Le Jardin feerique" Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
00:57:00Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist D-duur, BWV-972 Alison Balsom (trompet), Colm Carey (orel)
01:01:00Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile I Romanss (Andante con moto) Kesk-Pohjanmaa KammerorkesterDirigent Juha Kangas
01:05:57Pjotr Tšaikovski/arr. Mihhail Pletnjov - Kontsertsüit "Pähklipureja"; II osa -Tants Simon Trpceski (klaver)
01:08:03Giya Kancheli - Waltz from "Richard III" Dino Saluzzi, Gidon Kremer, Andrei Pushkarev
01:10:09Georg Friedrich Händel/arr. Christina Pluhar - Piangerò la sorte mia L'Arpeggiata, Nuria Rial (sopran)Dirigent Christina Pluhar
01:15:43Carl Zeller; arr. Andre Rieu - "Roosid Tiroolist" op. "Linnukaupmees" Andre Rieu (viiul), Andre Rieu koor, orkester
01:18:12Rahmaninov - Vespers, op 37. VI Bogoroditse Deva Choral Arts Society of WashingtonDirigent Mstislav Rostropovitš
01:21:46John Barry/Nic Raine - John Dunbar Theme (From "Dances with Wolves") Royal Philharmonic OrchestraDirigent Paul Bateman
01:25:36Georgs Pelecis - All in the Past (Remembering Oskar Strock) Gidon Kremer (viiul), Kremerata Baltica
01:28:20Lisa Gerrard - "Paikea Legend" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
01:31:49Artur Kapp - "Viimne piht" oratooriumist "Hiiob" OSA: 16 Maano Männi (viiul), Ines Maidre (orel)
01:37:22Gustav Holst - Invocation op 19 nr. 2 Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:46:54Anne Dudley - Prelüüd muusikast telesarjale "Poldark" op 22 Lang Lang (klaver)
01:50:50Joseph Haydn - Tšellokontsert C-duur Hob.VIIb.1 Gautier Capucon (tšello), Mahleri KammerorkesterDirigent Daniel Harding
02:14:13Camille Saint-Saens - Sümfoonia F-duur "Urbs Roma Prantsuse Raadio SümfooniaorkesterDirigent Jean Martinon
02:55:03Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr.4 G-duur Murray Perahia (klaver), Kuningliku Kontserdimaja orkesterDirigent Bernard Haitink
03:29:00Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D-duur "London" Euroopa SolistidDirigent Jack Martin Händler
03:58:47Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 2 F-duur, op 99 Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
04:26:04Georg Friedrich Händel - Concerto grosso op 6 nr. 5 D-duur Amsterdam Handel PlayersDirigent Peter Stratford
04:42:41Pjotr Tšaikovski - Muusika näidendile "Hamlet" op 67bis Londoni Sümfooniaorkester, Janis Kelly (sopran), Derek Hammond-Stroud (bariton)Dirigent Geoffrey Simon
05:31:54Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 8 G-duur "Le Soir" (Õhtu) Freiburgi Barokkorkester
06:04:34Antonio Vivaldi - Trio a-moll Gyula Csetenyi (flööt), Laszlo Hara (fagott), Csaba Vegvari (klavessiin)
06:13:42Emilis Mengailis - Finaal Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto" Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul), Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
06:21:04Johann Sebastian Bach/Gabriela Montero - Prelüüd C-duur BWV 846 HTK I Gabriela Montero (klaver)
06:25:31Pjotr Tšaikovski - Variatsioonid rokokoo teemale op. 96; VII osa - Variatsioon V: allegro moderato Truls Mork (tšello), Terje Tonnesen (viiul), Oslo FilharmooniaorkesterDirigent Mariss Jansons
06:32:54Wolfgang Amadeus Mozart - "Väike öömuusika" II Romanss - Andante Kremerata BalticaDirigent Gidon Kremer
06:38:21Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 3 C-duur I Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
06:47:37Federico Mompou/Fryderyk Chopin - Valse-Évocation (Variations sur un theme de Chopin, 1938-57)/Valss-meenutus (Variatsioonid Chopini teemale) Alexandre Tharaud (klaver)
06:52:27Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.2 A I Allegro Kvartett "Serenata of London"
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.