photo

Kontserdisaalis

Klassikaraadio on Eesti suurim kontserdisaal!

foto
Täna kontserdisaalis. Anna-Liisa Bezrodny, Sten Lassmann
20.02.2018
Kontserdisarjas ”Eliitkontserdid. Peterburi sillad” esinevad Anna-Liisa Bezrodny (viiul) ja Sten Lassmann (klaver). Juba kogenud ja maailmas tunnustust leidnud noored interpreedid esitavad tõsiseid 20. sajandi keskpaigas loodud teoseid ja toovad esiettekandele Ülo Kriguli uue oopuse.
foto
Kontserdisaalis. Tallinna Kammerorkester 25
21.02.2018
Esinevad Kalev Kuljus (oboe) ja Tallinna Kammerorkester Risto Joosti juhatusel.
foto
Kontserdisaalis. Indrek Laul 50!
22.02.2018
“Üks eriline tunne on mul endal sellest, et me oleme üks väheseid, kui mitte ainuke klaverivabrik, kellel on riigi nimi klaveri peal", ütleb Indrek Laul. Indrek Laulu elu keskmeks on alati olnud klaver. Ta valdab seda pilli täielikult nii mängijana, tootjana kui ka ettevõtjana.
foto
Täna kontserdisaalis. ERSO sünnipäevakink Eestile
24.02.2018
Paraadilt otse Estonia kontserdisaali – Eesti Riiklik Sümfooniaorkester tähistab piduliku kontserdiga Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. ERSO ees on orkestri endine peadirigent Arvo Volmer, kelle juhatusel esineti vahetult enne vabariigi aastapäeva Ameerika Ühendriikides. Kontserdil teevad kaasa ka Rahvusooper Estonia solist Rauno Elp ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor.
foto
Eesti Vabariigi presidendi aastapäevakõne
24.02.2018
Ülekanne Eesti Rahva Muuseumist.
foto
Kontserdisaalis. Maailma parim Eesti
24.02.2018
Eesti Filharmoonia Kammerkoori, Tallinna Kammerorkestri ja dirigent Tõnu Kaljuste kingitus vabariigi juubeliks.
foto
Kontserdisaalis. Põhjamaa pulss
24.02.2018
Kuulame valikut kontserdilt "Põhjamaa pulss", kus laval kohtusid ebatraditsioonilised esinejad ja lood. Dirigent Kristjan Järvi kutsel olid Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees NOËP, Mick Pedaja, Kadri Voorand, Tuulikki Bartosik, Kristjan Randalu ja Maria Faust. Jazz-, folk- ja indie-electro-popartistide looming kõlas kõrvuti Tormise, Sumera, Tüüri ja Pärdi teostega.
foto
Kontserdisaalis
27.02.2018
Eelmisel aastal toimus Minnesotas muusikafestival “Where Words End” / “Kui sõnad lõppevad”, mille üks kunstilisi juhte on omanäoliste ideedega soome viiuldaja Pekka Kuusisto. Festivali pealkiri on inspireeritud Jean Sibeliuse tsitaadist: “Minu jaoks algab muusika sealt, kus sõnad lõppevad.”

Klassikaraadio on ainus raadiojaam Eestis, mis vahendab regulaarselt elavaid muusikasündmusi. Igal nädalal on keskmiselt kolm-neli otseülekannet Eesti kontserdisaalidest ja välismaalt.

Meie kuulajad saavad aasta jooksul Klassikaraadiost jälgida umbes 180 kontserti ja Eestis toimuvat muusikasündmust. Kodust väljumata võib kuulata Estonia kontserdisaalis, Tallinna Niguliste kirikus ja mujal toimuvat, samuti suvefestivalide muusikasündmusi Eesti erinevatest paikadest.

Klassikaraadio vahendab kõik suurimad Eesti klassikalise muusika festivalid, festivali Jazzkaar sündmused, kõik Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri kontserdid ja muud elava muusika ettekanded.

Foorum

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Leia meid Facebookist