00:15:46Jüri Reinvere - Urvaste õhtu Ia Remmel (klaver)
00:22:18Jules Massenet - Meditatsioon oop. "Thais" Sarah Chang (viiul), Berliini FilharmoonikudDirigent Placido Domingo
00:27:46Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books Fretwork
00:36:05Dobrinka Tabakova - Suite in old style: II The rose garden by moonlight Maksim Rõsanov (altviiul), Vaiva Eidukaityte-Storastiene (klavessiin), Leedu KammerorkesterDirigent Maksim Rõsanov
00:44:15W. A. Mozart - Trio B-duur K 502 II Larghetto Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
00:51:24Eric Whitacre - The River Cam Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Eric Whitacre
01:03:12Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.1 Es II Adagio cantabile Londoni Klaveritrio
01:11:50Trad. arranged by Kevin Kaska - Scarborough Fair & The Water is Wide Hollywood Epic Brass
01:16:52Arnold Schönberg - Kolm klaveripala op.11; I - Mõõdukalt Mitsuko Uchida (klaver)
01:21:46Eric Coates - By the Sleepy Lagoon BBC SümfooniaorkesterDirigent David Parry
01:25:44Ester Mägi - Kadents ja teema viiulile ja kitarrile Urmas Vulp (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
01:30:28Charles Tomlinson Griffes - Poeem flöödile ja orkestrile Sharon Bezaly (flööt), Haagi Residentie OrkesterDirigent Neeme Järvi
01:40:43Pjotr Tšaikovski - Lastealbum Op.39 24. A l'Eglise Arkadi Sevidov (klaver)
01:43:01Wilhelm Stenhammar - Serenade F-duur: II Reverenza. Tempo di menuetto, tranquillo e grazioso, op 31 Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
01:50:00Gerard Presgurvic - Aimer (Romeo & Julia) Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
01:54:48Sergei Rahmaninov - Süit nr.1 kahele klaverile op 5 "Fantaasiapildid" Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
02:16:40Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 33 Es-duur, KV 481 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
02:39:16Carl Philipp Emanuel Bach - Flöödikontsert A-duur Wq168/H438 Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
02:59:10Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 25 C-duur KV 503 Daniel Barenboim (klaver), Uus FilharmooniaorkesterDirigent Otto Klemperer
03:33:43Franz Schubert - Sümfoonia nr.2 B-duur D 125 Berliini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
04:03:17Johannes Brahms - Klaverikontsert nr. 1 d-moll op 15 Nicholas Angelich (klaver), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, dir. Paavo JärviDirigent Paavo Järvi
04:55:16Mili Balakirev - Sümfoonia No 1 C-duur Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
05:40:01Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr.2 g-moll, op.22 Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
06:01:38Josef Strauss - Deliirium Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
06:10:08Fryderyk Chopin - Etüüd E op.10 nr.3 Louis Lortie (klaver)
06:14:44Joseph Haydn - Klaveritrio nr.28 E I Allegro moderato A.Schiff (klaver), Y.Shiokawa (viiul), B.Pergamenschikov (tšello)
06:22:33Albert Ketelbey - Kell ja Dresdeni portselankujukesed The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
06:26:29Johann Sebastian Bach - XIII osa - Diana ja Endymioni duett Kantaadist "Was mir behagt, ist nur die muntre Jagd", BWV 208 ("Jahikantaat") The Parley of Instruments, Jennifer Smith (sopran), Simon Davies (tenor)Dirigent Roy Goodman
06:28:51Ernesto Lecuona - Suite espanola: I Cordoba Gabriela Montero (klaver)
06:32:20Arvo Pärt - Vater unser Arvo Pärt, Heldur-Harry Põlda
06:35:11John Philip Sousa - The Aviators Royal Artillery BandDirigent Keith Brion
06:38:24Nikolai Rimski-Korsakov - Süit ooperist "Muinasjutt tsaar Saltaanist"- III Kolm imet Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
06:46:10Maria Szymanowska - Valss nr 3 F-duur Tobias Koch (klaver)
06:47:08Georg Friedrich Händel - Triosonaat F-duur op 2 nr. 4 London Baroque
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.