Seekord on Kunstiministeeriumis Maarin Mürgil külas Eha Komissarov, Tiiu Parbus ja Annika Räim Kumu kunstimuuseumist, et tutvustada värskelt avatud 90ndate eesti kunsti püsiekspositsiooni "Tulevik on tunni aja pärast".
Teine külaline saates on Indrek Köster, et anda ülevaade kunstilinnak ARS uuenemisest ning edasistest plaanidest.

Tutvu siin kavaga või kuula järele!
Linkide alt on leitavad ülekannete salvestused.

















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.