photo

Kontserdisaalis

Klassikaraadio on Eesti suurim kontserdisaal!

foto
Kontserdisaalis. Kui sõnadest jääb väheks
27.02.2018
Eelmisel aastal toimus Minnesotas muusikafestival “Where Words End” / “Kui sõnad lõppevad”, mille üks kunstilisi juhte on omanäoliste ideedega soome viiuldaja Pekka Kuusisto. Festivali pealkiri on inspireeritud Jean Sibeliuse tsitaadist: “Minu jaoks algab muusika sealt, kus sõnad lõppevad.”
foto
Täna kontserdisaalis. Klassikatähed: kontserdivoor
28.02.2018
Telekonkursi Klassikatähed osalejad panevad end proovile konkursi kõige akadeemilisemas osas - kontserdivoorus Estonia Kontserdisaali laval.
foto
Kontserdisaalis. PLMF 15, galakontsert
1.03.2018
Pille Lille Muusikute Fond tähistas tänavu veebruaris 15. aastapäeva. Kuulame valikut XI Tallinna Talvefestivalilt "Tõsta pilk ja ava süda".
foto
Kontserdisaalis
6.03.2018
Kõige enam sobib minu hingelaadile romantiline muusika, mis on mulle üsna mitmel põhjusel väga südamelähedane. Iseäranis armastan ma Vene autorite loomigut, sest tunnetan seda muusikat kõige paremini ning see on minu kõige tugevam külg,” ütleb Anna Vinnitskaja.
foto
Kontserdisaalis
7.03.2018
Tallinna Kammerorkestri pidunädalate kontserdil kõlab Kristjan Randalu looming, sealhulgas uudisteose "Adaption klaverile ja keelpilliorkestrile“ esmaettekanne.
Esinevad Kristjan Randalu (klaver) ja Tallinna Kammerorkester.
foto
Kontserdisaalis
8.03.2018
Tiit Kuusik (1911-1990) oli väga pika lauljakarjääriga jõuline bariton, kes püsis lauljana kõrgvormis ka hilises eas, lauldes tehniliselt nõudlikku repertuaari veel 70. eluaastatelgi. Melodija 1985. aasta vinüülplaadil laulab Estonia teatri kauaaegne ooperisolist aariaid eesti ja vene heliloojate ooperitest. ENSV Riiklik Sümfooniaorkester mängib dirigent Eri Klasi juhatusel.

Klassikaraadio on ainus raadiojaam Eestis, mis vahendab regulaarselt elavaid muusikasündmusi. Igal nädalal on keskmiselt kolm-neli otseülekannet Eesti kontserdisaalidest ja välismaalt.

Meie kuulajad saavad aasta jooksul Klassikaraadiost jälgida umbes 180 kontserti ja Eestis toimuvat muusikasündmust. Kodust väljumata võib kuulata Estonia kontserdisaalis, Tallinna Niguliste kirikus ja mujal toimuvat, samuti suvefestivalide muusikasündmusi Eesti erinevatest paikadest.

Klassikaraadio vahendab kõik suurimad Eesti klassikalise muusika festivalid, festivali Jazzkaar sündmused, kõik Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri kontserdid ja muud elava muusika ettekanded.

Foorum

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Leia meid Facebookist