"Halbade harjumuste trio" halvimaks harjumuseks on kalduvus improvisatsioonile ja piirideta mõtlemisele. 2013. aastal alustati akustilise ansamblina ja 2016. aastal muutus nende helipilt oluliselt elektrilisemaks. Elektrit oli õhus ka nende kontserdil, mille salvestuse toonmeister oli Teet Kehlmann.
Stuudios on toimetaja Ivo Heinloo.

Kontserdiülekanded Klassikaraadios. Suvi 2026
Tutvu siin kavaga või kuula järele!
Linkide alt on leitavad ülekannete salvestused.
















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.