photo

Kontserdisaalis

Klassikaraadio on Eesti suurim kontserdisaal!

foto
Kontserdisaalis: Aleksejevi Šostakovitš ja Prokofjev
Täna 20.10.2017

Reede õhtul soleerib ERSO ees maailma pianistide ladvikusse kuuluv Deniss Kožuhhin. Prokofjevi ja Šostakovitši muusikat ühendavat kava juhatab ERSO endine peadirigent Nikolai Aleksejev. Olge kuuldel 20. oktoobril kell 19.

foto
Kontserdisaalis: Mart Saar – klassik rabamaastikult
Homme 21.10.2017

21. oktoobril toimub kontsert Mart Saare hiljutise sünniaastapäeva auks. Esinevad Tartu ülikooli kammerkoor Triin Kochi juhatusel, kammerkoor Head Ööd, Vend, pianist Kadri-Ann Sumera ja metsosopran Iris Oja. Ülekanne algab kell 19.

foto
Kontserdisaalis
24.10.2017
Rostrum esitleb maailma nüüdisheliloojate uut muusikat.
foto
Kontserdisaalis. Rotterdam Philharmonic Orchestra, Yannick Nézet-Séguin
25.10.2017
Rotterdami Filharmoonia Orkester Yannick Nézet-Séguini juhatusel esitab kava ameerika muusikast. Kuulsate ameerika heliloojate Leonard Bernsteini ja George Gershwini kõrval on Sergei Rahmaninovi Sümfoonilised tantsud - helilooja viimane, Ameerikas loodud teos.
foto
Kontserdisaalis. Eesti Rahvusmeeskoor Brüsselis. EV 100
26.10.2017
Muusika ühendab rahvusi ja tekitab uudishimu, loob suhteid ja kujundab mõtteid. Eesti Rahvusmeeskoori suurepärane etteaste Eesti ELi Nõukogu eesistumiskontserdil oli väärikas kingitus diplomaatilisele korpusele.
foto
Täna kontserdisaalis. Festival AFEKT. Rituaalid
27.10.2017
Rahvusvahelise nüüdismuusika festivali AFEKT avakontserdil "Rituaalid" on Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees Šveitsi päritolu dirigent Baldur Brönnimann, kes läheneb musitseerimisele väga paindliku ja avara silmaringiga ning on keskendunud eelkõige põnevaid ja keerulisi väljakutseid pakkuvale nüüdismuusikale.
foto
Täna kontserdisaalis. Sügisjazz 2017
28.10.2017
Trump Conception on Janno Trumpi loomingut esitav jazzi, funky, jazzroki ja maailmamuusika piirimail mängiv 10-liikmeline gruuviorkester. Tänavuse Noore Jazzitalendi auhinna pälvinud bassist Janno Trump kutsus bändi kokku 2015. aasta kevadel ning täpselt aasta hiljem valmis nende debüütalbum “One”, mis teenis kohe muusikaajakirjanike ja kuulajate poolehoiu.
foto
Täna kontserdisaalis. Festival AFEKT. Spectrumid
29.10.2017
Rahvusvahelise nüüdismuusika festivali AFEKT kontserdil "Spectrumid" esineb Eesti noorema generatsiooni üks silmapaistvamaid organiste Ulla Krigul ning YXUS Ensemble'i liikmed. Kavas Erkki-Sven Tüüri looming.

Klassikaraadio on ainus raadiojaam Eestis, mis vahendab regulaarselt elavaid muusikasündmusi. Igal nädalal on keskmiselt kolm-neli otseülekannet Eesti kontserdisaalidest ja välismaalt.

Meie kuulajad saavad aasta jooksul Klassikaraadiost jälgida umbes 180 kontserti ja Eestis toimuvat muusikasündmust. Kodust väljumata võib kuulata Estonia kontserdisaalis, Tallinna Niguliste kirikus ja mujal toimuvat, samuti suvefestivalide muusikasündmusi Eesti erinevatest paikadest.

Klassikaraadio vahendab kõik suurimad Eesti klassikalise muusika festivalid, festivali Jazzkaar sündmused, kõik Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri kontserdid ja muud elava muusika ettekanded.

Kuula kontserte Kõik kontserdid

Foorum

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Leia meid Facebookist