R 1. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Trio Hoca Nasreddin:
Robert Reigle (saksofon), Nikolai Galen (vokaal), Serkan Şener (türgi flööt kaval)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Michael Wendeberg
* Olivier Messiaen – "Unustatud ohvriannid"
* Toivo Tulev – "Black Mirror"
* Anton Bruckner – Sümfoonia nr 7 E-duur
L, 2. märts kell 19 Vanalinna Muusikamaja (salvestus) Ivo Heinloo
Anne Hytta (Norra, hardangeri-viiul), soolo
L 2. märts kell 19 Estonia Kontserdisaal (salvestus) (Kersti Inno)
Tippsolistid: Kolja Blacher
Tallinna Kammerorkester
Solist ja dirigent Kolja Blacher
* Samuel Barber – Adagio
* Felix Mendelssohn Bartholdy – Viiulikontsert d-moll
* Boris Blacher – "Pentagramm" 16 keelpillile
* Joseph Haydn – Sümfoonia nr 49 "La Passione" f-moll
N 7. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Rahvusooper Estonia koor ja orkester, Eesti Rahvusmeeskoor, Voces Musicales, solist Mehis Tiits, dirigent Vello Pähn
* Hector Berlioz – Reekviem
R 8. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkester
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Paul Mägi
* Gustav Mahler – Sümfoonia nr 3
L 9. märts kell 19 Eesti Raadio 1. Stuudio (Lisete Velt)
Heli ja keel
T 12. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Kontserdisari "i nagu interpreet"
Linda-Anette Verte (viiul)
Theodor Sink (tšello)
Sten Heinoja (klaver)
Kavas:
* Dmitri Šostakovitš – Trio nr 2 e-moll op. 67
* Maurice Ravel – Trio a-moll
K 13. märts kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (Johanna Mängel)
Noorte stuudio
Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester
R 15. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Ingely Laiv (oboe)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Giordano Bellincampi
* Richard Strauss – Sümfooniline poeem "Don Juan"
* Wolfgang Amadeus Mozart – Oboekontsert
* Felix Mendelssohn – Sümfoonia nr 5 "Reformatsioonisümfoonia"
T 19. märts kell 19 Eesti Raadio I Stuudio (Johanna Mängel)
URR-23: Türgi
Esineb ansambel U:
K 20.03 kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (Johanna Mängel)
Noorte stuudio
Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester
R 22. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
ERSO kammerkoosseisud ja kammerorkester
* Aleksandr Borodin – Sekstett d-moll
* Antonín Dvořák – Serenaad
* Pjotr Tšaikovski – "Mälestused Firenzest"
L 23. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Swedish Wind Ensemble
Solist Lauri Metsvahi (löökpillid)
Dirigent Cathrine Winners
* Kavas: André, Sibelius, Staern, Tubin, Tarrodi
E 25.03 kell 20 Eesti Raadio 1. stuudio (Salvestus. Eetris K 27.03 kell 19) (Lisete Velt)
Noorte stuudio
Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester
N 28. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
"Taevalikud sõnumid"
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Mikk Üleoja
Politsei- ja Piirivalveorkester
Dirigent Hando Põldmäe
* Pärt Uusberg – "Taevalikud sõnumid" jt
N 21. märts kell 19 Mustpeade majas (Kersti Inno)
Tippsolistid: Peter Spissky
Tuuri Dede
Tallinna Kammerorkester
Solist ja dirigent Peter Spissky
E 25. märts kell 19 KUMU auditoorium (salvestus) (Ivo Heinloo)
Raul Sööt 50
feat. New Wind Jazz Orchestra
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.