1960. aastad oli märkimisväärne periood Miles Davise karjääris, kui ta pani kokku oma kuulsa kvinteti. Muusika hakkas juba läbi murdma traditsioonilistest raamidest ja sinna sugenes free jazz'ile omaseid meetodeid ja elemente.
Kuulame 1967. aastal toimunud Helsingi kontserti. Kvintetis musitseerisid:
Miles Davis - trompet
Wayne Shorter - tenorsaksofon
Herbie Hancock - klaver
Ron Carter - bass
Tony Williams - trummid
Kontsert toimus 1. novembril 1967. aastal Kulttuuritalos ja on eetris laupäeval, 16. mail kell 20.

Kontserdiülekanded Klassikaraadios. Suvi 2026
Tutvu siin kavaga või kuula järele!
Linkide alt on leitavad ülekannete salvestused.





















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.