K 3. aprill kell 18 Mustpeade Maja (salvestus) (Kersti Inno)
Kivimäe virtuoosid.
Esinevad Tallinna Muusikakeskkooli solistid ja orkester Andres Kaljuste juhatusel
T 9. aprill kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
"Hümn sinisele taevale"
Tallinna Kammerorkester
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Kaastegevad Riho Sibul (kitarr), Ulla Krigul (orel), Virgo Veldi (saksofon), Lena Willemark (vokaal)
Dirigent Tõnu Kaljuste
T 9. aprill kell 16.30 Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum (salvestus) (Johanna Mängel)
Käsikirjaõhtu. Lepo Sumera
Helilooja käsikirjadest räägivad Kadri-Ann Sumera ja Kristo Matson
R 12. aprill kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Mihkel Kütson
Linus Roth (viiul)
* Richard Wagner – "Siegfriedi idüll"
* Mieczysław Weinberg – Viiulikontsert g-moll
* Jüri Reinvere – Uudisteos
L 13. aprill kell 9.30 Estonia kontserdisaal (salvestus) (Marge-Ly Rookäär)
Koorifestival Tallinn 2019
Kaasaegse muusika kategooria konkurss
L 13. aprill kell 15 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Koorifestival Tallinn 2019
Grande Prix konkursivoor
P 14. aprill kell 15.15 Amsterdam, Royal Concertgebouw (Kersti Inno)
Palmipuude püha kontsert
Solistid: Reinoud Van Mechelen, Alex Rosen, Emőke Baráth, Iestyn Davies, Renato Dolcini, Anthony Gregory,
Madalmaade kammerkoor ja Royal Concertgebouw Orchestra
Dirigent William Christie
* Johann Sebastian Bach – Johannese passioon
K 17. aprill kell 16 Estonia kontserdisaal (Kersti Inno)
Kontserdisari "Lõunamuusika"
Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkester
Tallinna Muusikakeskkooli kammerkoor
Kammerkoor Head Ööd, Vend
Dirigent Jaan Ots
Kavas:
* Sibelius – Sümfoonia nr 7 C-duur, op. 7
* Kõrvits – "Kreegi vihik"
R 19. aprill kell 19 Tallinna Jaani kirik (Marge-Ly Rookäär)
Suure reede kontsert
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Tallinna Kammerorkester
Dirigent Kaspars Putninš
Kavas:
* James MacMillan – "Seitse viimast sõna ristil" ("Seven last words from the cross")
* Ülo Krigul – Uus teos (esiettekanne)
R 19. aprill kell 19.30 Vaba Lava (salvestus) (Ivo Heinloo)
Jazzkaar 2019
Erkki-Sven Tüür & Lepo Sumera Rewrite
Kirke Karja ja Mingo Rajandi ansambel
L 20. aprill kell 18 Vaba Lava
Martin Kohlstedt (Saksamaa)
P 21. aprill kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Eesti Festivaliorkester, Sayaka Shoji (Jaapan)
Dirigent Paavo Järvi
Kavas:
* Prokofjev – Viiulikontsert nr 1 D-duur op. 19
* Tšaikovski – Sümfoonia nr 5 e-moll op.64
* Tüür – "Tormiloits"
* Sibelius – Sümfoonia nr 2 D-duur op.43
E, 22. aprill kell 18.00 ja kell 21.00 Punane Maja
Jazzkaar 2019
Eksperimentaaljazzi päev
Peter Brötzmann & Heather Leigh
Sofia Jernberg - Maria Faust - Tim Dahl - Weasel Walter
T 23. aprill kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
Kontserdisari "i nagu interpreet"
Mari Poll (viiul)
Henry-David Varema (tšello)
Mihkel Poll (klaver)
Kavas:
* Mendelssohn – Trio nr 1 d-moll op. 49
* Rahmaninov – Klaveritrio nr 2 d-moll, op. 9 ("Eleegiline")
T 23. aprill kell 18.00 Vaba Lava
Jazzkaar 2019
Kadri Voorand - Mihkel Mälgand
K 24. aprill kell 19.45 Punane Maja
Jazzkaar 2019
Kirke Karja ansambel
N 25. aprill kell 19 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Elina Nechayeva (sopran)
Kalle Randalu (klaver)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Neeme Järvi
* Rudolf Tobias – Ballaad "Sest Ilmaneitsist ilusast"
* Robert Schumann – Klaverikontsert a-moll
* Ludwig van Beethoven – Sümfoonia nr 5 c-moll
L 27. aprill kell 17 Punane Maja
Jazzkaar 2019
MaiGroup feat. Greg Leisz (Eesti-Rootsi-USA)
L 27. aprill kell 20.45 Punane Maja
Jazzkaar 2019
Eyolf Dale Wolf Valley (Norra)
P 28. aprill kell 15 Vaba Lava
Jazzkaar 2019
Jazzkaar 1990 rewrite: Raivo Tafenau festivaliansambel ja solistid
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.