foto
Suveduur 24. augustil

Stuudiokülaline on tunnustatud filmikunstnik Halja Klaar; segakoor HUIK! esitleb tänaõhtusel stuudiokontserdil kaasaegset kodumaist koorimuusikat; uued kunstinäitused Tartu Kunstimajas ning graafikud ja Leonhard Lapin nende seas. Saatejuht on Kersti Inno.

foto
Segakoor HUIK! kutsub Raadiomajja kontserdile

Klassikaraadio kutsub stuudiokontserdile. Segakoor HUIK! annab kavaga “Unustund aedades” ülevaate uuemast kodumaisest koorimuusikast. Dirigent on Kaspar Mänd. Tule raadiomajja sel neljapäeval 24. augustil kell 19.

foto
Kontsert, mis on väärt uuesti kuulamist – kohe!

Tänavuse Pärnu Muusikafestivali lõppkontserti saab Klassikaraadio kodulehel uuesti kuulata vaid selle neljapäevani. Solist oli Gruusia päritolu tippviiuldaja Lisa Batiashvili, Eesti Festivaliorkestrit juhatas Paavo Järvi.

foto
Uus sari: I nagu interpreet, pilk lavalt saali

Sarja “I nagu interpreet” esimeses saates arutavad Ivari Ilja vedamisel esitajaid erutavatel teemadel kontsertpianistid Age Juurikas, Irina Zahharenkova, Sten Lassmann ja Mihkel Poll. Olge kuuldel  pühapäeval, 27. augustil kell 9.

foto
Kontserdiülekanded augustis 2017

Valik suviseid kontserte: Homecoming Tallinnas Rahvusvaheline Orelifestival, Pärnu Muusikafestival, Järvi Akadeemia ning muudki. Suurepärased muusikud, innukad kuulajad, huvitavad kohad, tuntud ja tundmata teosed.

foto
Ilmakaar: Vähemusrahvaste muusika Hiinast

Seekord on sihtpunktiks Hiina lääneosa, kus asub Xinjiangi provints. Seal elavate kirgiiside, kasahhide, mongolite ja uiguuride muusikat saab kuulata neljapäeval 24. augustil kell 20. Tutvustab Ivo Heinloo. Kordub laupäeval kell 22.

foto
Mida kuulata muusikas? Suvine Kuulamiskool õpetab

Suvekuudel on taas eetris hooaja jooksul valminud Kuulamiskooli saated, kus asjatundjad räägivad muusika nüanssidest ning esitamise ja kuulaja suhtest. Koolipink raadio juures ootab kõiki huvilisi pühapäeviti kell 14.

foto
Meloodika: Ammu vaikinud Estonia häälte ajalugu (1)

Seekordne saade kergitab ajaloo loori ning laseb kõlada vaikinud häältel Estonia teatri minevikust. Kõlavad meloodiad operettidest ja filmidest, aga ka mõned tolleaegsed populaarsed šlaagrid. Eetris pühapäeval, 20. augustil kell 13.

Viimased kommentaarid

Leia meid Facebookist!

Populaarsed saated

Fantaasia
Esmaspäevast reedeni kell 22.05 – 00.00
Meditatsioon
Laupäeviti kell 12.05 ja 23.05
Da capo
Tööpäeviti kell 17.05.
Delta
Tööpäeviti kell 12-14
Helikaja

Laupäevahommikuti kell 9.05, kordusena pühapäeval kell 12.05

Täna ETV-s

foto
Amarcord - madrigalide raamat (Book of Madrigals, Saksa 2014)

Virtuooslik a cappella vanamuusikaansambel "Amarcord" on võtnud seekord appi ka muusikud, et esitada renessansiaja peamist ilmalikku lauluvormi - madrigali. Palladio Villa Godis tulevad ettekandele Dowlandi, di Lasso, Vecchi, Gesualdo jt nukrad, aga ka lustlikud laulud, mis loovad lummava meeleolu ning annavad tunnistust renessansiaja inimese olemusest.

ERR kultuuriuudised Külasta kultuuriportaali